Ανταλλαγές δώρων

Η συζήτηση στο 'Γενικό αρχείο' ξεκίνησε από τον/την *Pandora*, 26/8/14.

Αγαπητέ αναγνώστη και αναγνώστρια του φόρουμ,

αν θέλεις να συμμετέχεις ενεργά στις συζητήσεις του φόρουμ ή να δημιουργείς τα δικά σου θέματα, θα πρέπει πρώτα να συνδεθείς στο παιχνίδι. Αν δεν έχεις ήδη λογαριασμό παιχνιδιού, κάνε εγγραφή. Ανυπομονούμε να σε καλωσορίσουμε στην ομάδα μας στο φόρουμ! „ΣΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ!“
  1. picantinio2012

    picantinio2012 Προχωρημένος

    καλησπερα, γιορτινα ανθακια ευπροσδεκτα, αν περισσευει κανενα..
     
  2. sofia

    sofia Μόνιμος στο φόρουμ

    καλησπέρα, όποιος μπορεί να μου στείλει μπαλίτσες του αγρού στο geru1975

    Ευχαριστώ εκ των προτέρων!!
     
  3. empotonaki

    empotonaki Δούκας του φόρουμ

    Καλημέρα. Χρειάζομαι 5, μόνο 5 μπάλες!Εάν κάποιος μπορεί θα του χρωστάω.
     
  4. FARMERLENA65

    FARMERLENA65 Διοικητής του φόρουμ

    καλημέρα μου λείπουν 3 άνθη...


    Ευχαριστώ πολύ με τη βοήθειά σας (δε λέμε ονόματα) τελείωσα...
     
    Τελευταία επεξεργασία: 23/9/15
    Αρέσει στους empotonaki και maria071966.
  5. empotonaki

    empotonaki Δούκας του φόρουμ

    Πρώτη φορά ζήτησα βοήθεια και μου την δώσατε άμεσα. Σας ευχαριστώ όλους πολύ.
     
  6. skgskg

    skgskg Κόμης

    καλησπέρα χρειάζομαι 11 μπάλες για να πάρω την ασημένια φασολιά, παρακαλώ βοηθήστε με. Ευχαριστώ εκ των προτέρων.
     
  7. kolokythopitas

    kolokythopitas Έμπειρος

    καλημέρα σε όλους, χρειάζομαι 3 μπαλίτσες για να πάρω,ένα διακοσμητικό,σας ευχαριστώ εκ των προτέρων,να είστε όλοι καλά.
     
  8. Gulit1

    Gulit1 Επιβλέπων του φόρουμ

    Καλησπέρα σας, παρακαλώ όποιος μπορεί να μου στείλει παπούτσια πεζοπορίας. Ευχαριστώ καλό σας απόγευμα και καλό μήνα.
     
  9. [stsimpouklis]

    [stsimpouklis] Γνώστης του φόρουμ

    γεια σας θελω παπακια και προβατακια
    δινω
    πρασινο ματε τσαγο για 2 παπακια ή προβατακια
    νησιωτικο ζελε για 1 παπακι ή προβατακι
    τσατνι για 1
    ανοιξιατικο στεφανι για 3
    πασχαλινη μαρμελαδα για 2
    ταρτα pinkie pie για 1

    στειλτε π.μ. πριν στειλετε δωρο για να σας στειλω και εγω μετα το δωρο σας.

    π.μ. στο paintings

    edit: τελικα δεν θελω γιατι ειδα πως μου φτανουν οι τροφες.
     
