Ανταλλαγές δώρων

Η συζήτηση στο 'Σχόλια σχετικά με το παιχνίδι' ξεκίνησε από τον/την *Kirki*, 18/1/16.

Αγαπητέ αναγνώστη και αναγνώστρια του φόρουμ,

αν θέλεις να συμμετέχεις ενεργά στις συζητήσεις του φόρουμ ή να δημιουργείς τα δικά σου θέματα, θα πρέπει πρώτα να συνδεθείς στο παιχνίδι. Αν δεν έχεις ήδη λογαριασμό παιχνιδιού, κάνε εγγραφή. Ανυπομονούμε να σε καλωσορίσουμε στην ομάδα μας στο φόρουμ! „ΣΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ!“
  1. jimixatz

    jimixatz Έμπειρος

    Καλησπερα παιδιααα...:inlove:Καυσιμα θελω πολλα και αναζητω βοηθεια απο εσας τα παιδια τα καλα..Εαν θελετε στειλετε και εαν δεν θελετε παλι στειλετε!;)χαχα οχι οχι πλακα.....xDxD δεν πιεζω κανεναν!:mad:

    Ευχαριστω τους παντες!εκ των προτερων!
     
  2. Boy_salonica88

    Boy_salonica88 Ανερχόμενος συντάκτης

    ΑΝ βλεπει κανεις αυτην την ενοτητα και εχει περισσευμα απο αναδυομενα και θελει ας μου στειλει
    ποδιά ή καπελο του σεφ
    Ευχαριστω!!!
     
  3. Mahi_tr

    Mahi_tr Προχωρημένος

    Παιδιά καλησπέρα... Χρειάζομαι ακόμα 90 σκούφους. Όποιος μπορεί να με βοηθήσει θα του ήμουν ευγνώμων! Καλή συνέχεια σε όλους! :)
     
  4. thunderroad1

    thunderroad1 Μαθητευόμενος στο φόρουμ

    καλημερα μου λειπουν γυρω στους 15 σκουφους θα ηθελα τη βοηθεια σας ευχαριστω εκ των προτερων
     
  5. βουλα38

    βουλα38 Ανερχόμενος

    καλημερα
    θελω σκουφους και ποδιες οποιος μπορει να βοηθησει !!!
     
  6. dimitra4272

    dimitra4272 Μαθητευόμενος στο φόρουμ

    μια μικρη βοηθεια απο σκουφακια και σε μενα !!!!!!!!!!!!!!!!
     
  7. Mahi_tr

    Mahi_tr Προχωρημένος

    Παιδιά γεια σας. Δεύτερο δρώμενο στη σειρά που με ζορίζει με τα αναδυόμενα... Όποιος/α μπορεί να βοηθήσει με μαρμάρινες πέτρες, τον/την ευχαριστώ πολύ! :)
     
  8. mpimpilas

    mpimpilas Νέος ειδικός

    Οποιος θέλει και του περισσεύουν ποτήρια-κέρας,ας στείλει,τον ευχαριστώ εκ των προτέρων.Έχω πάρα πολλά φυτά,αλλά τόσο λίγα αναδυώμενα..
     
  9. Mahi_tr

    Mahi_tr Προχωρημένος

    Ευχαριστώ πολύ παιδιά όσους με βοήθησαν με τις μαρμάρινες πέτρες! Κατάφερα να το βγάλω το προηγούμενο δρώμενο! Σας είμαι ευγνώμων! Καλή συνέχεια σε όλους! :inlove::inlove::inlove::inlove:
     
  10. backstreets

    backstreets Αρχάριος στο φόρουμ

    Θα ηθελα βοηθεια για ποτηρια απο οποιον/α μπορει ευχαριστω εκ των προτερων
     
  11. axillas

    axillas Ανερχόμενος συντάκτης

    Παρακαλώ, όποιος έχει την ευγενή καλοσύνη, ας με βοηθήσει στέλνοντάς μου το αναδυόμενο "Κίτρινο φύλλο"!! Θέλω λίγα ακόμη, ακόμα και με τα μαζέματα που έχω να κάνω! Ευχαριστώ πολύ εκ των προτέρων!

