Ανταλλαγές δώρων

Η συζήτηση στο 'Σχόλια σχετικά με το παιχνίδι' ξεκίνησε από τον/την *Kirki*, 18/1/16.

Αγαπητέ αναγνώστη και αναγνώστρια του φόρουμ,

αν θέλεις να συμμετέχεις ενεργά στις συζητήσεις του φόρουμ ή να δημιουργείς τα δικά σου θέματα, θα πρέπει πρώτα να συνδεθείς στο παιχνίδι. Αν δεν έχεις ήδη λογαριασμό παιχνιδιού, κάνε εγγραφή. Ανυπομονούμε να σε καλωσορίσουμε στην ομάδα μας στο φόρουμ! „ΣΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ!“
  1. axillas

    axillas Ανερχόμενος συντάκτης

    Παιδιά καλησπέρα. Απομένουν 18 ώρες για να τελειώσει το event και θέλω συνολικά ακόμα 215 Πουά κοχύλια. (έχω βάλει και φυτό, το οποίο θα το μαζέψω σε 4 περίπου ώρες από τώρα, αλλά δεν ξέρω πόσα κοχύλια θα μου δώσει). Σας παρακαλώ, αν θέλετε, στείλτε μου κανένα κοχύλι για να βγάλω την αποστολή! Ευχαριστώ εκ των προτέρων!
     
  2. foufoula

    foufoula Νέος ειδικός

    Καλημερα.Για 1 φυλλαδιο χανω την φασολια.:cry::cry:
     
  3. papatas

    papatas Αρχάριος στο φόρουμ

    καλησπερα 1 κοχυλι για την φασολια. ευχαριστω
     
  4. IreneTR

    IreneTR Μαθητευόμενος στο φόρουμ

    Καλημερα. Θελω τρια τηλεσκοπια ακομα και δεν εχω φακους :( Λειπουν και οι περισσοτεροι γειτονες μου σε διακοπες..θα με βοηθησετε;;
     
  5. koufolspyp

    koufolspyp Μαθητευόμενος στο φόρουμ

    καλησπέρα σας παρακαλώ χρειάζομαι φακούς όσοι μπορείτε στείλτε μου γιατί χρειάζομαι ένα τηλεσκόπιο ακόμα. Μου λείπουν 18 φακοί. Ευχαριστώ εκ των προτέρων.
     
  6. skgskg

    skgskg Κόμης

    Καλησπέρα όποιος μπορεί ας με βοηθήσει να μου στέλνει καζάνι της κίτι γιατί χρειάζομαι άλλα 60. Σας παρακαλώ βοηθήστέ με για να μπορέσω να πάρω την φασολιά και εγώ, είναι κρίμα μέρες που είναι να την χάσω. Ευχαριστώ εκ των προτέρων.
     
  7. tasa_tasos

    tasa_tasos Μαθητευόμενος στο φόρουμ

    και εγω χρειαζομαι καζανια της κιτι,τα αναδυομενα ερχονται με το σταγονομετρο
    οποιος μπορει ας με βοηθησει,σας ευχαριστω ολους.
     
  8. misirli

    misirli Ημίθεος του φόρουμ

    παιδιά κι εγώ θέλω καμιά 55αριά καζάνια
     
    Τελευταία επεξεργασία: 13/8/17
  9. sofiapao76

    sofiapao76 Επιφανής του φόρουμ

    Καλημέρα.Θα ήθελα κι εγώ μία μικρή βοήθεια σας παρακαλώ.Οτι κάνω μέχρι σήμερα το βράδυ γιατί αύριο πρωί πρωί φεύγω για το διήμερο.Μου λείπουν καμιά 30αριά.Σας ευχαριστώ!!!!
     
  10. skgwindows

    skgwindows Μαθητευόμενος στο φόρουμ

    Καλημέρα θα ήθελα και εγώ την βοήθεια σας στέλνοντάς μου καζάνια της Κίτι, μου λείπουν αρκετά και θα βοηθήσω και εγώ όσο μπορώ. Ευχαριστώ εκ των προτέρων!!!
     
  11. deppy1970

    deppy1970 Ανερχόμενος

    Είχα χαλασμένο υπολογιστή εδώ και 3 μέρες, τα φυτά οριακά μπορώ να τα κάνω αλλά τα αναδυόμενα πολύ δυσκολα. Όποιος έχει περιθώριο ας βοηθήσει και επιφυλάσσομαι σε επόμενο δρώμενο.
    Ευχαριστώ για κάθε βοηθεια
     
  12. mariathasos

    mariathasos Ανερχόμενος συντάκτης

    Αγαπητοί συναγρότες χρειάζομαι καζάνια περίπου 60 ακόμη... Μπορείτε να βοηθήσετε παρακαλώ;;;
     
  13. everme

    everme Νέος ειδικός

    χαιρετω την αγροτια... χρονια πολλα σε ολους μας :) μηπως μπορειται να βοηθησετε γιατι χανω την φασολια για 20 καζανια κ με τη διαρκεια της παραγωγης στον μυλο, σκουρα τα πραγματα :oops: σας ευχαριστω ολους κ καλα να περνατε ;) η παναγια μαζι μας
     
  14. dimitra4272

    dimitra4272 Μαθητευόμενος στο φόρουμ

    μια βοηθεια αν γινετε ευχαριστω!!!
     
  15. βουλα38

    βουλα38 Ανερχόμενος

    Παιδιά χρειάζομαι φακούς
    όποιος μπορεί να μου στείλει
    ευχαριστήσω!!!!!!!!!!!!
     
  16. skgwindows

    skgwindows Μαθητευόμενος στο φόρουμ

    Όποιος μπορεί ας με βοηθήσει μήπως και πάρω την φασολιά χρειάζομαι σαπωνόλιθους αρκετούς. Σας ευχαριστώ εκ των προτέρων.
     
  17. rodaggelos70

    rodaggelos70 Ανερχόμενος

    βοηθεια παιδια στειλτε μονο ασβεστολιθους γιατι ειναι κριμα να μην παρω την φασολια

    υγ. αγορασα και 2 τεραστια πακετα αλλα δεν φτανουν τελικα μου λειπουν 20 σαπονολιθοι:cry:
     
    Τελευταία επεξεργασία: 5/9/17
    Αρέσει στον/ην 2014chr.
  18. 2014chr

    2014chr Μεγάλος δάσκαλος του φόρουμ

    Καλησπέρα!Τρέχα στην φάρμα σου γρήγορα!!!! ;) Είμαι σίγουρη ότι προλαμβαίνεις!!!
     
    Αρέσει στους -lousi-leon2001, powerranger91 και rodaggelos70.
  19. rodaggelos70

    rodaggelos70 Ανερχόμενος

    ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ παρα πολυ!!!!!!!!!!!!τα καταφερα χαρη σε εσας:inlove::inlove::inlove::inlove::inlove::inlove::inlove:
     
  20. zendaya_13

    zendaya_13 Τακτικός στο φόρουμ

    καλησπερα.οποιος καλος ανθρωπος εχει τελειωσει το ιβεντ και μπορει ας μου στειλει δοχεια καυσιμων...ευχαριστω πολυ