Αντι τπε δειχνη πε

Η συζήτηση στο 'Τεχνικά προβλήματα' ξεκίνησε από τον/την stelios.kavala, 8/2/21.

Αγαπητέ αναγνώστη και αναγνώστρια του φόρουμ,

αν θέλεις να συμμετέχεις ενεργά στις συζητήσεις του φόρουμ ή να δημιουργείς τα δικά σου θέματα, θα πρέπει πρώτα να συνδεθείς στο παιχνίδι. Αν δεν έχεις ήδη λογαριασμό παιχνιδιού, κάνε εγγραφή. Ανυπομονούμε να σε καλωσορίσουμε στην ομάδα μας στο φόρουμ! „ΣΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ!“
  1. stelios.kavala

    stelios.kavala Βετεράνος του παιχνιδιού

    Καλησπέρα σας δεν ξέρω εάν είναι το σωστό μερος που γραφω αυτό το τεχνικο πρόβλημα που επεσε στην αντίληψη μου ενώ γραφετε ότι στις "Διορθώσεις σφαλμάτων 03/02/2021 Τα διακοσμητικά που δίνουν ΤΠΕ x επίπεδο κατα την συγκομισή τους έδειχναν οτι ΠΕ πιστωνόντουσαν αντί για ΤΠΕ" το διακοσμητικο σνακομανης μου δείχνη τα ιδια ενώ στις πληροφοριες γραφει ότι είναι διακοσμητικο τπε οι ποντοι φένεται ότι χρεωνοντε πε.
     
  2. .selia.

    .selia. Forum Moderator Team Farmerama GR

    Καλησπέρα,

    Το συγκεκριμένο διακοσμητικό δίνει μόνο ΠΕ όπου και να τοποθετηθεί.
     
  3. stelios.kavala

    stelios.kavala Βετεράνος του παιχνιδιού

    Καλημέρα σας Κα selia σέβομαι την απάντηση σας αλλά επιτρέψτε μου να σας πω ότι στο συγκεκριμένο διακοσμητικό εάν βάλεις το ποντίκι επάνω του δείχνει ότι είναι για τπε και όχι πε.
     
  4. -Snorkel-

    -Snorkel- Global Team Leader Team Farmerama GR

    Καλησπέρα

    Η δίορθωση Bugs που αναφέρεις είναι διαφορετική από το πρόβλημα που αναφέρεις.
    Το διακοσμητικό δίνει ΤΠΕ, η ένδειξη είναι λάθος. Οι σωστοί ΤΠΕ πιστώνονται.
    Είναι ήδη γνωστό.
     
  5. stelios.kavala

    stelios.kavala Βετεράνος του παιχνιδιού

    Η Κα selia μου απάντησε 'Καλησπέρα,Το συγκεκριμένο διακοσμητικό δίνει μόνο ΠΕ όπου και να τοποθετηθεί.' εσείς Κα Snorkel μου απαντάτε "Καλησπέρα Η διόρθωση Bugs που αναφέρεις είναι διαφορετική από το πρόβλημα που αναφέρεις.
    Το διακοσμητικό δίνει ΤΠΕ, η ένδειξη είναι λάθος. Οι σωστοί ΤΠΕ πιστώνονται. Είναι ήδη γνωστό. " Άρα ποιόν πρέπει να πιστέψω ... Νομίζω Κα Snorkel ότι πρέπει εσείς να έχετε δίκαιο γιατί και παλαιότερα την ίδια απάντηση μου είχατε δώσει.Τέλος πάντων να είστε καλά που ασχοληθήκατε με εμένα και μου δώσατε κάποιες απαντήσεις. Καλό σας μεσημέρι.
     
  6. -Snorkel-

    -Snorkel- Global Team Leader Team Farmerama GR

    Εγώ απάντησα λάθος στης κα Selia και αντί για ΤΠΕ έγραψα ΠΕ. Οπότε μην αναρωτιέσαι ποιον να πιστέψεις. Αν θέλεις να κατηγορήσεις κάποιον , αυτή είμαι εγώ. ;)

    Χμμ. Αφού είχες λάβει παλαιότερα απάντηση, τότε ξαναρώτησες ακριβώς το ίδιο;


    Το θέμα κλείνει.