Ανταλλαγές δώρων

Η συζήτηση στο 'Γενικό αρχείο' ξεκίνησε από τον/την *Pandora*, 26/8/14.

Αγαπητέ αναγνώστη και αναγνώστρια του φόρουμ,

αν θέλεις να συμμετέχεις ενεργά στις συζητήσεις του φόρουμ ή να δημιουργείς τα δικά σου θέματα, θα πρέπει πρώτα να συνδεθείς στο παιχνίδι. Αν δεν έχεις ήδη λογαριασμό παιχνιδιού, κάνε εγγραφή. Ανυπομονούμε να σε καλωσορίσουμε στην ομάδα μας στο φόρουμ! „ΣΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ!“
  1. pleventidis81

    pleventidis81 Αρχάριος στο φόρουμ

    Καλησπέρα και από μένα.
    Όποιος μπορεί και θέλει ας στείλει και σε μένα κασκόλ γιατί λόγο δουλειάς φοβάμαι πως δεν θα προλάβω!!!
    Ευχαριστώ!!! :)
     
  2. SemK

    SemK Επαγγελματίας του φόρουμ

    Καλησπέρα συναγρότες και συναγρότισσες!!! έχω το τρομερό πρόβλημα της έλλειψης σημαίων, οπότε θα παρακαλούσα όποιον μπορεί να μου στείλει, και θα ανταποδώσω όσο μπορώ... για σήμερα μου έχουν μείνει 3-4 δώρα, οπότε συγγνώμη προκαταβολικά για όποιον δεν βοηθήσω...:oops: από αύριο που θα έχω και τα 7 δώρα μου, θα κάνω ό,τι μπορώ...:) ευχαριστώ εκ των προτέρων...:) όποιοι μου στείλουν μήνυμα, ας μου γράψουν και τι θέλουν ως αντάλλαγμα...:D
     
  3. abcdefx

    abcdefx Μαθητευόμενος στο φόρουμ

    Γεια σας,θα ήθελα όποιος μπορεί να μου στείλει οτιδήποτε από τα αναδυόμενα του event τέσσερις φωτίτσες,γιατί έχω μεγάλο πρόβλημα καθώς είχα ένα πρόβλημα και το ξεκίνησα μόλις εχθές:oops::oops::oops:...χίλια ευχαριστώ... :)
     
    Αρέσει στον/ην kikijimy.
  4. kikijimy

    kikijimy Ενεργός συντάκτης

    καλημερα θα ηθελα να ευχαριστισω τους tsarouxis και .pitsirika. για τις σημαιες και να σας πω πως μολις τελειωσα με το δρωμενο και ας βοηθησουμε οσους το χρειαζονται καλη συνεχεια και παλι ευχαριστω!
     
  5. Mahi_tr

    Mahi_tr Προχωρημένος

    Ευχαριστώ κι εγώ με την σειρά μου τους tsarouxis, .pitsirika., και kikijimy, καθώς και όλους τους φίλους μου που τις τελευταίες μέρες μου έστελναν όσο μπορούσαν σημαιούλες! Επειδή θα το τελειώσω το ιβέντ και μου μένουν λίγες σημαίες και κασκόλ ακόμα για να μαζέψω, δεν χρειάζεται να μου στείλετε άλλα! Να 'στε όλοι καλά!:inlove::inlove:
     
    Τελευταία επεξεργασία: 25/10/15
    Αρέσει στον/ην kikijimy.
  6. voula48

    voula48 Αρχάριος στο φόρουμ

    καλημερα θα ηθελα τη βοηθεια σας φιλες και φιλοι για να τελειωσω τα κασκολ....
     
