Ανταλλαγές δώρων

Η συζήτηση στο 'Γενικό αρχείο' ξεκίνησε από τον/την *Pandora*, 26/8/14.

Αγαπητέ αναγνώστη και αναγνώστρια του φόρουμ,

αν θέλεις να συμμετέχεις ενεργά στις συζητήσεις του φόρουμ ή να δημιουργείς τα δικά σου θέματα, θα πρέπει πρώτα να συνδεθείς στο παιχνίδι. Αν δεν έχεις ήδη λογαριασμό παιχνιδιού, κάνε εγγραφή. Ανυπομονούμε να σε καλωσορίσουμε στην ομάδα μας στο φόρουμ! „ΣΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ!“
  1. panago70

    panago70 Νέος ειδικός

    Παιδια θελω χριστουγεννιατικο στολεν για ευξενισμο γιατι στην λαικη μου τελειωσαν οποιος μπορει ας βοηθησει!
     
  2. spyridoulakg

    spyridoulakg Νέος ειδικός

    καλημέρα όποιος ή όποια μπορεί ας βοηθήσει ξέμεινα από σκουλήκια και χρειάζομαι μερικά, έχω αρκετά φτερά αλλά σκουλήκια όχι, βοηθήστε με σας παρακαλώ είναι ανάγκη. Ευχαριστώ εκ των προτέρων.
     
  3. Stefoulini

    Stefoulini Βαρόνος του φόρουμ

    Καλημερα ψαροφιλοι! Μολις ετυχα και το δευτερο διακοσμητικο, γι'αυτο θερμη παρακληση για φτερα δολωματος μηπως μου ερθει και το τριτο! Ευχαριστωωω! :)
     
  4. t.n.s

    t.n.s Προχωρημένος

    σας παρακαλω πολυ να μπορειτε στειλτε μου σκουληκια! θελω αλλα 3!
     
    Αρέσει στους t..ns, eirini10, μιμζι και σε ακόμα ένα άτομο.
  5. skgskg

    skgskg Κόμης

    καλημέρα όποιος ή όποια μπορεί ας με βοηθήσει χρειάζομαι επειγόντως τσατνί καρότου - μήλου να μου στείλει. Ευχαριστώ εκ των προτέρων!
     
  6. Gulit1

    Gulit1 Επιβλέπων του φόρουμ

    Καλησπερα σε ολους! Παρακαλω οποιος μπορει να με βοηθησει με τα φιλτρα φιλιας.Ευχαριστω να εχετε ενα ομορφο βραδυ.;)
     
    Αρέσει στον/ην ttrouli.
  7. kikijimy

    kikijimy Ενεργός συντάκτης

    Καλημερα σας θα ηθελα να με βοηθησετε με φιλτρα φιλιας οσοι μπορουν και θελουν φυσικα γιατι εχω αρχισει να ανησυχω αφου μετα απο μαζεμα 4ων χωραφιων με 4 βιοτεχνικα(τσαντι-κολοκυθομηλοπιτα-πασχαλινη-ψωμι καροτου) φυτεμενα κιτρινα 30φυλλα ελαβα 15 ναι 15 φιλτρα φιλιας μονο. Πως θα καταφερω να μαζεψω 702 ακομα? οεο? ενταξει τωρα τελειωνω με τα 30φυλλα και θα βαλω μεγαλα φυτα αλλα νομιζω πως θελω *******!!!!βοηθεια!!!!


    Απαγορεύεται να γράφετε με κεφαλαία.
     
    Τελευταία επεξεργασία: 26/7/15
    Αρέσει στον/ην ttrouli.
  8. maroula

    maroula Αναλυτής του παιχνιδιού

    Καλησπερα φιλοι συναγροτες! Χρειαζομαι βοηθεια με τα φιλτρα, οποιος μπορει να βοηθησει, ευπροσδεκτος.
    Καλη συνεχεια.
     
    Αρέσει στους ttrouli και Stefoulini.
  9. Stefoulini

    Stefoulini Βαρόνος του φόρουμ

    Καλησπερα! Βοηθηστε με σας παρακαλω! Αλλα 130 αναδυομενα χρειαζομαι... Ακομα κι ενα φιλτρο μπορει να κανει τη διαφορα! :)
     
    Αρέσει στον/ην ttrouli.
  10. rodaggelos70

    rodaggelos70 Ανερχόμενος

    Βοηθατε χριστιανοι...μπας και καταφερω να παρω την φασολια...:)
     
    Αρέσει στους anastz και kikijimy.
  11. Golderone

    Golderone Μαθητευόμενος στο φόρουμ

    Βοήθεια παιδιά. Χρειάζομαι φίλτρα για να πάρω τη φασολιά. Please.....
     
    Αρέσει στον/ην jimixatz.
  12. panago70

    panago70 Νέος ειδικός

    Γεια σας οποιος μπορει να μου δωσει ενα χριστουγεννιατικο στολεν θα το εκτιμουσα!
     
  13. sofia

    sofia Μόνιμος στο φόρουμ

    Γεια σας παιδιά! Όποιος μπορεί να μου στέλνει κουβαράκια, και θα στέλνω κι εγώ...
     
  14. misirli

    misirli Ημίθεος του φόρουμ

    παιδια μόλις πήρα χαμπάρι ότι μου τελειωνουν για τα καλα τα κουβάρια!!!! εμ αφοσιώθηκα στην ιτια...και ξέχασα τα αναδυόμενα χαχα

    [​IMG]
     
  15. toxotis_99

    toxotis_99 Μαθητευόμενος στο φόρουμ

    γεια σας!!! όποιος μπορεί να μου στείλει κουβαράκια. ευχαριστωωωω
     
  16. .eugenaki.

    .eugenaki. Μαθητευόμενος στο φόρουμ

    γεια σας συναγροτες!!! χρειαζομαι βοηθεια με τα κουβαρια, οποιος μπορει ας με βοηθησει.... ευχριστω εκ των προτερων!!!
     
  17. Hellenagal200010

    Hellenagal200010 Νέος ειδικός

    Καλημέρα σας!Κάνοντας μια προσπάθεια να μπω στην λίστα, με λίγο λίπασμα που είχα, τα βρίσκω μάλλον σκούρα!
    Σε περίπτωση που περισσεύουν δωράκια θα χαιρόμουν πολύ να τα έκανα γατοτροφες!
    Να είστε καλά!
     
    Αρέσει στον/ην powerranger91.
  18. dama32

    dama32 Αρχάριος στο φόρουμ

    μπορείτε να μου στείλετε κουβάρια για να μπορέσω να πάρω όλα τα διακοσμητικά για την φασολια; σας ευχαριστω!!!
     
  19. giannissuper

    giannissuper Έμπειρος

    Όποιος μπορεί ας μου στείλει κουβάρι μαλλιού.
    Ευχαριστώ.
     
  20. xarast1971

    xarast1971 Μαθητευόμενος στο φόρουμ

    Αν μπορει κάποιος ας μου στείλει κουβάρι μαλλιού.

    Ευχαριστώ πολύ.