Ανταλλαγές δώρων

Η συζήτηση στο 'Σχόλια σχετικά με το παιχνίδι' ξεκίνησε από τον/την *Kirki*, 18/1/16.

Αγαπητέ αναγνώστη και αναγνώστρια του φόρουμ,

αν θέλεις να συμμετέχεις ενεργά στις συζητήσεις του φόρουμ ή να δημιουργείς τα δικά σου θέματα, θα πρέπει πρώτα να συνδεθείς στο παιχνίδι. Αν δεν έχεις ήδη λογαριασμό παιχνιδιού, κάνε εγγραφή. Ανυπομονούμε να σε καλωσορίσουμε στην ομάδα μας στο φόρουμ! „ΣΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ!“
  1. louloudaki.2001.

    louloudaki.2001. Προχωρημένος

    καλησπέρα όποιος μπορεί 70 μίξερ χρειάζομαι ευχαριστώ.
     
  2. 2006ειρηνη

    2006ειρηνη Μαθητευόμενος στο φόρουμ

    καλημέρα οποιος μπορει να στειλει γυαλι ευχαριστω.
     
  3. αμφιθεα

    αμφιθεα Πρεσβευτής του φόρουμ

    Καλησπερα σε ολους!!
    Οποιος απο τους γειτονες ή φιλους διαβαζει, ας μου στελνει πυρολιθους, νομιζω οτι ειναι το πιο τσιγκουνικο αναδυωμενο μεχρι στιγμης.
    Ευχαριστω ολους σας που βοηθατε!!!
     
  4. _kakia_

    _kakia_ Μαθητευόμενος στο φόρουμ

    Καλησπέρα! Μου λείπουν 15 πυρόλιθοι για να βγάλω το δρώμενο.
    Όποιος μπορεί, ας μου στείλει...
    Ευχαριστώ πολύ!!!
     
  5. louloudaki.2001.

    louloudaki.2001. Προχωρημένος

    Γεια σας! μου λείπουν πολλά Μπανανοφυστίκια! αν μπορεί καποιος ας στείλει
     
    Αρέσει στον/ην GEPPO1.
  6. axillas

    axillas Ανερχόμενος συντάκτης

    Παρακαλώ, αν έχετε την ευγενή καλοσύνη και δεν χρειάζεστε το αναδυόμενο "ποπ κορν" μπορείτε να μου στείλετε? Σας ευχαριστώ εκ των προτέρων!
     
    Αρέσει στον/ην GEPPO1.
  7. GEPPO1

    GEPPO1 Παθιασμένος του φόρουμ

    καλημερα στην παρέα μας.. επειδή έκανα μια βλακεία και τα μάτια μου έκαναν πουλάκια χαχαχα αν μπορείτε στείλτε κανένα ποπκορν να τα πάρω το λιμέρι... πρέπει ν αλλάξω γυαλιά χαχαχα

    σου στέλνω και εγω όσα μπορώ..καλή επιτυχια
     
    Αρέσει στον/ην αμφιθεα.
  8. thena

    thena Μεγάλος δάσκαλος του φόρουμ

    γεια σε ολους
    πασχω απο αναδυομενα οποιος μπορει καλοδεχουμενα
    ευχαριστω
     
  9. Marinaloren

    Marinaloren Ανερχόμενος συντάκτης

    Kαλησπέρα σε όλους !! Μου λείπουν γύρω στα 40 αναδυώμενα..βελονα και κλωστή...για να τελειώσω το δρώμενο...Αν κάποιος μπορει....Ευχαριστώ !!




    Σας ευχαριστώ όλους !!!! Τελείωσα το δρώμενο, Η βοήθεια σας ανεκτίμητη !!! Καλές Γιορτές σε όλους !!
     
    Τελευταία επεξεργασία: 3/12/19
    Αρέσει στον/ην αμφιθεα.
  10. _kakia_

    _kakia_ Μαθητευόμενος στο φόρουμ

    Καλησπέρα! Μου λείπουν μερικά αναδυόμενα για να βγάλω το δρώμενο.
    Όποιος μπορεί, ας μου στείλει...
    Ευχαριστώ πολύ!!!
     
