Ανταλλαγές δώρων

Η συζήτηση στο 'Γενικό αρχείο' ξεκίνησε από τον/την *Pandora*, 26/8/14.

Αγαπητέ αναγνώστη και αναγνώστρια του φόρουμ,

αν θέλεις να συμμετέχεις ενεργά στις συζητήσεις του φόρουμ ή να δημιουργείς τα δικά σου θέματα, θα πρέπει πρώτα να συνδεθείς στο παιχνίδι. Αν δεν έχεις ήδη λογαριασμό παιχνιδιού, κάνε εγγραφή. Ανυπομονούμε να σε καλωσορίσουμε στην ομάδα μας στο φόρουμ! „ΣΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ!“
  1. [maria111]

    [maria111] Προχωρημένος

    Δυστυχώς θα χρειαστώ και γω βοήθεια αν μπορείτε. Ευχαριστώ.
     
  2. Stefoulini

    Stefoulini Βαρόνος του φόρουμ

    καλησπερα! χρειαζομαι κι εγω κουπες! :)
     
    Αρέσει στον/ην psipsi1978.
  3. panos009

    panos009 Ανερχόμενος συντάκτης

    καλησπερα, βγηκα κι εγω στη ζητιανια οποιος μπορει ας ελεησει το φτωχο με κουπες.θελω 170 ακομα.ευχαριστω.
     
  4. antigonis_farm

    antigonis_farm Μαθητευόμενος στο φόρουμ

    γεια σας ,βοηθεια για κουπες ..antigoni..
     
  5. flyla78

    flyla78 Μόνιμος στο φόρουμ

    Καλημέρα συναγρότες stop. Τηλεγράφημα σας στέλνω stop. Κούπες χρειάζομαι stop. Είμαι καλά στην υγεία μου το ιδίο επιθυμώ και δια εσάς stop. flyla78

    Kαλημέρα σας. Ευχαριστώ πολύ για την βοήθεια σας, μόλις το τελείωσα.
     
    Τελευταία επεξεργασία: 31/3/15
    Αρέσει στους natalia_prod72 και ariadnim.
  6. [maria111]

    [maria111] Προχωρημένος

    Σας ευχαριστώ όσους με βοηθήσατε και τελείωσα!
     
  7. pinelopi55

    pinelopi55 Μαθητευόμενος στο φόρουμ

    χρειαζομαι πολλες κουπες...δε με βλεπω να το τελειωνω...παρακαλω βοηθηστε!!!!!!
     
  8. -PetrosMaria-

    -PetrosMaria- Αρχάριος στο φόρουμ

    γεια σας θα ζητησω την βοηθεια σας για κουπες οποιος μπορει ας με βοηθησει ευχαριστω
     
  9. OnionSlicer

    OnionSlicer Μαθητευόμενος στο φόρουμ

    Καλησπερα σε ολους,το event καλα παει,αλλα θα ξαναχρειαστω την βοηθεια σας!Ευχαριστω ολους οσους με εχουν βοηθησει ηδη!Ευχαριστω εκ των προτερων!
     
  10. jojogr

    jojogr Ανερχόμενος συντάκτης

    να' μαι κι εγώ! πάλι πίσω έμεινα βρε παιδιά,ότι μπορείτε και για μένα το φτωχό! ευχαριστώ εκ των προτέρων!
     
    Αρέσει στον/ην paokaki02.
  11. skgskg

    skgskg Κόμης

    καλησπέρα όποιος μπορεί ας μου στείλει κούπες χρειάζομαι αρκετές. Ευχαριστώ εκ των προτέρων.
     
  12. spyridoulakg

    spyridoulakg Νέος ειδικός

    καλησπέρα όποιος μπορεί ας μου στείλει κούπες χρειάζομαι αρκετές. Ευχαριστώ εκ των προτέρων.
     
