Ανταλλαγές δώρων

Η συζήτηση στο 'Σχόλια σχετικά με το παιχνίδι' ξεκίνησε από τον/την *Kirki*, 18/1/16.

Αγαπητέ αναγνώστη και αναγνώστρια του φόρουμ,

αν θέλεις να συμμετέχεις ενεργά στις συζητήσεις του φόρουμ ή να δημιουργείς τα δικά σου θέματα, θα πρέπει πρώτα να συνδεθείς στο παιχνίδι. Αν δεν έχεις ήδη λογαριασμό παιχνιδιού, κάνε εγγραφή. Ανυπομονούμε να σε καλωσορίσουμε στην ομάδα μας στο φόρουμ! „ΣΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ!“
  1. paokaki02

    paokaki02 Ανερχόμενος συντάκτης

    Kαλημέρα αγροτόπουλα, καλή βδομάδα! Δεν το πιστεύω αυτό που συμβαίνει... για 19 ξεσκονιστήρια δεν θα καταφέρω να πάρω ούτε τη γραμμή της φασολιάς... δεν μου έχει ξανασυμβεί στο επίπεδο που είμαι & με όλα τα δέντρα να δουλεύουν εδώ & 2 μαζέματα... Αν περισσεύει τίποτε από δώρο, κάντε μια προσφορά...
     
  2. Mahi_tr

    Mahi_tr Προχωρημένος

    Μου λείπουν περίπου 40 βαποριζατέρ και 20 φτερά.... Έχω ένα τελευταίο μάζεμα τρίωρων φυτών στις 3 παρά... όποις μπορεί να βοηθήσει τον ευχαριστώ πολύ!!!! Καλή συνέχεια σε όλους μας! :music::music::music::music:
     
  3. ..areti

    ..areti Μαθητευόμενος στο φόρουμ

    Οποιος μπορει να βοηθησει.....χρειαζομαι βαποριζατερ για 2 σπρευ!!!Ευχαριστω εκ των προτερων!!!!:inlove:
     
    Αρέσει στον/ην mmixail.
  4. nikol82

    nikol82 Αρχάριος στο φόρουμ

    Καλησπέρα σε όλους!
    Χρειάζομαι φτερά... όποιος μπορεί να βοηθήσει....
    Ευχαριστώ!
    όνομα φάρμας -λιλιπουτ-
     
    Αρέσει στον/ην mmixail.
  5. FARMERLENA65

    FARMERLENA65 Διοικητής του φόρουμ

    Από φυτά πάμε καλά πιστεύω για τους στόχους που έχω βάλει. Τ' αναδυόμενα όμως (μπάλες από λαστιχάκια) δεν έρχονται με τίποτα!!! Βοήθειαααααααα...
    Ευχαριστώ...
     
  6. Hellenagal200010

    Hellenagal200010 Νέος ειδικός

    Παρακαλώ για βοήθεια μπάλες απο λαστιχάκια
    Να είστε καλά και ευχαριστώ εκ των προτέρων!
     
  7. empotonaki

    empotonaki Δούκας του φόρουμ

    Παιδιά αν κάποιος από εσάς μπορεί να στείλει δώρα,χρειάζομαι 2,μόνο 2 μπάλες από λαστιχάκια.
    Ευχαριστώ προκαταβολικά.
     
  8. lou999

    lou999 Αρχάριος στο φόρουμ

    paidia xreiazomai ergaliothikes epeigontos...evxaristooooo
     
    Αρέσει στον/ην mmixail.
  9. Mahi_tr

    Mahi_tr Προχωρημένος

    Παιδιά καλησπέρα! Ξέρω ότι λίγοι ασχολούνται με το ιβέντ τσγάκι βάλσαμο αλλά όποιος μπορεί ας μου στείλει κανένα φακελάκι τσαγιού για δεν βγαίνουν τα άτιμα! Ευχαριστώ εκ των προτέρων! :);)
     
  10. basinaki

    basinaki Αρχάριος στο φόρουμ

    καλημερα...χρειαζομαι φακελακι τσαγιου,ευχαριστω πολυ!!!
     
