Ανταλλαγές δώρων

Η συζήτηση στο 'Γενικό αρχείο' ξεκίνησε από τον/την *Pandora*, 26/8/14.

Αγαπητέ αναγνώστη και αναγνώστρια του φόρουμ,

αν θέλεις να συμμετέχεις ενεργά στις συζητήσεις του φόρουμ ή να δημιουργείς τα δικά σου θέματα, θα πρέπει πρώτα να συνδεθείς στο παιχνίδι. Αν δεν έχεις ήδη λογαριασμό παιχνιδιού, κάνε εγγραφή. Ανυπομονούμε να σε καλωσορίσουμε στην ομάδα μας στο φόρουμ! „ΣΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ!“
  1. pleventidis81

    pleventidis81 Αρχάριος στο φόρουμ

    Ευχαριστώ πολύ όλους όσους με βοήθησαν με τα κασκόλ και τελείωσα και γω το δρώμενο.
     
  2. mary-zoe

    mary-zoe Μαθητευόμενος στο φόρουμ

    γεια σας! κι εγω θα ηθελα μια μικρη βοηθεια με τα μανιταρια! ανταποδιδω!:D
     
    Αρέσει στον/ην xarast1971.
  3. foivos1999

    foivos1999 Αρχάριος στο φόρουμ

    γεια σας! κι εγω θα ηθελα μια μικρη βοηθεια με τα μανιταρια! ανταποδιδω!
     
    Αρέσει στον/ην xarast1971.
  4. xarast1971

    xarast1971 Μαθητευόμενος στο φόρουμ

    Τα έχω βρει δύσκολα με τα μανιτάρια. Όποιος μπορεί ας μου στείλει και αν θέλει στέλνω και εγώ από αύριο που θα έχω διαθέσιμα δώρα.
     
  5. misirli

    misirli Ημίθεος του φόρουμ

    Παιδιά καλο μήνα. θα ήθελα μπόλικα μετάξια!!! και μόνο μετάξια
     
    Αρέσει στους Stefoulini, kikijimy και jimixatz.
  6. jimixatz

    jimixatz Έμπειρος

    παιδιά άφαντα τα μανιτάρια οποιος μπορει ας μου στειλει ευχαρηστωω
     
  7. AnnaSk1996

    AnnaSk1996 Μαθητευόμενος στο φόρουμ

    Καλημερα και καλο μηνα απο εμενα! Χρειαζομαι αρκετα μανιταρια για να τελειωσω..οποιος μπορει ας μου στειλει και θα ανταποδωσω οσο πιο συντομα μπορω! Ευχαριστω εκ των προταιρων!! :D
    Βασικη:76, Νησι 63
     
    Αρέσει στον/ην SemK.
  8. marthathanak

    marthathanak Μαθητευόμενος στο φόρουμ

    καλημερα και καλο μηναααα .... ειμαι στο επιπεδο 56 και χρειαζομαι οσα περισσοτερα μεταξια αραχνης γινεται υστερω σε πολυ μεγαλο βαθμο.....φυσικα και ανταποδιδω και εγω θα χαρω πολυ να σας βοηθησω..!!!:inlove:;)
     
  9. dimitra18

    dimitra18 Αρχάριος στο φόρουμ

    Καλημέρα καλο μηνα χρειαζομαι μανιταρια οποιος μπορει ας μου στειλει ευχαριστω.
     
  10. t.n.s

    t.n.s Προχωρημένος

    θα παρακαλουσα οποιον μπορει να μου στειλει γυαλιστερα μανιταρια γιατι θελω μπολικα και βγαινουν πολυ λιγα(οταν βγαινουν)
     
  11. Dimos_Greek

    Dimos_Greek Ανερχόμενος συντάκτης

    Παιδια χρειαζομαι επιγοντως γυαλιστερα μανιταρια!!!Θελω πολυ λιγα ακομη για να τελιωσω το ivent,ευχαριστω εκ των προτερων!!
     
  12. SemK

    SemK Επαγγελματίας του φόρουμ

    Παιδιά, καλησπέρα σας!!! :D έχω ένα μεγάλο ζήτημα με τα γυαλιστερά μανιτάρια... ευχαριστώ όσους μου στέλνουν ήδη, αλλά δυστυχώς δεν τα βλέπω να μου φτάνουν...:oops: θέλω 50 τουλάχιστον... οπότε όποιος μπορεί εκτιμώ την προσφορά και στείλτε μου μήνυμα προκειμένου να σας ανταποδώσω τη χάρη!! ευχαριστώ...:D
     
  13. .KOSMOSADY2004.

    .KOSMOSADY2004. Αρχάριος στο φόρουμ

    sos παιδια οποις εχει τελειοσει και μπορει να στιλει μανιταρια μου λειπουν 30 κεγωμαι
     
  14. Kity2008

    Kity2008 Αρχάριος στο φόρουμ

    συναγροτες καιγωμαι για μανιταρια 40 πολλα καιγωμαιεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεε τωρα μονο 29 4+25
     
    Τελευταία επεξεργασία: 3/11/15
  15. KIOULAFAS12

    KIOULAFAS12 Αρχάριος στο φόρουμ

    Καλημέρα σε όλους καίγομαι για 25 γυαλιστερά μανιτάρια. Παρακαλώ όποιον μπορεί να μου στείλει μήπως και ολοκληρώσω την αποστολή.Ευχαριστώ.
     
  16. OnionSlicer

    OnionSlicer Μαθητευόμενος στο φόρουμ

    Καλημερα!!!Τραγωδια μεγαλη!!!Χθες το βραδυ περασαν τρια πανεμορφα πεινασμενα γουρουνακια και μας ζητησαν να τα φιλοξενησουμε!Ομως σημερα το πρωι,διαπιστωσαμε πως μας λειπουν 29 γυαλιστερα μανιταρια.Μαλλον τους δωσαμε λαθος μανιταρια... :/
    Οποιαδηποτε βοηθεια,ευπροσδεκτη,ευχαριστω εκ των προτερων!
     
  17. OnionSlicer

    OnionSlicer Μαθητευόμενος στο φόρουμ

    Σας ευχαριστω ολους για την βοηθεια σας!Το εβεντ το καταφερα! =]
     
    Αρέσει στους maria071966 και Stefoulini.
  18. Stefoulini

    Stefoulini Βαρόνος του φόρουμ

    Καλησπεραα συναγροτες και συναγροτισσες! Λογω υποχρεωσεων δε θα μπορεσω να μπαινω στη φαρμα. Οτι καταφερω λοιπον μεχρι αυριο. Κι ισως να μπω μια ακομη φορα πριν να τελειωσει. Οποιος μπορει, τον θερμοπαρακαλω να στειλει ως δωρο τουρμπολινη. Θα σας ειμαι ευγνωμων. Σας ευχαριστω εκ των προτερων και καλο σας βραδυ! :)
     
  19. -farmergiorgos-

    -farmergiorgos- Αρχάριος στο φόρουμ

    καλημερα αγροτοπουλα, χρειαζομαι την βοηθεια σας...παρακαλω πολυ οποιον μπορει ας με βοηθησει με τις τουρμπολινες...δεν μου δινει αρκετες στο καθε θερισμα που κανω και φοβαμαι οτι δεν θα τελειωσω το event χωρις την βοηθεια σας....σας ευχαριστω πολυ!
     
  20. adimoulas

    adimoulas Ανερχόμενος συντάκτης

    Μάλλον και εγώ δεν το βλέπω να το τελειώνω...... ίσως με την βοήθεια σας με τις τουρμπολίνες κάτι να κάνω........!!!