  13. Stefoulini

    Stefoulini Βαρόνος του φόρουμ

    ευχαριστω παρα πολυ για την πολυτιμη βοηθεια σας! το τελευταιο βημα δεν το προλαβαινω λογω των φυτων αλλα με τα αναδυομενα με βοηθησατε ειλικρινα παρα πολυ! και παλι ευχαριστω :)
     
    Αρέσει στους rainbow, fenia233, psipsi1978 και σε ακόμα ένα άτομο.
  14. psipsi1978

    psipsi1978 Αναλυτής του παιχνιδιού

    όπως έγραψα και στην συζήτηση για το δρώμενο παιδιά μάζεψα τις κούπες με την άμεση ανταπόκριση και πολύτιμη βοήθεια φίλων και μη...τους έχω ευχαριστήσει προσωπικά ελπίζω να μην ξέχασα κανέναν!!είμαι στο τελευταίο βήμα αλλά μάλλον κι εγώ θα το χάσω λόγω των φυτών και κυρίως το καρπούζι..αν είχαμε άλλη μια μέρα ίσως προλάβαινα...ευχαριστώ όλους μας όλους σας για πολλοστή φορά!!καλή συνέχεια!!
     
  15. fenia233

    fenia233 Μεγάλος δάσκαλος του φόρουμ

    συγνώμη που θα το πω και θα γίνω κακιά ,αλλά όταν έχετε κάνει κάποια ιβέντ και ξέρετε πόσα αναδυόμενα μαζεύατε γιατί ζητάτε βοήθεια την τελευταία στιγμή ,γιατί δεν ζητάτε από την αρχή ,όλοι θα σας βοηθήσουμε,νιώθω άβολα που αύριο δουλεύω και δεν θα μπορέσω να βοηθήσω και να μην δούλευα με 20 δώρα δεν θα καταφέρνατε τίποτα
     
    Αρέσει στους psipsi1978 και georgia469.
  16. -PetrosMaria-

    -PetrosMaria- Αρχάριος στο φόρουμ

    Ευχαριστω οσους με βοηθησαν για να ολοκληρωσω το δρωμενο
     
    Αρέσει στον/ην gtrullis.
  17. jojogr

    jojogr Ανερχόμενος συντάκτης

    καλημέρα συναγρότες,
    να ευχαριστήσω ξεκινώντας όλους όσους μου έστειλαν δωράκι χθες και να παρακαλέσω όσους έχουν περίσσευμα στα δωράκια τους μια βοήθεια και σήμερα. ευχαριστώ εκ των προτέρων!
     
    Αρέσει στον/ην paokaki02.
  18. OnionSlicer

    OnionSlicer Μαθητευόμενος στο φόρουμ

    Καλημερα σε ολους,
    θα ηθελα να σας ευχαριστησω ολους για την βοηθεια που μου προσφερατε.Ελπιζω να καταφερατε ολοι το event =]
     
    Αρέσει στους ariadnim και paokaki02.
  19. jojogr

    jojogr Ανερχόμενος συντάκτης

    τελείωσα 2 λεπτά πριν την λήξη του event! χίλια ευχαριστώ σε όσους μου έστειλαν κουπα (κάθε μια αποδείχθηκε πολύτιμη, αφού τις μάζεψα χωρίς ούτε μια περίσευμα) και 2 χιλιάδες ευχαριστώ στην μεγάλη μου κόρη που μου έκανε το τελευταίο μάζεμα όσο μαγείρευα το φαγάκι μας! (μάνα να σου πετύχει, η κόρη μου έγινε ολόκληρη κοπέλα κι εγώ ακόμα φαρμεράμα παίζω)!
     
    Αρέσει σε psipsi1978, misirli, pinelopi55 και 5 σε άλλους.
  20. pinelopi55

    pinelopi55 Μαθητευόμενος στο φόρουμ

    απιστευτο! Τελειωσα το ιβεντ και θελω να πω 1000 ευχαριστω σε ολους που με βοηθησαν τοσο πολυ ...
     
    Αρέσει στους psipsi1978, flyla78 και ariadnim.