    Τελευταία επεξεργασία: 7/10/15
    Αρέσει στον/ην kikijimy.
  10. Λαχανίτσα

    Λαχανίτσα Αρχάριος στο φόρουμ

    Μηπως ειναι πιο κερδοφορο να δινεις ψωμι καροτου για να σου στειλουν 3 παπακια;
     
    Αρέσει σε [stsimpouklis], natalia_prod72, maria071966 και 3 σε άλλους.
  11. kikijimy

    kikijimy Ενεργός συντάκτης

    ωραιοςςςς!αφου δεν θα εχουμε ανταλλαγες δωρων στα δωρεαν καθημερινα δωρα σχετικες με το ιβεντν ω!! ελλην θα βρεις τον τροπο να μην αλλαξεις τις καθημερινες σου συνηθιες γιαυτο στην Ελλαδα λεμε <<πρωτα βγαινει η ψυχη και μετα το χουη>> θα σου στειλουμε και θα τα βρουμε για τις ανταλλαγες σε αλλα ιβεντν
     
    Αρέσει σε -giannis2002-, takis.00, empotonaki και 6 σε άλλους.
  12. [stsimpouklis]

    [stsimpouklis] Γνώστης του φόρουμ

    οποιος μπορει να μου στειλει κασκολ ειναι ευπροσδεκτος στο paintings ευχαριστω και αν μπορω θα ανταποδωσω.
     
    Αρέσει στον/ην kolokythopitas.
  13. kolokythopitas

    kolokythopitas Έμπειρος

    καλησπέρα, προς όλους τους απανταχού αγρότες,θα ήθελα για δωράκια μόνο κασκολάκια...να είστε όλοι καλά.
     
  14. anastasia13

    anastasia13 Αρχάριος στο φόρουμ

    καλησπερα σας οποιος μπορει ρε παιδια να μου στειλει καμοια σημαιουλα γιατι λογω υπεροψιας δεν θα τις προλαβω. Ευχαριστω εκ των προτερων.
     
  15. kolokythopitas

    kolokythopitas Έμπειρος

    καλησπέρα σε όλους,τελικά τα κατάφερα χάρις την βοήθεια σας ,θα ήθελα να σας ευχαριστώ όλους από καρδιάς:D:D:D,να είστε όλοι καλά.(μην μου στέλνετε άλλα δωράκια):):):).
     
    Αρέσει στον/ην psipsi1978.
  16. -JOHNTR-

    -JOHNTR- Ανερχόμενος συντάκτης

    όποιος μπορεί ας μου στείλει κασκόλ γιατί πρέπει να κάνω 50 πακέτα,ευχαριστώ εκ των προτέρων
     
  17. kikijimy

    kikijimy Ενεργός συντάκτης

    καλημερα σε ολους,χρειαζομαι την βοηθεια σας,χρειαζομαι αρκετες σημαιες ακομα και φοβαμαι πως δεν θα τα καταφερω χωρις βοηθεια σας ευχαριστω προκαταβολικα,να ειστε ολοι καλα!
     
  18. axillas

    axillas Ανερχόμενος συντάκτης

    Καλημέρα σας συναγρότες και συναγρότισσες. Θα ήθελα σας παρακαλώ, και αν σας είναι εφικτό, να μου στέλνατε για δώρο κασκόλ. Σας ευχαριστώ εκ των προτέρων και σας εύχομαι ένα όμορφο και δημιουργικό Σ/Κ.
     
  19. liverpool1897

    liverpool1897 Ανερχόμενος συντάκτης

    καλημέρα συνάδελφοι, όποιος μπορεί ας μου στείλει κασκόλ αλλιώς δεν βλέπω να τα καταφέρνω....
     
  20. Mahi_tr

    Mahi_tr Προχωρημένος

    Καλημέρα παιδιά! Επειδή μετακόμισα και είχα διάφορα ντράβαλα άργησα να ξεκινήσω το ιβέντ! Είμαι σε λίγο δύσκολη θέση, αλλιώς δεν θα ζητούσα βοήθεια! Μπορεί μέσα στο σ/κ να ξημεροβραδιαστώ για τα κασκόλ (ελπίζω ότι θα τα καταφέρω), αλλά τις σημαιούλες δύσκολα θα τις βγάλω! Κάθε βοήθεια ευπρόσδεκτη, αν φυσικά μπορείτε! Σας ευχαριστώ εκ των προτέρων!:D:D
     
    Αρέσει στον/ην xarast1971.