  11. skgskg

    skgskg Κόμης

    Καλησπέρα όποιος μπορεί ας μου στείλει σκόνες αποτυπωμάτων.
    Ευχαριστώ πολύ!!!
     
  12. Mahi_tr

    Mahi_tr Προχωρημένος

    Καλησπέρα παιδά χρειάζομαι επειγόντως γιορτινά δώρα για το ιβέντ! Μπορεί για λίγα να χάσω την φασολιά... Όποιος μπορεί ας βοηθήσει! Ευχαριστώ πολύ! Χρόνια πολλα και καλή χρονιά σε όλους! Με υγεία και αγάπη!
     
    Αρέσει στους -sia1971- και αμφιθεα.
  13. skgskg

    skgskg Κόμης

    καλησπέρα όποιος μπορεί ας μου στείλει χριστουγεννιάτικο μπισκοτένιο σπιτάκι. Ευχαριστώ εκ των προτέρων.
     
    Αρέσει στους -sia1971- και αμφιθεα.
  14. skgskg

    skgskg Κόμης

    καλημέρα όποιος μπορεί ας μου στείλει ποτιστήρια χρειάζομαι πάρα πολλά για να βγάλω το δρώμενο. Ευχαριστώ εκ των προτέρων.
     
    Αρέσει στους αμφιθεα και -sia1971-.
  15. axillas

    axillas Ανερχόμενος συντάκτης

    Καλησπέρα σας και καλή χρονιά! Παρακαλώ, αν έχετε την ευγενή καλοσύνη και δεν χρειάζεστε το αναδυόμενο "ποτιστήρι", να μου στείλετε? Δυστυχώς το αναδυόμενο έρχεται πολύ δύσκολα! Ευχαριστώ εκ των προτέρων!
     
    Αρέσει στον/ην -sia1971-.
  16. skgskg

    skgskg Κόμης

    καλημέρα όποιος μπορεί ας μου στείλει χαλασμένο προτζέκτορα χρειάζομαι πάρα πολλούς 950 περίπου για να βγάλω το δρώμενο. Ευχαριστώ εκ των προτέρων.
     
    Αρέσει στον/ην -sia1971-.
  17. skgskg

    skgskg Κόμης

    καλησπέρα όποιος μπορεί ας μου στείλει κεκάκια γενεθλίων χρειάζομαι 8 για να παίξω μία τράπουλα είμαι στους 31 πόντους εμπειρίας. Για να μπορέσω να πάρω έναν στάβλο ακόμα ευχαριστώ εκ των προτέρων.
     
    Αρέσει στον/ην -sia1971-.
  18. louloudaki.2001.

    louloudaki.2001. Προχωρημένος

    Καλησπέρα σας και καλή χρονιά! Αν κάποιος μπορεί και θέλει ας μου στείλει κεκάκια γενεθλίων χρειάζομαι άλλα 50 περίπου ! ευχαριστώ πολύ εκ των προτέρων!♥
     
    Αρέσει στον/ην -sia1971-.
  19. skias10

    skias10 Αυτοκράτορας του φόρουμ

    Καλημερα φιλοι μου..
    Προσφορα.
    Παντα προς το τελος των δρωμενων, κραταω καποια δωρακια για να στελνω αναδυομενα, σε οποιον τα
    χρειαζεται για να τα ολοκληρωσει..
    Ετσι και σημερα.. Οποιος φιλος λοιπον ,θελει γυαλια, ας με ειδοποιησει, να του στειλω..
    Φιλικα Βικυ.. :inlove:
     
    Αρέσει στους -lousi-leon2001 και -magdamakr-.
  20. louloudaki.2001.

    louloudaki.2001. Προχωρημένος

    καλησπέρα έχω μεγάλο πρόβλημα με τα αναδυόμενα κουπόνια σοκολάτας ! έχω φυτά μα μεγάλη ελλειψη από αναδυόμενα! αν μπορεί κάποιος ας στείλει ! Ευχαριστώ πολύ!