Ανταλλαγές δώρων

Η συζήτηση στο 'Γενικό αρχείο' ξεκίνησε από τον/την *Pandora*, 26/8/14.

Αγαπητέ αναγνώστη και αναγνώστρια του φόρουμ,

αν θέλεις να συμμετέχεις ενεργά στις συζητήσεις του φόρουμ ή να δημιουργείς τα δικά σου θέματα, θα πρέπει πρώτα να συνδεθείς στο παιχνίδι. Αν δεν έχεις ήδη λογαριασμό παιχνιδιού, κάνε εγγραφή. Ανυπομονούμε να σε καλωσορίσουμε στην ομάδα μας στο φόρουμ! „ΣΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ!“
  1. joanna-party

    joanna-party Ανερχόμενος συντάκτης

    γεια σας και εγω χρειαζομαι κορνε.
     
  2. biku-1952

    biku-1952 Μαθητευόμενος στο φόρουμ

    γειας και χροννια πολλα χρειαζομαι κορνε οποιος μπορει ας μου στειλει παρακλω biku-1952
     
  3. yortztv

    yortztv Μαθητευόμενος στο φόρουμ

    Γεια σας! Χρονια πολλα! Βοηθηστε με λιγο να τελειωσω το event με τα κορνε. Μου μενουν αρκετουτσικα και το βλεπω χλωμο να το καταφερω χωρις την βοηθεια σας ... :/
     
  4. skgwindows

    skgwindows Μαθητευόμενος στο φόρουμ

    καλημέρα και χρόνια πολλά χρειάζομαι λαμπερή άμμος όποιος μπορεί ας μου στείλει. Ευχαριστώ εκ των προτέρων.
     
  5. t.n.s

    t.n.s Προχωρημένος

    οποιος μπορει ας στειλει καμια μπαταρια!
     
    Αρέσει στους t..ns, eirini10, μιμζι και σε ακόμα ένα άτομο.
  6. *TZOULIOS*

    *TZOULIOS* Προχωρημένος

    Καλησπέρα! Μπαταρίες θέλω και εγώ παιδιά :)
     
  7. spyridoulakg

    spyridoulakg Νέος ειδικός

    καλησπέρα είναι επείγον έχω ξεμείνει από λεφτά και χρειάζομαι επειγόντως τσατνί καρότου - μήλου.
     
  8. pan15200188

    pan15200188 Γνώστης του φόρουμ

    Ελπιζω να ειμαι στο σωστο θεμα οπως ειχα πει εγω τα δωρα απο το μπονους κωδικο θα τα δωσω σ'αυτους που χασαν γιατι εγω δεν εχασα εχω στειλει 2 τοσα μπορουσα σημερα θα στειλω και αυριο μονο να μου πειτε με πμ αν καποιος εχει διαφορετικο ονομα στο παιχνιδι απο τι στο φορουμ ;)
     
    Αρέσει στους GEPPO1 και .FARMERAMA010..
  9. elinoo

    elinoo Γνώστης του φόρουμ

    Χρειάζομαι χρονόμετρα και μπαταρίες.Όποιος έχει την καλοσύνη να μου στείλει τον ευχαριστώ.
     
  10. hamilton39

    hamilton39 Ανερχόμενος συντάκτης

    steile p.m aurio na se steilo to tsanti pou 8eleis.kalo bradu
     
  11. ❀-MaRiNa-❀

    ❀-MaRiNa-❀ Νέος ειδικός

    Καλησπέρα!
    Χρειάζομαι πολλά "βαζάκια" ζάχαρης!
    Για κάθε μικρο πακέτο ζάχαρης (10 φιορινιών), δίνω: 1 σοκολατόπιτα, 2 τηγανίτες, και 1 επετειακή μπουτονιέρα!
    Για κάθε ζάχαρη δίνω οτι θέλετε απο τα απλά καθημερινά δώρα!

    υ.γ.: Μη μου στέλνετε εποχιακά δώρα (των events) δεν ασχολούμαι με τα δρώμενα!

    Ευχαριστώ!

    EDIT: Στη φάρμα με λένε ✿Marina✿
     
    Τελευταία επεξεργασία: 27/1/15
  12. flyla78

    flyla78 Μόνιμος στο φόρουμ

    Καλημέρα τελικά βγήκα για αναζήτηση και εγώ, χρειάζομαι μπαταρίες. Ευχαριστώ πολύ όλους για την βοήθεια. Τελείωσα και είπα να ενημερώσω.:inlove:
     
    Τελευταία επεξεργασία: 2/2/15
    Αρέσει στον/ην Stefoulini.
  13. Stefoulini

    Stefoulini Βαρόνος του φόρουμ

    καλησπερα :) χρειαζομαι βοηθεια με τις μπαταριες... :)
     
    Αρέσει στους persa75 και elenigri.
  14. biku-1952

    biku-1952 Μαθητευόμενος στο φόρουμ

    καλημερα χρειαζομαι μπαταριες παρακαλω στειλτεμου biku-1952
     
    Αρέσει στον/ην persa75.
  15. antzypet

    antzypet Νέος ειδικός

    γεια σας παιδια,εχω θεμα με της μπαταριες μου λειπουν ακομα περιπου 80,αν μπορει καποιος να βοηθησει,θα ανταποδωσω οταν μπορεσω.
     
  16. ariadnim

    ariadnim Μόνιμος στο φόρουμ

    γεια σας και απο μενα! αμα σας περισσευει καμια μπαταρια ειναι καλοδεχουμενη! ;) ευχαριστω εκ των προτερων!
     
  17. OnionSlicer

    OnionSlicer Μαθητευόμενος στο φόρουμ

    Καλησπερα και απο εμενα!Οι μπαταριες σε αυτο το event ειναι αρκετα πεισματαρες και με snobαρουν λιγουλακι.Αμα σας ειναι ευκολο οτι μπαταρια περισσευει ειναι παραπανω απο καλοδεχουμενη!Σας ευχαριστω ολους πολυ!
     
  18. persa75

    persa75 Μαθητευόμενος στο φόρουμ

    καλησπέρα σε ολους χρειαζομαι μπαταρίες επιγοντως παρακαλώ οποιος μπορεί να μου στειλει ευχαριστώ προκαταβολικα
     
  19. skevo

    skevo Άρχων του φόρουμ

    καλησπέρα και καλο μηνα.οποιος εχει περισσευμα από μπαταριες και θελει ας στειλει και σε μενα , λιγες μου λειπουν..ευχαριστω
     
  20. stefanos37

    stefanos37 Μαθητευόμενος στο φόρουμ

    καλησπέρα και απο εμενα. και εγω εχω προβλημα με τις μπαταριες. αν καποιος εχει περισσευμα και μπορει θα ηθελα και εγω.
    ευχαριστω πολυ!!!!