Ανταλλαγές δώρων

Η συζήτηση στο 'Γενικό αρχείο' ξεκίνησε από τον/την *Pandora*, 26/8/14.

Αγαπητέ αναγνώστη και αναγνώστρια του φόρουμ,

αν θέλεις να συμμετέχεις ενεργά στις συζητήσεις του φόρουμ ή να δημιουργείς τα δικά σου θέματα, θα πρέπει πρώτα να συνδεθείς στο παιχνίδι. Αν δεν έχεις ήδη λογαριασμό παιχνιδιού, κάνε εγγραφή. Ανυπομονούμε να σε καλωσορίσουμε στην ομάδα μας στο φόρουμ! „ΣΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ!“
  1. zendaya_13

    zendaya_13 Τακτικός στο φόρουμ

    καλησπερα.οποιος εχει τελειωσει το ιβεντ και μπορει να μου στειλει κωνους θα με βοηθουσε πολυ.παλευω να μαζεψω τις χαραυγες.ευχαριστω εκ των προτερων
     
  2. xaxare70

    xaxare70 Ανερχόμενος συντάκτης

    μια βοήθεια συναγροτες με τα αναδυόμενα.
     
  3. Stefoulini

    Stefoulini Βαρόνος του φόρουμ

    χρειαζομαι βοηθεια με τους κωνους, με το σταγονομετρο αναδυονται :(
     
  4. OnionSlicer

    OnionSlicer Μαθητευόμενος στο φόρουμ

    Καλησπερα,θα ηθελα καποια βοηθεια με τους φωτεινους κωνους!Τα event φαινεται να δυσκολευουν ολο και περισσοτερο,και αυτη την φορα εχω πεσει τελειως εκτος των υπολογισμων μου!Σας ευχαριστω ολους εκ των προτερων!Καλη τυχη με το event σε ολους!!!
     
  5. ARGIR0123456

    ARGIR0123456 Ενεργός συντάκτης

    sos.... φωτεινους κωνους και για 'μενα οποιος-α μπορει
     
  6. ariadnim

    ariadnim Μόνιμος στο φόρουμ

    προσπαθησα να σου στειλω αλλα λεει οτι αυτος ο παικτης δεν υπαρχει... αυτο ειναι το username σου στο παιχνιδι?
     
  7. ARGIR0123456

    ARGIR0123456 Ενεργός συντάκτης

    ναι το ο ειναι το μηδεν
     
    Αρέσει στον/ην ariadnim.
  8. abcdefx

    abcdefx Μαθητευόμενος στο φόρουμ

    Γεια σας,θα ήθελα και εγώ αν μπορεί και θέλει κάποιος να μου στείλει φωτεινούς κώνους,έχω πολύ μεγάλη ανάγκη:sleepy:...βέβαια πρώτα στείλτε μου ένα μήνυμα με τι θέλετε εσείς για να δω αν το έχω:)....ευχαριστώ πολύ και καλή συνέχεια :)
    το όνομα μου είναι abcdefx
     
  9. elena101960

    elena101960 Στρατηγός του φόρουμ

    Καλησπέρα σας,αν και δεν θα προλάβω να τελειώσω το event,θα το προσπαθήσω όμως όσο μπορώ και λόγω της απογοητευτικής απόδοσης των αναδυόμενων,χρειάζομαι αρκετούς ακόμα φωτεινούς κώνους...είμαι ευγνώμων σε όποιον μπορεί να βοηθήσει,σας ευχαριστώ πολύ:)
     
    Αρέσει στους soyla74 και Stefoulini.
  10. jojogr

    jojogr Ανερχόμενος συντάκτης

    καλησπέρα συναγρότες, όντως απογοητευτικά τ' αναδυόμενα σ' αυτό το event! αν κάποιος έχει την καλή διάθεση θα το εκτιμούσα! ευχαριστώ εκ των προτέρων!
     
    Αρέσει στον/ην Stefoulini.
  11. ariadnim

    ariadnim Μόνιμος στο φόρουμ

    κι εγω χρειαζομαι αρκετα ακομα οποτε οποιος μπορει.. πολυ παιδεμα τα αναδυομενα οπως ειπαν και οι συναγροτες πιο πανω..
     
    Αρέσει στους pan15200188 και Stefoulini.
  12. Stefoulini

    Stefoulini Βαρόνος του φόρουμ

    ευχαριστω οσους μου εστειλαν αλλα χρειαζομαι μια τελευταια βοηθεια για το τελευταιο βημα, ευχαριστω εκ των προτερων αυτους που θα βοηθησουν!!!! :)
     
    Αρέσει στους psipsi1978 και pan15200188.
  13. xaxare70

    xaxare70 Ανερχόμενος συντάκτης

    ευχαριστώ όλους αυτούς που μου έστειλαν κώνους.Μόλις τελείωσα με το ιβέντ και δεν χρειάζομαι άλλους.
     
  14. ..areti

    ..areti Μαθητευόμενος στο φόρουμ

    αγαπητοι συναγροτες και συναγροτησες χρειαζομαι κωνους για το τελευταιο βημα....οποιος θελει ας βοηθησει...ευχαριστω
     
    Αρέσει στον/ην ariadnim.
  15. paokaki02

    paokaki02 Ανερχόμενος συντάκτης

    Tελικά οι περισσότεροι με το ίδιο πρόβλημα... & γω παιδιά χρειάζομαι κώνους... ούτε με το εξευγενισμένο τραντάφυλλο βλέπω να καταφέρνω να πάρω την φασολιά... ευχαριστώ εκ των προτέρων...
     
    Αρέσει στον/ην ariadnim.
  16. GEPPO1

    GEPPO1 Παθιασμένος του φόρουμ

    καλησπερα. επρεπε να το πειτε πιο νωρις, τουλαχιστον απο το πρωι. εγω προσωπικα εστειλα σε αρκετα παιδια, αλλα δυστυχως δεν εχω αλλα δωρα. το πρωι θα προσπαθησω να στειλω και σε αλλους. αντε να βαλουμε ολοι μαζι ενα χερακι μηπως τα καταφερουν, ολοι μαζι μπορουμε!!
     
    Αρέσει σε antigonis_farm, ΣΤΑΘΗΣΟΛΕ, psipsi1978 και 4 σε άλλους.
  17. antigonis_farm

    antigonis_farm Μαθητευόμενος στο φόρουμ

    καλημερα!!Σ0Σθελω κωνους ..ευχαριστω εκ των προτερων για την βοηθεια!!!
     
  18. georgia469

    georgia469 Διοικητής του φόρουμ

    Καλημέρα
    Αντιγόνη , προσπαθώ να σου στείλω δώρο στο όνομα που έχεις στο άβαταρ και μου λέει πως δεν υπάρχεις .
    μήπως έχεις άλλο όνομα στη φάρμα σου ? Στείλε μου εσύ μήνυμα
     
    Αρέσει στον/ην psipsi1978.
  19. 2006ειρηνη

    2006ειρηνη Μαθητευόμενος στο φόρουμ

    Καλημέρα.
    αν μπορεί κάποιος να βοηθήσει με τους κώνους.ευχαριστώ.
     
  20. SISTRULLI

    SISTRULLI Αρχάριος στο φόρουμ

    συναγροτες πασα βοηθεια δεκτη,μου λειπουν 20 κωνοι,τα φυτα τα εχω.ευχαριστω!