Ανταλλαγές δώρων

Η συζήτηση στο 'Σχόλια σχετικά με το παιχνίδι' ξεκίνησε από τον/την *Kirki*, 18/1/16.

Αγαπητέ αναγνώστη και αναγνώστρια του φόρουμ,

αν θέλεις να συμμετέχεις ενεργά στις συζητήσεις του φόρουμ ή να δημιουργείς τα δικά σου θέματα, θα πρέπει πρώτα να συνδεθείς στο παιχνίδι. Αν δεν έχεις ήδη λογαριασμό παιχνιδιού, κάνε εγγραφή. Ανυπομονούμε να σε καλωσορίσουμε στην ομάδα μας στο φόρουμ! „ΣΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ!“
  1. αλεκαki

    αλεκαki Ανερχόμενος συντάκτης

    εσεις που τελειωσατε στειλτε κανενα γραμμα γιατι βγαινουν πολλυ αργα αν γινεται.σας ευχαριστω πολλυ.
     
    Τελευταία επεξεργασία: 13/2/16
    Αρέσει στον/ην zaxaroula80.
  2. manolix

    manolix Μαθητευόμενος στο φόρουμ

    Kαλημέρα σας αγροτόπουλα, καλό σ/κ! Εάν έχετε την καλή διάθεση βοηθάτε & μας τους μικρούς αγρότες με κανένα γράμμα αγάπης να καταφέρουμε ότι μπορέσουμε... Ευχαριστώ πολύ εκ των προτέρων! :)
     
    Αρέσει στους mmixail, zaxaroula80 και anto.7.
  3. anto.7

    anto.7 Μαθητευόμενος στο φόρουμ

    Καλησπεραα, τελειωσα με την γατουλα οποιος μπορει ας βοηθησει με τα αναδυομενα γιατι τα αλλα ζωακια ειναι λιγο ζορικα, ευχαριστωω!!:p
     
    Αρέσει στους mmixail και zaxaroula80.
  4. melinastamos

    melinastamos Αρχάριος στο φόρουμ

    καλησπερα και απο μενα ,εαν καποιος εχει τελειωσει και μπορει ας μου στειλει γραμματα ,ευχαριστω εκ των προτερων
     
    Αρέσει στον/ην mmixail.
  5. misirli

    misirli Ημίθεος του φόρουμ

    παιδιά έχω έλλειψη απο ποιήματα αγάπης! απο χθες είχα αλλα συνεχίζεται το κακό!!!
     
  6. thena

    thena Μεγάλος δάσκαλος του φόρουμ

    εκπεμπω s o s για ποιηματα αγαπης!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ευχαριστω
     
    Αρέσει στους mmixail, Coinhunter01 και zaxaroula80.
  7. SotosKoufokostas

    SotosKoufokostas Μαθητευόμενος στο φόρουμ

    Χρειαζομαι επιγοντως ποιηματα αγαπης. Οποιος μπορει ας με βοηθησει
     
    Αρέσει στον/ην mmixail.
  8. αλεκαki

    αλεκαki Ανερχόμενος συντάκτης

    αγροτες βοηθεια. αισθανομαι ασχημα που ζηταω και παλι τη βοηθεια σας χρειαζομαι 250 γραματα για να παρω δωρακια και τη φασολια.ευχομαι να με βοηθησετε για ακομα μια φορα.και ευχαριστω οσους με εχουν βοηθησει μεχρι τωρα.χιλια ευχαριστω σε ολους.
     
    Αρέσει στους misirli, Coinhunter01 και zaxaroula80.
  9. -kristian-

    -kristian- Μαθητευόμενος στο φόρουμ

    Καλημέρα! Όποιος θέλει ας με βοηθήσει και μένα.. Έχω ακόμη 15 δωράκια για τις κατσίκες και μετά τα πάντα. Ευχαριστώ
    Το όνομα μου έχει τρεις παύλες μπροστά και τρεις πίσω και όχι μια όπως φαίνεται
     
    Τελευταία επεξεργασία: 15/2/16
    Αρέσει στους mmixail και zaxaroula80.
  10. xrysa2000

    xrysa2000 Μαθητευόμενος στο φόρουμ

    χρειαζομαι ακομη 240 γραμματα. οποιος μπορει ας βοηθησει
     
    Αρέσει στον/ην mmixail.
  11. picantinio2012

    picantinio2012 Προχωρημένος

    παρακαλω οποιος μπορει να μου στειλει ποιηματα αγαπης, ευχαριστω..
    ευχαριστω πολυ ολους που με βοηθησαν, οποιος χριαζεται κατι ευχαριστως να του στειλω...
     
