Ανταλλαγές Πάρε δώσε

Η συζήτηση στο 'Σχόλια σχετικά με το παιχνίδι' ξεκίνησε από τον/την .*Hazel*., 21/10/21.

Αγαπητέ αναγνώστη και αναγνώστρια του φόρουμ,

αν θέλεις να συμμετέχεις ενεργά στις συζητήσεις του φόρουμ ή να δημιουργείς τα δικά σου θέματα, θα πρέπει πρώτα να συνδεθείς στο παιχνίδι. Αν δεν έχεις ήδη λογαριασμό παιχνιδιού, κάνε εγγραφή. Ανυπομονούμε να σε καλωσορίσουμε στην ομάδα μας στο φόρουμ! „ΣΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ!“
Κατάσταση θέματος:
Δεν μπορείτε να υποβάλετε άλλες απαντήσεις.
  1. .*Hazel*.

    .*Hazel*. Forum Moderator Team Farmerama GR

    Γεια χαραντάν αγρότες και αγρότισσες,

    Το αγαπημένο δρώμενο πολλών έφτασε πάλι!
    Εδώ θα μπορείτε να ζητάτε και να προσφέρετε τα αντικείμενα της φάρμας.


    [​IMG]

    Μπορείτε
    να δείτε την επίσημη ανακοίνωση
    εδώ

    https://board-el.farmerama.com/threads/Πάρε-Δώσε.32507/
    Να υπενθυμίσουμε πως θα πρέπει να γνωρίζετε ότι πρέπει να χαρίζετε αντικείμενα μόνο σε παίκτες που εμπιστεύεστε. Δεν μπορούμε να σας διασφαλίσουμε τίποτα. Εάν κάνετε μια συμφωνία με κάποιον παίκτη για να ανταλλάξετε κάτι και αυτός την αθετήσει,
    η αποκλειστική ευθύνη είναι δική σας.

    Επιπρόσθετα, για αποφυγή spamming θα απαγορεύονται τα επαναλαμβανόμενα Postings. Αυτό σημαίνει πως ο κάθε παίκτης θα μπορεί να αναρτεί ένα post όπου θα ζητάει αντικείμενα ανά δύο σελίδες. Συνεπώς όποιος παίκτης αναρτεί μονίμως Posting σε αυτό το θέμα θα τιμωρηθεί και όλες οι αναρτήσεις του θα διαγραφούν.

    Επίσης περαιτέρω ποστ συνεννόησης μεταξύ δυο παικτών θα διαγράφονται και θα τιμωρούνται. Αυτές θα πρέπει να γίνονται μέσω προσωπικών μηνυμάτων.

    Μπορείτε επίσης να διαγράφετε προηγούμενα Postings σας, ώστε να μπορέσετε να αλλάξετε κάποια προσφορά σας.

    [​IMG]

    Καλή σας διασκέδαση!!!
     
  2. dafni_mat

    dafni_mat Ανερχόμενος συντάκτης

    Να πάρω και εγώ το θάρρος και να σας ζητήσω αν έχετε να μου χαρίσετε ή αν μπορώ και εγώ να σας στείλω κάτι πολύ ευχαρίστως τα ακόλουθα: Από πανσέληνο δεν έχω αιματοβελανιδιά που χρειάζεται για να κάνω τροφή, μεταμεσονύκτια βελανιδιά, τρολόφαντα, πεινασμένη βελανιδιά και ιτιά φάντασμα, στάνη προβάτων ζόμπι.
    Από εργαστήρια: Σκέιτμπορτ, ζελέ μαλλιών, γάντια του μποξ, μάσκα τίκι, τσουγκράνων, προειδοποιητικών κώνων, προστατευτικά αυτιών, πένας, πατουσογλυφιτζούρι, φάρμα μεταξιού.
    Από στάβλους: Κολιμπρί, τρίτωνα, γερανού, παρακίτ, φραγκόκοτας, πουλί δρομέας.
    Από δέντρα: Βιστέρια, σάνταλο, μποκαρνέα, ίταμο, αχλάδι Αντζού, νότια οξιά, σεκόγια, κεράσι του Σουρινάμ, μπουμπούκι σμύρνας, ιπποφαές, άνθος τουλίπας, σποδιά, αλμυρίκι, λυγαριά, μπιριμπά, βελανίδι σαπέλ, μπουτζούμ.

