Ανταλλαγές δώρων

Η συζήτηση στο 'Γενικό αρχείο' ξεκίνησε από τον/την *Pandora*, 26/8/14.

Αγαπητέ αναγνώστη και αναγνώστρια του φόρουμ,

αν θέλεις να συμμετέχεις ενεργά στις συζητήσεις του φόρουμ ή να δημιουργείς τα δικά σου θέματα, θα πρέπει πρώτα να συνδεθείς στο παιχνίδι. Αν δεν έχεις ήδη λογαριασμό παιχνιδιού, κάνε εγγραφή. Ανυπομονούμε να σε καλωσορίσουμε στην ομάδα μας στο φόρουμ! „ΣΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ!“
  1. Stefoulini

    Stefoulini Βαρόνος του φόρουμ

    Καλημερα αγροτοπουλα! :) Χρειαζομαι βελη για τα δυο τελευταια βηματα, σας παρακαλω βοηθηστε. :inlove:
     
    Αρέσει στον/ην psipsi1978.
  2. ml123

    ml123 Αρχάριος στο φόρουμ

    καλημερα σε ολους!!!χρειαζομαι την πολυτιμη βοηθεια σας!!!θελω να φτιαξω ακομη 15 βελη του ερωτα αρα μου λειπουν 120 βελη!!
    βοηθεια............
     
    Αρέσει στους Stefoulini και psipsi1978.
  3. spyridoulakg

    spyridoulakg Νέος ειδικός

    καλησπέρα χρειάζομαι ένα διακοσμητικό 1χ2 για τη φασολιά μου αν είναι εύκολο όποιος ή όποια έχει κάποιο που δεν το χρειάζεται ας μου το στείλει είναι για να ενεργοποιήσω τη γραμμή σύννεφων για το μαύρο πρόβατο. Ευχαριστώ εκ των προτέρων.
     
  4. psipsi1978

    psipsi1978 Αναλυτής του παιχνιδιού

    ευχαριστίες για τα καπέλα που μου έστειλαν και μου στέλνουν ακόμα με τυχαία σειρά liaomi63,angelina081981,natalia_prod72,tsarouxis,vickylamprou,fenia233,sofouladim,maria071966,deppy1970,budiss57,βιβη.2003,graganta,ore2,Geppo1,ΣΤΑΘΗΣΟΛΕ,Stefoulini,jojogr,και πόσοι ακόμη...συγχωρέστε με αν ξεχνάω κανέναν,είναι αρκετοί..
     
    Τελευταία επεξεργασία: 26/2/15
    Αρέσει σε pan15200188, GEPPO1, graganta και 3 σε άλλους.
  5. zendaya_13

    zendaya_13 Τακτικός στο φόρουμ

    καλησπερα χρειαζομαι καπελα βγαινουν πολυ δυσκολα οποιος μπορει ας μου στειλει .ευχαριστω εκ των προτερων
     
    Αρέσει στον/ην psipsi1978.
  6. adimoulas

    adimoulas Ανερχόμενος συντάκτης

    θα χρειαστώ καπέλα ..... όποιος θέλει και μπορεί......
     
  7. ariadnim

    ariadnim Μόνιμος στο φόρουμ

    Καλησπερααα! Χρειαζομαι ακομα 190 καπελα και δε λενε να βγουνε... Αμα σας περισσευει κανενα δωρακι πολυ θα το ηθελα! Ευχαριστω εκ των προτερων!!
     
    Αρέσει στον/ην pan15200188.
  8. OnionSlicer

    OnionSlicer Μαθητευόμενος στο φόρουμ

    Χαιρεται σε ολους!Θα το εκτιμουσα παρα πολυ αμα θα μπορουσατε να με βοηθησετε να μαζεψω μερικα καπελακια ακομα!ειναι δυσκολα,οχι βεβαια οσο οι μπαταριες αλλα ειναι πολλα!κανω οτι μπορω να τελειωσω το event αλλα και παλι δεν ξερω αν θα τα καταφερω!!!ευχαριστω παρα πολυ εκ των προτερων ολους σας =) .
     
