Ανταλλαγές δώρων

Η συζήτηση στο 'Σχόλια σχετικά με το παιχνίδι' ξεκίνησε από τον/την *Kirki*, 18/1/16.

Αγαπητέ αναγνώστη και αναγνώστρια του φόρουμ,

αν θέλεις να συμμετέχεις ενεργά στις συζητήσεις του φόρουμ ή να δημιουργείς τα δικά σου θέματα, θα πρέπει πρώτα να συνδεθείς στο παιχνίδι. Αν δεν έχεις ήδη λογαριασμό παιχνιδιού, κάνε εγγραφή. Ανυπομονούμε να σε καλωσορίσουμε στην ομάδα μας στο φόρουμ! „ΣΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ!“
  1. Δημητρης0202

    Δημητρης0202 Αρχάριος στο φόρουμ

    8 πυξιδες θελω ακομα σας παρακαλω ....
    -------------------------------------------
    ευχαριστω πολυ για την βοηθεια σας....

    συγχώνευση δημοσίευσης
     
    Η τελευταία επεξεργασία έγινε από συντονιστή: 7/4/16
    Αρέσει στον/ην mmixail.
  2. zendaya_13

    zendaya_13 Τακτικός στο φόρουμ

    καλησπερα.μπορει καποιος που εχει τελειωσει το ιβεντ να μου στειλει πετρινες πλακες? ευχαριστω εκ των προτερων
     
  3. elina_65

    elina_65 Αρχάριος στο φόρουμ

    καλημέρα σε ολους:).Μια θερμη παρακληση σε οσους εχουν τελειωσει το ηβεντ και σε οσους με βοηθησαν και στα προηγουμενα ,δωστε ένα χερι βοήθειας και παλι..... μου δινει λιγες πλακες:oops: ευχαριστω εκ των προτερων:)
     
    Αρέσει στον/ην mmixail.
  4. jimixatz

    jimixatz Έμπειρος

    Γεια σας παιδια..δυστυχως εχασα οπως εχω προαναφερει δυο μερες απο το δρωμενο και τα κυματιστα δεν ερχονται με τιποτα δεν θα τα καταφερω:sleepy::(Οποιος εχει τελειωσει και μπορει ας μου στειλει ενα μικρο πλακακι..ευχαριστω εκ των προτερων!;)
     
    Τελευταία επεξεργασία: 20/4/16
    Αρέσει στον/ην mmixail.
  5. kikijimy

    kikijimy Ενεργός συντάκτης

    καλημερα,δυστυχως τα κυματιστα δεν ερχονται,με αποτελεσμα να εχω ξεμεινει απο αναδυομενα, σας παρακαλω οποιος μπορει ας στειλει πετρινες πλακες, ευχαριστώ προκαταβολικα!!:cry:
     
    Τελευταία επεξεργασία: 17/4/16
    Αρέσει στον/ην mmixail.
  6. OnionSlicer

    OnionSlicer Μαθητευόμενος στο φόρουμ

    Χαιρεται σε ολους,θα σας παρακαλουσα παρα πολυ να με βοηθουσατε λιγακι με λιγες Πετρινες Πλακες!Ειμαι πολυ κοντα αλλα μου λειπουν λιγα αναδυομενα ακομα!Σας ευχαριστω ολους εκ των προτερων! :D
     
    Αρέσει στον/ην mmixail.
  7. foufoula

    foufoula Νέος ειδικός

    Καλημερα.Αν σας περισσευουν πετρινες πλακες στειλτε καμια παιδια γιατι κολλησα.Σας ευχαριστω πολυ.
     
  8. liverpool1897

    liverpool1897 Ανερχόμενος συντάκτης

    καλησπέρα σας, όποιος μπορεί και το περισσεύει θα μπορούσε να βοηθήσει με τα ποτήρια κέρας;;;; ευχαριστώ
     
    Αρέσει στον/ην mmixail.
  9. Genne1

    Genne1 Μαθητευόμενος στο φόρουμ

    οποιος μπορει κ θελει ας μ στειλει φτερα ή ψεκαστηρι μηπως κ το τελειωσω!!!!-.--.--.-
     
    Αρέσει στον/ην mmixail.
  10. smacsyl

    smacsyl Άρχων του φόρουμ

    Λοιπον επειδη εγω δεν συμμετεχω στο δρωμενο οποιος θελει να του στειλω οτι δωρακι χρειαζεται...αρκει να μου θυμισει πως γινεται :p
     
  11. -olga1974-

    -olga1974- Αρχάριος στο φόρουμ

    καλησπερα.οποιος μπορει να μου στειλει φτερα ξεσκονισματος θα το εκτιμοθσα πολυ.ευχαριστω
     
    Αρέσει στον/ην mmixail.
  12. zendaya_13

    zendaya_13 Τακτικός στο φόρουμ

    καλησπερα.μηπως μπορει καποιος να μου στελνει φτερα ξεσκονισματος.ευχαριστω
     
    Αρέσει στον/ην mmixail.
  13. Mahi_tr

    Mahi_tr Προχωρημένος

    Καλησπέρα παιδιά. Αυτή τη φορά δυσκολεύομαι πολύ με τα αναδυόμενα. Όποιος μπορεί ας μου στείλει φτερά ξεσκονίσματος... Ευχαριστώ πολύ! :music::music::music::music:
     
    Αρέσει στον/ην mmixail.
  14. jimixatz

    jimixatz Έμπειρος

    Καλησπερα παιδια..δυστηχως θα χρειαστω και εγω φτερα και βαποριζατερ αλλα 200+ απο το καθενα(εχασα 2 ξενυχτια xD απο το δρωμενο).Οποιος/α μπορει ας μου στειλει μπας και βγαλω καμια φασολια:sleepy::( ...ευχαριστω εκ των προτερων ;):inlove:
     
    Αρέσει στον/ην mmixail.
  15. Κατερινα44

    Κατερινα44 Ανερχόμενος συντάκτης

    καλησπερα παιδια....οποιος μπορει ας με βοηθησει με φτερα ξεσκονισματος...σας ευχαριστω εκ των προτερων.....
     
    Αρέσει στον/ην mmixail.
  16. basinaki

    basinaki Αρχάριος στο φόρουμ

    καλημερα... μηπως μπορει καποιος να με βοηθησει με ξεσκονοπανο μου λειπουν αρκετα. σας ευχαριστω
     
    Αρέσει στον/ην mmixail.
  17. Souziz

    Souziz Ανερχόμενος συντάκτης

    Φτέρα και βαποριζατερ καλοδεχούμενα!!! Ευχαριστώ πολύ!!!
     
    Αρέσει στον/ην mmixail.
  18. thunderroad1

    thunderroad1 Μαθητευόμενος στο φόρουμ

    δεκα βαποριζατερ μου εμειναν για την ολοκληρωση,οποιος μπορει, ευχαριστω εκ των προτερων
     
    Αρέσει στον/ην mmixail.
  19. sousan

    sousan Αρχάριος στο φόρουμ

    καλημερα σας παρακαλω οποιος μπορει να μου στειλει φτερα εθχαριστω
     
    Αρέσει στον/ην mmixail.
  20. marketoysa

    marketoysa Μαθητευόμενος στο φόρουμ

    παρακαλώ θέλω βαποριζατερ και στέλνω ότι μου ζητάτε
     
    Αρέσει στον/ην mmixail.