    Τελευταία επεξεργασία: 17/2/16
    Αρέσει στον/ην mmixail.
  12. -JOHNTR-

    -JOHNTR- Ανερχόμενος συντάκτης

    χρειάζομαι αρκετά ποιήματα αγάπης όποιος μπορεί ας μου στείλει παρακαλώ
     
    Αρέσει στον/ην mmixail.
  13. Κατερινα44

    Κατερινα44 Ανερχόμενος συντάκτης

    καλησπερα αγροτοπουλα....χρειαζομαι και παλι την βοηθεια σας...μου λειπουν 70 περιπου ποιηματα για να παρω την φασολια....οποιος μπορει ας με βοηθησει σας παρακαλω, γιατι λογω δουλειας φευγω απο το σπιτι γυρω στις 6 το πρωι και γυρναω αργα το απογευμα.....το event τοτε θα εχει τελειωσει....σας ευχαριστω.....
     
    Αρέσει στον/ην mmixail.
  14. vesnabt65

    vesnabt65 Αρχάριος στο φόρουμ

    Καλημέρα,χρειάζομαι την βοήθεια σας! Χρειάζομαι ποιήματα αγάπης.Ευχαριστώ!!!
     
  15. vslpt

    vslpt Μαθητευόμενος στο φόρουμ

    kαλησπερα συναγροτες χρειαζομαι την βοηθεια σας ....θελω ποιηματα για φτιαξω 20 νοστιμο δωρο να παρω τη φασολια ...απο λαθος μου δεν εβαλα τα βιοτεχνικα για εξευγενισμο τριανταφυλλου και θα βγουν μετα τη ληξη του ιβεντ.....σας ευχαριστω.....
     
    Αρέσει στον/ην mmixail.
  16. anto.7

    anto.7 Μαθητευόμενος στο φόρουμ

    εσεις που τελειωσατε με το ανοιξιατικο καθαρισμα στειλτε και σε μας μερικα μαραφετιαα:music: ευχαριστωωω!!!!
     
    Αρέσει στον/ην mmixail.
  17. zendaya_13

    zendaya_13 Τακτικός στο φόρουμ

    καλησπερα αν μπορει οποιοσδηποτε ας μου στελνει κλαδακια ολα τα αλλα τα εχω ευχαριστω
     
  18. manolix

    manolix Μαθητευόμενος στο φόρουμ

    Καλημέρα συναγρότες! Οποιος έχει διάθεση και διαθέσιμα δώρα ας βοηθήσει με κλαδάκια και μας τα μικρά επίπεδα που δεν έχουμε τόσα πολλά δέντρα για να τα μαζέψουμε... Ευχαριστώ πολύ εκ των προτέρων!!!
     
    Αρέσει στον/ην mmixail.
  19. foxspiros

    foxspiros Αρχάριος στο φόρουμ

    Γεια σας αγρότες και αγρότισσες καλή σαρακοστή, δεν μπορώ να μαζέψω άλλα κλαδιά και θέλω άλλες 4 πάνες για να τελειώσω
    το ιβέντ. 'Οποιος ή οποια μπορεί να με βοηθήσει τον ευχαριστώ εκ των προτέρων.
     
    Αρέσει στον/ην skareleni.
  20. zendaya_13

    zendaya_13 Τακτικός στο φόρουμ

    καλησπερα μπορει οποιος τελειωσε να μου στειλει και μενα μερικα καλαμακια?ευχαριστω
     
    Αρέσει στον/ην anto.7.