    Πολλά ζητάω ε; Δυστυχώς λόγο διαφόρων προβλημάτων είχα σταματήσει το παιχνίδι για κάποια χρόνια και έχω αρκετές ελλείψεις! :oops:
    Σας ευχαριστώ!!!

    Τα δέντρα και ο στάβλος που είναι με αυτό το χρώμα πλέον τα έχω!!! :inlove::D
     
    Τελευταία επεξεργασία: 24/10/21
  3. louloudaki.2001.

    louloudaki.2001. Προχωρημένος

    Καλησπέρα σε όλους τους φίλους αγρότες!
    Παίρνοντας και εγώ το θάρρος θα ήθελα να ζητήσω από όποιον μπορεί και βέβαια θέλει να μου στείλει:
    • Συγκομιδή Μήλων (οκ)
    • Όρτσα τα πανιά (οκ)
    • Νόστιμο Παγωτό (οκ)
    • Αρκουδοσμούθι
    • Μη Βουλιάξεις
    • Αλυσίδα Σχοινάκι
    • Καταφύγιο Ντομάτας
    • Χορτοφαγικό Σνακ
    • Με παρέα είναι πιο ωραία (οκ)
    • Ντράιβ Ιν Ημιφορτηγό
    • DJ Καρύδας
    Βέβαια εννοείται πως δεκτή είναι και η ανταλλαγή για ένα απο τα παραπάνω διακοσμητικά.
    Όποιος θέλει ας μου στείλει μηνυμα και φυσικά όπου μπορώ να βοηθήσω και εγώ και να στείλω σε 'οποιον χρειάζεται κάτι αν το έχω ευχαρίστως!

    Καλές ανταλλαγές να ευχηθώ σε όλους και καλό ΣΚ:inlove:
     
    Τελευταία επεξεργασία: 24/10/21
  4. kat77

    kat77 Ανερχόμενος

    \

    Καλησπέρα.
    Σου στέλνω ιπποφαές και δέντρο τουλίπας. Κοίτα το κόκκινο καλαθάκι που κάνουμε αγορές, ορισμένα από τα δέντρα που ζητάς μπορούμε να τα αγοράσουμε.
     
  5. dafni_mat

    dafni_mat Ανερχόμενος συντάκτης

    Μου τα στείλανε πριν λίγο! Θα το κοιτάξω, δεν το είχα προσέξει!!! Σε ευχαριστώ πολύ!!!
     
  6. kat77

    kat77 Ανερχόμενος

    Καλησπέρα.

    Να ζητήσω και εγώ τα παρακάτω

    δέντρο καπόκ οκ
    φωλιά χλαμυδόσαυρου
    πράσινου δενδρόβιου βοράνο
    παγκολίνο
    κουόκι
    παρακίτ
    τσούχτρα οκ
    αγάμα οκ

    Η φάρμα μου είναι kakaounaki

    Ευχαριστώ
     
    Τελευταία επεξεργασία: 24/10/21
  7. skgskg

    skgskg Κόμης

    Kαλησπέρα σας από στάβλους ψάχνω μία φωλιά πουλιού γραμματέα. Όποιος μπορεί ας μου στείλει. Eυχαριστώ εκ των προτέρων.
     
  8. pipitsa77

    pipitsa77 Ανερχόμενος συντάκτης

    καλησπερα σε ολα τα αγροτοπαιδα...........οποιος μπορει ενα παρακιτ κ σε μενα? κ φυσικα οτι μπορω να δωσω για ανταλλαγη
     
  9. toylaaaaa

    toylaaaaa Εξαιρετικό ταλέντο

    καλησπερα παιδια .. αν σας περισσευει καποιο παρακιτ ..θα σας ημουν υποχρεη ...κ ο,τι εχω στην διαθεση σας χιλια ευχαριστω !