    Αρέσει στον/ην mmixail.
  11. Κατερινα44

    Κατερινα44 Ανερχόμενος συντάκτης

    καλημερα παιδια...για αλλη μια φορα χρειαζομαι την βοηθεια σας για να τελειωσω το 5 βημα του δρωμενου....μου λειπουν αρκετα φακελακια τσαγιου και λογω δουλειας για μενα το δρωμενο ληγει το πρωι...οποιος μπορει ας με βοηθησει με φακελακια τσαγιου....σας ευχαριστω......
     
    Αρέσει στον/ην mmixail.
  12. βουλα38

    βουλα38 Ανερχόμενος

    καλησπέρα σας αν σας περισσεύει κανένα φακελάκι τσαγιού γιατί δεν βλέπω να το προλάβω να το βγάλω....
    ευχαριστώ!!!!
     
  13. mpempeto13

    mpempeto13 Μαθητευόμενος στο φόρουμ

    αν περισευει κανενα φακελακι παιδια βοηθηστε σας παρακαλω πολυ mpempeto131 kai oxi 13 kalo kalokairi se ολους
     
    Αρέσει στον/ην mmixail.
  14. tsimaria

    tsimaria Μαθητευόμενος στο φόρουμ

    καλησπερα κ εγω χρειαζομαι πολλα φακελακια οποιος μπορει ας βοηθησει ευχαριστω
     
    Αρέσει στον/ην mmixail.
  15. thena

    thena Μεγάλος δάσκαλος του φόρουμ

    θελω αλλα 50 τσαγακια να φτιαξω να παρω τη φασολια και τελειωνω...οποιοσ μπορει ας βοηθησει...ευχαριστω
     
    Αρέσει στον/ην mmixail.
  16. IRENE26

    IRENE26 Ειδικός του φόρουμ

    Καλησπέρα,όποιος μπορεί να στείλει φακελάκια και σε εμένα.Ευχαριστώ πολύ εκ των προτέρων!
     
    Αρέσει στον/ην mmixail.
  17. αλεκαki

    αλεκαki Ανερχόμενος συντάκτης

    γεια σας 340 φακελακια ακομα οποιος μπορει ας βοηθησει και οτι κανω σας ευχαριστω πολλυ
     
    Αρέσει στον/ην mmixail.
  18. thena

    thena Μεγάλος δάσκαλος του φόρουμ

    χεεεεεεελπ!!!!!!!!!!!!!!!!!!αλλα 20 τσαγακια θελω!!!!!!!!!!!!!!οποιοσ μπορει ασ βοηθησει!!!!!!
     
    Αρέσει στον/ην mmixail.
  19. vslpt

    vslpt Μαθητευόμενος στο φόρουμ

    Καλο μεσημερι!!!μου λειπουν 9 τσαγακια τα μαζεψα ολα οποιος μπορει να βοηθησει....Ευχαριστω!!!!!
     
    Αρέσει στον/ην mmixail.
  20. eeelenaki

    eeelenaki Ειδικός του φόρουμ

    Καλημέρα!!!! ¨Οποιος μπορεί να βοηθήσει με σκουληκάκια... ένα μου λείπει για τώρα, για να κάνω 5 βήματα και να φτάσω έστω μέχρι τους 8ωρους βοηθούς. Έυχομαι να τα καταφέρω και να πάρω τη φασολία, αλλά πολύ δύσκολο :sleepy:
    Είναι το δεύτερο ιβέντ που συμμετάσχω μετά τα τσαγάκια, που πάλι δεν ολοκλήρωσα. Νέα στο παιχνίδι και παλεύω. Από φασολιά έχω πάρει μόνο τα σαληγγαράκια.
    Θα μου ήταν πολύ χρήσιμη η φασολιά του ναυαγίου. Ξόδεψα και 1500 σ.λ. και πάλι δεν θα φτάσω :oops:
     
    Αρέσει στον/ην powerranger91.