  9. persa75

    persa75 Μαθητευόμενος στο φόρουμ

    δεν ξερω αν τελικα τα καταφερω θελω 155 καπελα αν σας περισσευουν δωρακια θα το εκτιμουσα πολυ ευχαριστω εκ των προτερων
     
    Αρέσει στους karamouzos, eirinaki2000 και JOHNJOHN61.
  10. Stefoulini

    Stefoulini Βαρόνος του φόρουμ

    καλησπερα! :) χρειαζομαι ακομα πολλα καπελα, οποιος μπορει να βοηθησει. ευχαριστω εκ των προτερων! :)
     
    Αρέσει στους pan15200188 και psipsi1978.
  11. persa75

    persa75 Μαθητευόμενος στο φόρουμ

    θέλω να πω ένα μεγάλο ευχαριστώ σε όλους τους συναγρότες μου που ανταποκρίθηκαν για άλλη μια φορά με τα δώρα τους:):)ευχαριστώ περήφανη εργατιά! μια φτωχή αγροτισσα8)
     
    Αρέσει σε psipsi1978, GEPPO1, karamouzos και 2 σε άλλους.
  12. koufolspyp

    koufolspyp Μαθητευόμενος στο φόρουμ

    καλησπέρα όποιος μπορεί ας μου στείλει φρουτένια καπέλα.
     
  13. skgwindows

    skgwindows Μαθητευόμενος στο φόρουμ

    καλησπέρα όποιος έχει την καλοσύνη και μπορεί ας μου στείλει φρουτένια καπέλα.
     
  14. adimoulas

    adimoulas Ανερχόμενος συντάκτης

    Σας ευχαριστώ όλους για την βοήθεια που μου δώσατε....Ανταποκριθήκατε πάρα πολλοί δεν το περίμενα !!!!!! (είναι πρώτη φορά που ζητάω βοήθεια)
     
    Αρέσει στον/ην GEPPO1.
  15. ariadnim

    ariadnim Μόνιμος στο φόρουμ

    Σας ευχαριστω κι εγω παρα πολυ ολους! Δε χρειαζομαι αλλα δωρα καθως η ανταποκριση σας ηταν τεραστια και μεσα σε ενα 24ωρο μαζεψα 170 καπελα! Οποτε ας βοηθησουμε τους υπολοιπους τωρα! :D
     
    Αρέσει σε psipsi1978, graganta, dionmilia84 και 3 σε άλλους.
  16. Stefoulini

    Stefoulini Βαρόνος του φόρουμ

    ευχαριστω ολους οσους ηδη μου εστειλαν καπελακια!! μου λειπουν ομως αλλα 70 για να το τελειωσω, γι αυτο σας παρακαλω βοηθηστε, πιστευω πως με τη βοηθεια σας μεχρι αυριο θα τα εχω μαζεψει :)
     
    Αρέσει στους ariadnim, psipsi1978 και pan15200188.
  17. μακαρονάδα

    μακαρονάδα Αρχάριος στο φόρουμ

    Καλημερα και καλο μηνα, χρειαζομαι αλλα 30 καπελα, οποιος μπορει να βοηθησει, παρακαλω..
    σας ευχαριστω ολους παρα πολυ, ακομα 2 και θα κανω ντουζακι με τον ελεφαντα! ευχομαι καλη κυριακη !!!xD
    ευχαριστω θερμα ολους ! αγορασα τα 2 πολυποθητα καπελακια !!
     
    Τελευταία επεξεργασία: 1/3/15
  18. Stefoulini

    Stefoulini Βαρόνος του φόρουμ

    καλησπερα σε ολους :) χρειαζομαι βοηθεια με τους μαγικους κωνους. σας παρακαλω βοηθηστε! :(
     
    Αρέσει στον/ην psipsi1978.
  19. [stsimpouklis]

    [stsimpouklis] Γνώστης του φόρουμ

    Καλμερα, χρειαζομαι ακριβα βιοτεχνικα για να μπορεσω να παρω μια αποστολ με φι ωστε να παρω το δρακοαυγο.
    θα ανταποδωσω. Σας ευχαριστω!!
     
  20. ariadnim

    ariadnim Μόνιμος στο φόρουμ

    Καλησπερα συναγροτες! Ειπα οτι αυτη τη φορα θα τα καταφερνα αλλα μπααα... Μου λειπουν ακομα 315 αναδυομενα.. Αν σας περισσευει κανενα δωρακι ειναι καλοδεχουμενο! Σας ευχαριστω εκ των προτερων!