    ***χιλια ευχαριστω ...καλο σας βραδυ!
     
    Τελευταία επεξεργασία: 22/10/21
  10. kiriakos2004

    kiriakos2004 Επαγγελματίας του φόρουμ

    Ψάχνω τα παρακάτω διακοσμητικά
    • Με παρέα είναι πιο ωραία
    • Παρασκευαστής λευκού βασιλικού
    • Αγρότης κάστανων Ευχαριστώ
     
    Τελευταία επεξεργασία: 23/10/21
  11. toula25

    toula25 Τακτικός στο φόρουμ

    καλησπέρα σε ολους!!
    εγω ψάχνω :Σόρβον οκ ,Κορομηλία οκ .Καστανιά ,Κουκουνάρες, Αλβιζια οκ , Αλμυρίκι, Κουτσουπιάοκ , Βερικοκιάοκ , Νότια οξιά, Κουκουνάρι σεκόγιαςοκ , Σούρβοοκ, Χριστουγενιάτικες μπάλεςοκ , Φιστίκι Αιγίνηςοκ , Βραζιιάνικο καρύδι οκ , Μπιριμπά οκ , Σάνταλο οκ , Νεκταρίνι, Σποδίας οκ , Αυγόδεντρο , Μελόδεντρο, Ζαχαρόδεντρο,
    Ράντζο ελαφιού οκ , Πλατύποδας οκ , Σαλιγκάρι οκ , Αγριόγιδα οκ, Χλαμυδόσαυροςοκ , Εργοστάσιο Τσουγκράνων , Φραγκόκοτα, Τρίτωνα, και διακομίστηκα πανσελήνου,,,
    μου λείπουν 2 διακοσμητικά απο μια φασολιά : ομάδα Συννεφών Μαγικής Φασολιάς ' Πάρτι Γενεθλίων ' Βαλς Γενεθλίων και Γιορτή Φλαμένκο ευχαριστώ εκ των πιότερων...

    να πω ένα μεγάλο ευχαριστώ στα παιδιά που με βοήθησαν :
    Coinhunter01
    skias10
    Panagiotiis
    adimoulas
    SYL
    VAPT
    Megas kokoriko
    toylaaaaa
    aggellll
    GaTe 987
    kakaounaki
    nota18
    toylaaaaa
    να είσαστε ολοι καλα και ευτυχισμένοι στη ζωη σας !!:)
     
    Τελευταία επεξεργασία: 25/10/21
    Αρέσει στον/ην nota.dim1802.
  12. stelios.kavala

    stelios.kavala Βετεράνος του παιχνιδιού

    Καλημέρα σς όλους τους αγρότες και τις αγρότισσες καλημέρα στους φίλους και τις φίλες μου καλημέρα στους γειτόνους και τις γειτόνισσες μου ήρθε και πάλι το αγαπημένο μας πάρε-δώσε ήρθα και εγώ να σας ζητήσω μερικά είδη τα οποία δεν έχω και μου έχουν σταματήσει στην μέση οι εργασίες στην λαχαναγορά εάν τα έχετε διπλά-τριπλά κ.λ.π. και θέλετε να με βοηθήσετε θα τα περιμένω με αγωνία. Τα είδη λοιπόν που με λείπουν είναι :
    Στάβλος Γκλιρίδας (Ζώο),
    Κοτέτσι Φραγκόκοτας (Ζώο),
    Πράσινος Δενδρόβιος Βαράνος (Ζώο) ,
    Δέντρο Ραβενάλα (Δέντρο)
    Σας ευχαριστώ εκ των προτέρων και τα λέμε και πάλι.
     
    Αρέσει στον/ην nota.dim1802.
  13. kat77

    kat77 Ανερχόμενος

    Καλημέρα.
    Σου στέλνω κορομηλιά.