    Θέλω να σας πω, μη στέλνετε άλλα αναδυόμενα διότι η αποστολή έχει τελειώσει! Θέλω να σας ευχαριστήσω όλους μαζί και έναν - έναν ξεχωριστά για τα πολύτιμα δώρα σας! Θέλω επίσης να ευχηθώ σε αυτούς που συνεχίζουν την αποστολή "Καλή συνέχεια" και γρήγορα να την ολοκληρώσουν κι αυτοί! Τελειώνοντας, ένα έχω να πω: Ισχύς εν τη ενώσει!
     
    Τελευταία επεξεργασία: 6/11/17
  12. pdesypri70

    pdesypri70 Αρχάριος στο φόρουμ

    Xρειάζομαι και εγώ κίτρινα φύλλα . Οποιος μπορεί ας με βοηθήσει. Ευχαριστώ
     
  13. Marinaloren

    Marinaloren Ανερχόμενος συντάκτης

    Καλημέρα σε όλους ! Παρακαλώ, όποιος έχει την ευγενή καλοσύνη, ας με βοηθήσει στέλνοντάς μου το αναδυόμενο κόκκινο φύλλο.Είμαι στην 74η εργασία για το φασιανό. Ευχαριστώ και καλή συνέχεια !!
     
  14. _kakia_

    _kakia_ Μαθητευόμενος στο φόρουμ

    Καλημέρα! Μου λείπουν περίπου 20 κίτρινα φύλλα για να καταφέρω να βγάλω το event. Όποιος μπορεί, ας μου στείλει παρακαλώ καθημερινό δώρό με κίτρινο φύλλο μπας κ προλάβω να το βγάλω...
    Ευχαριστώ πολύ!
     
  15. Marinaloren

    Marinaloren Ανερχόμενος συντάκτης

    Καλημέρα ! Πες μου πως να το κάνω,θέλω να σε βοηθήσω..Και γω στην πιο πάνω αναρτηση ζητάω κόκκινο φύλλο...
     
  16. _kakia_

    _kakia_ Μαθητευόμενος στο φόρουμ

    Μπορείς να με προσθέσεις ως φίλη στην γειτονιά σου κ να μου στείλεις δώρο κανονικά.
    Δυστυχώς όμως να ξέρεις εγώ δεν μπορώ να σου στείλω σήμερα, γιατί έχω ήδη στείλει κ τα 7 καθημερινά μου δώρα.
     
  17. ..areti

    ..areti Μαθητευόμενος στο φόρουμ

    για 6 κιτρινα φυλλαρακια δεν παιρνω την φασολια:sleepy:.προλαβαινει κανεις να μου στειλει?
     
  18. Ginisgamer12

    Ginisgamer12 Μαθητευόμενος στο φόρουμ

    Καλημέρα και από μένα στην παρέα. Βλέπω κάποιους να τελειώνουν και φωνάζω δυνατά..... Βοήθεια βρε παιδιά, εγώ τα αναδυόμενα τα βλέπω με το κιάλι, ειδικά τα φτερά και τα μεταλλικά.
    Ευχαριστώ όσους μπορέσουν να μου στείλουν δωράκια και καλή επιτυχία σε όλους.
     
    Αρέσει στους maria_palou και kat77.
  19. ΣτελλαΛ

    ΣτελλαΛ Ανερχόμενος συντάκτης

    καλημερα σας αν μπορει καποιος και θελει βεβαια ασ μου στειλει κανενα φτερο εχω θεμα με δαυτα, ευχαριστω οπως και να χει να στε καλα ολοι και μακαρι να τελειωσετε ολοι
     
  20. kolokythopitas

    kolokythopitas Έμπειρος

    καλημέρα σε όλους,θέλω 7 μεταλλικούς δίσκους για να ρίξω μια ψαριά ακόμη και έχω 149 πόντους για να πάρω το διακοσμητικό των 150 πόντων και δεν προλαβαίνω να πάρω άλλους από την φάρμα μου.σας ευχαριστώ εκ των προτέρων .να είστε όλοι πάντα καλά.σας ευχαριστώ όλους από καρδιάς!!!πρόλαβα να πάρω το διακοσμητικό.
     
    Τελευταία επεξεργασία: 20/11/17