Ανταλλαγές δώρων

Η συζήτηση στο 'Γενικό αρχείο' ξεκίνησε από τον/την *Pandora*, 26/8/14.

Αγαπητέ αναγνώστη και αναγνώστρια του φόρουμ,

αν θέλεις να συμμετέχεις ενεργά στις συζητήσεις του φόρουμ ή να δημιουργείς τα δικά σου θέματα, θα πρέπει πρώτα να συνδεθείς στο παιχνίδι. Αν δεν έχεις ήδη λογαριασμό παιχνιδιού, κάνε εγγραφή. Ανυπομονούμε να σε καλωσορίσουμε στην ομάδα μας στο φόρουμ! „ΣΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ!“
  1. mixalisrena

    mixalisrena Αρχάριος στο φόρουμ

    γεια σας και απο μενα. και εγω εχω προβλημα με τις μπαταριες. αν καποιος εχει περισσευμα θα ηθελα και εγω.
    ευχαριστω πολυ!!!!
     
  2. Stefoulini

    Stefoulini Βαρόνος του φόρουμ

    παιδια συγγνωμη που ξαναστελνω αλλα πραγματικα χρειαζομαι μπαταριες για το τελευταιο δωματιο σας παρακαλω πολυυυυ :(
     
    Αρέσει στον/ην psipsi1978.
  3. *TZOULIOS*

    *TZOULIOS* Προχωρημένος

    Παιδιά, καταρχήν καλησπέρα σας. Λόγω αυτής της ανεπανάληπτης καταστροφής αναδυόμενων χρειάζομαι μπαταρίες και μάλιστα επειγόντως. Επειδή δεν θα μπορέσω να ανταποδώσω σήμερα διότι μου τελείωσαν οι άδεις και ίσως ούτε αύριο, σε μερικούς, γιατί κάνω πολλές ανταλλαγές και οι άδεις δεν επαρκούν, όποιος έχει την καλή καρδιά και του περισσεύουν ας στείλει καμιά κατά 'δω! Ευχαριστώ πολύ.
     
  4. ..areti

    ..areti Μαθητευόμενος στο φόρουμ

    180 μπαταριες μεχρι αυριο ειναι πολλες που θελω?οποιος θελει ας στειλει καμια και σε μενα.......ευχαριστω
     
  5. psipsi1978

    psipsi1978 Αναλυτής του παιχνιδιού

    άλλες 42 !!εκεί που ήθελα πάνω από 100 και...ας είναι καλά όλοι οι φίλοι-γείτονες!
     
    Αρέσει στους Stefoulini και misirli.
  6. abcdefx

    abcdefx Μαθητευόμενος στο φόρουμ

    Γεια σας και συγνώμη για την ενόχληση,χρειάζομαι και εγώ μπαταρίες:eek:,αν κάποιος θέλει και μπορεί να μου στείλει...και να μου στείλει και ένα μήνυμα με το τι θα ήθελε για αντάλλαγμα...:)το όνομα μου είναι abcdefx ...ευχαριστώ!!
     
    Αρέσει στον/ην gagalia.
  7. efirizou

    efirizou Ενεργός συντάκτης

    στειλε μου πμ για να σου στειλω μπαταρια...ονομα...efirizou
     
    Αρέσει στον/ην psipsi1978.
  8. persa75

    persa75 Μαθητευόμενος στο φόρουμ

    παιδια θελω105 μπαταριες ακομα παρακαλω οποιος μπορει ας με βοηθησει pera75 ευχαριστω
     
  9. triadioena

    triadioena Νέος ειδικός

    μου υπολειπονται 51 μπαταριες κι εμενα (αυτη η μια με ανυσηχει περισσοτερο o_O ) . Μαλιστα πανω στην χαρα μου που με τους υπολογισμους μου καταφερα να μαζεψω τα απαιτουμενα φυτά , στο προτελευταιο βημα αγόρασα και τα τα προιοντα που ζητουσε χωρις να δω οτι δε μου βγαινουν οι μπαταριες...κι εμεινα ταπι αλλα με αρκετα νισιγκοι που θα μου μεινουν αμανατι χωρις τις μπαταριες.αλλα θα το παλεψω μεχρι το βραδυ. οποιος μπορει και του εμεινε καμια μπαταριουλα ας τη στειλει για ανακυκλωση!! ευχαριστω!
    ο κάδος ανακυκλωσης.