    Φάρμα kakaounaki
    Level 206
     
    Αρέσει στον/ην toula25.
  14. icons1

    icons1 Τακτικός στο φόρουμ

    Η ρομαντική ανταλλαγή της ημέρας, απέθαντος θησαυρός ογδομήντα εκατομμύρια ΠΕ, για αερόστατο Mundial σκέτο διακοσμητικό :D
     
    Αρέσει στον/ην maria_palou.
  15. maria_palou

    maria_palou Βετεράνος του παιχνιδιού

    Καλό Σαββατοκύριακο συμπαίκτες/ες.
    Μου λείπει το διακοσμητικό "δώσε πάσα".
    Το ανταλλάσω με ό,τι άλλο ζητηθεί.εφόσον το έχω στη κατοχή μου,να είστε καλά!
     
    Τελευταία επεξεργασία: 23/10/21
  16. Μελένια09

    Μελένια09 Αρχάριος στο φόρουμ

    καλημέρα.
    Ειμαι καινουρια στο παιχνιδι, επίπεδο 82.
    Μου λειπουν σχεδον τα πάντα.
    Οποιος μπορει να μου στειλει οποιάδηποτε δεντράκια ,σταβλους και διακοσμητικά ,θα με βοηθουσε πάρα πολυ.
    Επίσης θα μου ήταν πολύ χρησιμο,εαν ειχατε να μου στειλετε, οτιδήποτε για την
    πανσέληνο.

    Σας ευχαριστώ πολυ !!!Να ειστε πάντα καλά.
     
    Τελευταία επεξεργασία: 23/10/21
  17. daedalus90

    daedalus90 Ενεργός συντάκτης

    Καλησπέρα σας. Χρειάζομαι τα παρακάτω για να παίξω αποστολές.

    Από στάβλους: Ψάρι κύβος, Γκέκο, γκλιρίδα, λάμα, πουλί γραμματέα, πουλί δρομέα, σουρικάτα, πράσινος δενδρόβιος, τσούχτρα, παρακίτ.
    Από δέντρα: Σαγκιλάρια, σποδιά, ασημόλευκα, έλατο σλάς, γλεδίτσια, στρεβλόδεντρο, καπόκ
     
    Αρέσει στον/ην nota.dim1802.
  18. pikpak-8-

    pikpak-8- Μαθητευόμενος στο φόρουμ

    Καλησπέρα σε όλους! Εγώ ψάχνω με σειρά προτεραιότητας:

    Διακοσμητικό "Με παρέα είναι πιο ωραία"
    Φάρμα μεταξιού
    Ροζ αναβαθμίσεις εργαστηρίων (εκτός από αυγά, γάλα και μέλι)
    Πορτοκαλί αναβάθμιση από σαλάχι μάντα, αλογάκι της παναγίτσας και ζέβρα
    Δέντρο Σποδιάς

    Σαν αντάλλαγμα μπορώ να δώσω στάβλους ροζ/νέον ή κάποιο σπάνιο ζώο/δέντρο εφόσον έχω πάνω απο δυο. Στείλτε μου πρώτα μήνυμα να συνεννοηθούμε.

    Αν κάποιος θέλει κάτι από τα πιο παλιά σπάνια δέντρα (ευχόδεντρο, ασημόλευκα, φουντουκιά, σιγκιλάρια κλπ) να μου στείλει μήνυμα να του στείλω χωρίς αντάλλαγμα.
     
  19. vasiliki00

    vasiliki00 Μαθητευόμενος στο φόρουμ

    Καλησπέρα σε όλους Ψάχνω καρβουνοξια και σταυλο Παρακιτ Παρακαλω αν σας περισευουν στειλτε μου και αν θελετε κατι που εχω να σας στειλω Ευχαριστώ!!
     
  20. aggellll

    aggellll Αναλυτής του παιχνιδιού

    Καλησπέρα σε όλους αν σας περισεύει όποιοδήποτε διακοσμητικό για την πανσέληνο ευπρόσδεκτο
    Ευχαριστώ εκ των προτέρων
     
Κατάσταση θέματος:
Δεν μπορείτε να υποβάλετε άλλες απαντήσεις.