  7. SemK

    SemK Επαγγελματίας του φόρουμ

    Καλημέρα!! θα ήθελα να ευχαριστήσω ιδιαίτερα την elena101960, που παρακίνησε και φίλους της να μου στείλουν σημαιούλες...:p και φυσικά ευχαριστώ όλους όσους με βοήθησαν...:D χρειάζομαι ακόμη 6 σημαίες, οπότε δεν χρειάζεται να μου στείλετε άλλες, μέχρι το βράδυ θα τις έχω...:D χίλια ευχαριστώ και πάλι που κάνατε την ολοκλήρωση του event για μένα πιο εφικτή...:D
     
    Αρέσει στους psipsi1978, georgia469 και AnnaSk1996.
  8. vslpt

    vslpt Μαθητευόμενος στο φόρουμ

    μου λειπουν κασκολ οποιος μπορει να με βοηθησει ευχαριστω..
     
  9. AnnaSk1996

    AnnaSk1996 Μαθητευόμενος στο φόρουμ

    Καλημερα και απο εμενα!! Χρειαζομαι αρκετες σημαιες για το event ακομα και με τον χρονο που απομενει δεν νομιζω οτι μπορω να τα καταφερω μονη μου!!! Γι αυτο θα παρακαλουσα οποιον μπορει να μου στειλει και θα ανταποδωσω οσο πιο συντομα μπορω!! Για ιδιαιτερες προτιμησεις μπορειτε να μου στειλετε μηνυμα!! Ευχαριστω εκ των προταιρνων!!! :D :D
     
    Αρέσει στους anastasia13 και SemK.
  10. antigonis_farm

    antigonis_farm Μαθητευόμενος στο φόρουμ

    καλημερα!!!σε ολους μου λειπουν 24 κασκολ για να τελειωσω.οποιος μπορει να βοηθηση, ευχαριστω πολυ εκ των προτερων...!!στελνετε στην ..antigoni..
     
    Αρέσει στον/ην SemK.
  11. anastasia13

    anastasia13 Αρχάριος στο φόρουμ

    κι εγω το τελειωσα ευχαριστω ολους
     
  12. kmtrikala73

    kmtrikala73 Μαθητευόμενος στο φόρουμ

    καλησπερα θελω βοηθεια με τις σημαιες υπαρχει τροπος να κανω κατι στα χωραφια για να βγουν περισσοτερες? ευχαριστω
     
  13. alexandra#

    alexandra# Αρχάριος στο φόρουμ

    Χρειαζομαι κασκόλ οποιος μπορει ας μου στειλει ευχαριστω.
     
  14. [stsimpouklis]

    [stsimpouklis] Γνώστης του φόρουμ

    γεια σας μου λειπουν 10 κασκολ οποιος εχει την καλοσυνη να μου στειλει θα το εκτιμουσα πολυ!

    στο paintings
     
  15. toniat

    toniat Αρχάριος στο φόρουμ

    Γειά σας. Κόντευω μετά από πολύ κόπο να τελιώσω το event και το μόνο που μου λείπει είναι 14 κασκόλ. Όποιος μπορεί και έχει την καλοσύνη να μου στειλει ώστε να μπορέσω να το τελιώσω και εγώ
     
    Αρέσει στον/ην xarast1971.
  16. vslpt

    vslpt Μαθητευόμενος στο φόρουμ

    ευχαριστω ολους οσους με βοηθεισαν στο ιβεντ μην στελνετε αλλα.....
     
  17. theoharis2000

    theoharis2000 Αρχάριος στο φόρουμ

    Καλημέρα. και χρονια πολλα στους εορταζοντες. Χρειαζομαι σημαιες οποιος μπορει να μου στειλει , και θα ανταποδώσω οσο μπορω Ευχαριστω εκ των προτερων...
     
  18. panos-1968

    panos-1968 Μαθητευόμενος στο φόρουμ

    Χρειάζομαι επειγόντως 4 κασκόλ. Όποιος μπορεί ας βοηθήσει. Ευχαριστώ εκ των προτέρων. Το ID ΕΊΝΑΙ 50584493
     
  19. skevo

    skevo Άρχων του φόρουμ

    πως λεγεσαι στη φαρμα γιατι δεν σε βρισκω..εκτος και αν τα βρηκες τα κασκολ
     
  20. panos-1968

    panos-1968 Μαθητευόμενος στο φόρουμ

    panos1968