Ανταλλαγές δώρων

Η συζήτηση στο 'Γενικό αρχείο' ξεκίνησε από τον/την *Pandora*, 26/8/14.

Αγαπητέ αναγνώστη και αναγνώστρια του φόρουμ,

αν θέλεις να συμμετέχεις ενεργά στις συζητήσεις του φόρουμ ή να δημιουργείς τα δικά σου θέματα, θα πρέπει πρώτα να συνδεθείς στο παιχνίδι. Αν δεν έχεις ήδη λογαριασμό παιχνιδιού, κάνε εγγραφή. Ανυπομονούμε να σε καλωσορίσουμε στην ομάδα μας στο φόρουμ! „ΣΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ!“
  1. skgwindows

    skgwindows Μαθητευόμενος στο φόρουμ

    Γεια σας χρειάζομαι και εγώ να μου στείλετε κουβάρια μαλλιού για να πάρω τα διακοσμητικά. Ευχαριστώ εκ των προτέρων. Να είστε καλά.
     
  2. panago70

    panago70 Νέος ειδικός

    Παρακαλω, κανα ηλιακο ρολοι γινεται να μου στειλετε; Ευχαριστω εκ των προτερων!
     
  3. misirli

    misirli Ημίθεος του φόρουμ

    παιδια κι εγω θέλω ηλιακό ρολόι, αλλά αν θέλετε και ανταπόδοση, απο αυριο. Διότ δεν έχω άλλα δώρα για σήμερα
     
  4. panago70

    panago70 Νέος ειδικός

    Παρακαλω αν μπορειτε στειλτε μου αιγυπτιακους θησαυρους,Ευχαριστω!
     
  5. misirli

    misirli Ημίθεος του φόρουμ

    παιδια κι εγω θέλω αιγυπτιακους θησαυρους, αλλά αν θέλετε και ανταπόδοση, απο αυριο. Διότ δεν έχω άλλα δώρα για σήμερα
     
  6. Gulit1

    Gulit1 Επιβλέπων του φόρουμ

    Καλημέρα και καλό Σαββατοκύριακο σε όλους. Παρακαλώ όποιος μπορεί να μου στείλει αιγυπτιακούς θησαυρούς. Ευχαριστώ και καλή συνέχεια.
     
  7. OnionSlicer

    OnionSlicer Μαθητευόμενος στο φόρουμ

    Καλησπερα σας! Χρειαζομαι κι εγω θησαυρους... Αν σας περισσευει καποιος θα με βοηθουσατε πολυ! Ευχαριστω πολυ εκ των προτερων και καλη συνεχεια σε ολους!
     
  8. skgskg

    skgskg Κόμης

    Καλησπέρα όποιος μπορεί ας βοηθήσει στέλνοντας μου ηλιακά ρολόγια. Ευχαριστώ πολύ εκ των προτέρων!
     
  9. Stefoulini

    Stefoulini Βαρόνος του φόρουμ

    καλησπερα! λιγα αιγυπτιακα ρολογια θα ηθελα γιατι μπουχτησα με τα αυγα και τις κατσαρολες :p
    ενταξει δε χρειαζομαι αλλα σας ευχαριστω :)
     
    Τελευταία επεξεργασία: 6/9/15
  10. -farmergiorgos-

    -farmergiorgos- Αρχάριος στο φόρουμ

    καλησπερα σε ολους....οποιος μπορει ας με βοηθησει στελνοντας μου θησαυρους...μου λειπουν περιπου 200...σας ευχαριστω εκ των προτερων
     
  11. t.n.s

    t.n.s Προχωρημένος

    παρακαλω πολυ οποιος μπορει να μου στειλει ηλιακο ρολοι! ειναι αναγκη! ευχαριστω εκ των προτερων!
     
  12. panago70

    panago70 Νέος ειδικός

    Γεια σας θελω 4 αναδυομενα και τελειωσα το εβεντ ευχαριστω!
     
  13. -PetrosMaria-

    -PetrosMaria- Αρχάριος στο φόρουμ

    Καλημερα χρειαζομαι 3 ηλιακα ρολογια οποιος μπορει ευχαριστω
     
  14. ❀-MaRiNa-❀

    ❀-MaRiNa-❀ Νέος ειδικός

    Διαθέτω 50 πασχαλινές μαρμελάδες για 3 γιορτινά άνθοι/τεμ.
    3 γιορτινά άνθη=1 πασχαλινή μαρμελάδα
    Όποιος μπορεί να με βοηθήσει ας στείλει π.μ.: ✿Marina✿
    Ευχαριστώ!
     
  15. t.n.s

    t.n.s Προχωρημένος

    θα παρακαλουσα οποιον μπορει να μου στειλει γιορτινο ανθος!
     
  16. -kristian-

    -kristian- Μαθητευόμενος στο φόρουμ

    Γεια σας!! Όποιος θέλει ας μου στείλει γιορτινά άνθη ή μπαλίτσες του αγρού. Κυρίως γιορτινά άνθη...
    Σας ευχαριστω
     
  17. dimitra.s

    dimitra.s Μαθητευόμενος στο φόρουμ

    Καλησπέρα! Παρακαλώ, όποιος μπορεί ας μου στείλει γιορτινό άνθος! :oops:
    Ευχαριστώ
     
  18. Κατερινα44

    Κατερινα44 Ανερχόμενος συντάκτης

    καλησπερα παιδια. χρειαζομαι αρκετα γιορτινα ανθη. οποιος μπορει ας μου στελει...σας ευχαριστω.
     
  19. mariathasos

    mariathasos Ανερχόμενος συντάκτης

    Φίλοι συναγρότες, καμία μπαλίτσα του αγρού θα ήταν πολύυυυυ ευπρόσδεκτη!! Ευχαριστώ εκ των προτέρων
     
  20. ΣΤΑΘΗΣΟΛΕ

    ΣΤΑΘΗΣΟΛΕ Γνώστης του φόρουμ

    Καλησπέρα σε όλους! Αγαπητοί συμπαίκτες, έχω κι εγώ πρόβλημα με τα γιορτινά άνθη. Οποιος μπορεί... κάθε βοήθεια, θα είναι πολύτιμη!!! Σας ευχαριστώ πολύ!!