    16 mpataries kai telos! euxaristw olous :D
     
    Τελευταία επεξεργασία: 2/2/15
    Αρέσει στον/ην takis.00.
  10. soula76

    soula76 Αρχάριος στο φόρουμ

    καλημερα,χρειαζομαι και εγω αλλεσ 20 μπαταριες..αν σασ περισευουν θα σασ ημουν υποχρεη.ευχαριστω.
     
  11. OnionSlicer

    OnionSlicer Μαθητευόμενος στο φόρουμ

    Σας ευχαριστω απειρα για τις μπαταριες που μου στειλατε φαινεται θα βγαλω το ιβεντ χαρι σε εσας!Αν και θα παλευω μεχρι τελευταια στιγμη!Αμα σας περισσευει κανενα ρολογακι νομιζω θα ειναι σωτηριο!Στις 7:30 μαζευω και το τελευταιο 'Γιατροφα' και ο θεος βοηθος!!!!
     
  12. nemo301

    nemo301 Μαθητευόμενος στο φόρουμ

    καλησπερα σε ολους , χρειαζομαι περιπου 30 μπαταριες για να τελειωσω το event , αν μπορει καποιος να με βοηθησει θα του ημουν υποχρεος ... ευχαριστω ...ελπιζω να μη το χασω για τοσο λιγο....
     
  13. thunderroad1

    thunderroad1 Μαθητευόμενος στο φόρουμ

    καλησπερα και εγω θα ηθελα μπαταριες οποιος/α μπορει ευχαριστω εκ των προτερων
     
  14. βιοπαλεστης

    βιοπαλεστης Αρχάριος στο φόρουμ

    αν μπορει καπιος να μου στειλει μπαταριες θα ημουν υποχρεως .. το ονομα στη φαρμα ειναι λελος13 ανταμιβω τον καθε εναν με οτι θελει!
     
  15. ..areti

    ..areti Μαθητευόμενος στο φόρουμ

    sos συναγροτες μου....χρειαζομαι μπαταριουλες.αν σας περισσευει καμια στειλτε και προς τα δω στο ονομα ..areti
     
  16. antigonis_farm

    antigonis_farm Μαθητευόμενος στο φόρουμ

    βοηθεια ειμαι στο τελευταιο δωματιο...σας ευχαριστω..ονομα ..antigοni..
     
    Τελευταία επεξεργασία: 2/2/15
  17. ..areti

    ..areti Μαθητευόμενος στο φόρουμ

    βοηθεια...21 μπαταριες θελω μονο ονομα ..areti
     
  18. giannis6453

    giannis6453 Αρχάριος στο φόρουμ

    καλησπερα......θελω να ζητησω και εγω απο συναγροτες-ισες οποιος εχει περιθωριο να μου στειλει μπαταρια μου λειπουν 5 αυτη τη στιγμη για να κλεισω ολο το ιβεντ....ευχαριστω πολυ.
     
  19. flyla78

    flyla78 Μόνιμος στο φόρουμ

    Καλημέρα, χρειάζομαι μια μικρή βοήθεια, έχω απο χθές που τελείωσα το τρέχων επίπεδο του φούρναρη και δεν μπορώ να πάρω την αποστολή γιατί μου τελείωσε το αλάτι. Ευχαριστώ πολύ , απο αύριο θα μπορώ να ανταποδώσω.
     
  20. SofiaXnd

    SofiaXnd Ανερχόμενος

    Καλημέρα. Χρειάζομαι αρκετά βέλη...όποιος/α μπορεί να με βοηθήσει παρακαλώ..:)