Ανταλλαγές δώρων

Η συζήτηση στο 'Σχόλια σχετικά με το παιχνίδι' ξεκίνησε από τον/την *Kirki*, 18/1/16.

Αγαπητέ αναγνώστη και αναγνώστρια του φόρουμ,

αν θέλεις να συμμετέχεις ενεργά στις συζητήσεις του φόρουμ ή να δημιουργείς τα δικά σου θέματα, θα πρέπει πρώτα να συνδεθείς στο παιχνίδι. Αν δεν έχεις ήδη λογαριασμό παιχνιδιού, κάνε εγγραφή. Ανυπομονούμε να σε καλωσορίσουμε στην ομάδα μας στο φόρουμ! „ΣΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ!“
  1. skias10

    skias10 Αυτοκράτορας του φόρουμ

    Ευχομαι, οποιο προβλημα κι αν αντιμετωπιζεις να ξεπεραστει οσο πιο γρηγορα γινεται.
    Ειναι πολυ λυπηρο οταν φευγει ενα μελος της παρεας μας. Εγω δεν θα σου πω αντιο , αλλα ενα προσωρινο ''γεια σου''.
    Ελπιζω να πανε ολα καλα.
    Φιλικα Βικυ:inlove:
     
    Αρέσει στους -sia1971- και vagelis1968.
  2. vickymou

    vickymou Βετεράνος του παιχνιδιού

    σου ευχομαι ολα καλα!!!!!! και γρηγορα παλι μαζι μας!!!!!!
     
    Αρέσει στους Lina123, -sia1971-, skias10 και σε ακόμα ένα άτομο.
  3. Panagiotiis

    Panagiotiis Βετεράνος του παιχνιδιού

    Καλησπέρα σε όλους

    Θα παρακαλούσα φίλους και συμπαίκτες να μου στέλνετε το αναδυόμενο "Σοκολάτα".
    Να είστε όλοι καλά και να προσέχετε τον εαυτό σας.
    Καλή συνέχεια:)
     
    Αρέσει σε aggellll, pigara, martha72 και 3 σε άλλους.
  4. aggellll

    aggellll Αναλυτής του παιχνιδιού

    Καλησπέρα θα ήμουν ευγνώμων όποιος μπορεί να μου στέλνει το διακοσμητικό σαν δώρο επειδή τα μαζεύω για να τα τοποθετώ στο νησί
    Ευχαριστώ εκ των προτέρων
     
    Αρέσει στους -sia1971-, Lina123 και Panagiotiis.
  5. Christy99

    Christy99 Μαθητευόμενος στο φόρουμ

    Γεια σε όλους!
    Αναζητώ απεγνωσμένα το αναδυόμενο "Ποιήμα Αγάπης" καθώς μένουν ελάχιστες ώρες πριν τη λήξη του δρώμενου και χρειάζομαι μόνο ένα τάισμα για να φτάσω τον στόχο μου! Δώστε και σώστε!xD

    username: christinaki_s99
     
  6. βουλα38

    βουλα38 Ανερχόμενος

    γεια στην παρέα. χρειάζομαι σπιρτα!!
    σας παρακαλώ οποίος μπορεί....ευχαριστώ
     
  7. IRENE26

    IRENE26 Ειδικός του φόρουμ

    Καλημέρα, επειδή έμεινα πίσω αυτή τη φορά, όποιος μπορεί να στείλει πυξίδες!!!
    Ευχαριστώ εκ' των προτέρων!!!
     
  8. [maria111]

    [maria111] Προχωρημένος

    Καλησπερα! μου λειπουν φελλοι και δεν θα μπορεσω να τελειωσω το τελευταιο βημα. Βοηθεια!!! [maria111] η φαρμα μου, ευχαριστω.
     
    Αρέσει στον/ην misirli.
  9. skgskg

    skgskg Κόμης

    Καλησπέρα όποιος μπορεί και έχει ας μου στείλει παρακαλώ ως δώρο τσατνί καρότου μήλου. Ευχαριστώ εκ των προτέρων.
     
    Αρέσει στους αμφιθεα και GEPPO1.
  10. χαρησπαοκαρα

    χαρησπαοκαρα Ενεργός συντάκτης

    καλησπερα σε ολους οποιος μπορει να μου στειλει αναδυομενο πορτοκαλι χαρτολουλουδο εννοειται πως στελνω πισω και εγω
     
    Αρέσει στον/ην IRENE26.
  11. Coinhunter01

    Coinhunter01 Ειδικός του φόρουμ

    Καλησπέρα, σήμερα είσαι γεμάτος, μετά της 1:00 θα σου στείλω, εγώ δεν θέλω, έχω τελειώσει με τα αναδυόμενα, καλή συνέχεια!
     
    Αρέσει στον/ην IRENE26.
  12. farmer_girl77

    farmer_girl77 Νέος ειδικός

    Καλησπέρα όποιος μπορεί και έχει ας μου στείλει παρακαλώ ως δώρο τσατνί καρότου μήλο για να ετοιμαστώ για το δρώμενο με το εργαστήριο γιατί μου φαίνεται αρκετά δύσκολο. Ευχαριστώ εκ των προτέρων.

    * Ευχαριστώ όσους βοήθησαν !!
     
    Τελευταία επεξεργασία: 12/10/22
  13. skgskg

    skgskg Κόμης

    Καλημέρα όποιος μπορεί και έχει ας μου στείλει παρακαλώ ως δώρο τσατνί καρότου μήλου. Ευχαριστώ εκ των προτέρων.
     
    Αρέσει στον/ην misirli.
  14. skgskg

    skgskg Κόμης

    Καλησπέρα όποιος μπορεί και έχει παρακαλώ να μου στείλει μάσκα τίκι. Ευχαριστώ εκ των προτέρων.
     
  15. elena101960

    elena101960 Στρατηγός του φόρουμ

    Καλησπέρα σας,θα εκτιμούσα πολύ την βοήθειά σας σε ποτιστήρια.
    Σας ευχαριστώ πολύ εκ των προτέρων.:inlove:
     
  16. skgskg

    skgskg Κόμης

    Καλησπέρα όποιος μπορεί και έχει ας μου στείλει παρακαλώ ως δώρο τσατνί καρότου μήλου. Ευχαριστώ εκ των προτέρων.
     
  17. elena101960

    elena101960 Στρατηγός του φόρουμ

    Καλησπέρα,χρειάζομαι την βοήθειά σας για χιονονιφάδες.
    Ευχαριστώ πολύ εκ των προτέρων και εκτιμώ ιδιαίτερα την προσφορά σας :inlove:
     
  18. skgskg

    skgskg Κόμης

    Καλημέρα όποιος μπορεί ας μου στείλει γυαλιά σκι. Χρειάζομαι αρκετά. Ευχαριστώ εκ των προτέρων.
     
  19. mariejoanneg

    mariejoanneg Αρχάριος στο φόρουμ

    Καλησπέρα, χρειάζομαι την βοήθειά σας για μπαστούνια του σκι.
    Ευχαριστώ εκ των προτέρων!!:music:
     
  20. skgskg

    skgskg Κόμης

    Καλησπέρα όποιος μπορεί ας μου στείλει εορταστικό δώρο. Δεν έβαλα μεγάλο φυτό και δεν έχω καθόλου αναδυόμενα. Ευχαριστώ εκ των προτέρων.