Ανταλλαγές Πάρε δώσε

Η συζήτηση στο 'Σχόλια σχετικά με το παιχνίδι' ξεκίνησε από τον/την .*Hazel*., 13/8/21.

Αγαπητέ αναγνώστη και αναγνώστρια του φόρουμ,

αν θέλεις να συμμετέχεις ενεργά στις συζητήσεις του φόρουμ ή να δημιουργείς τα δικά σου θέματα, θα πρέπει πρώτα να συνδεθείς στο παιχνίδι. Αν δεν έχεις ήδη λογαριασμό παιχνιδιού, κάνε εγγραφή. Ανυπομονούμε να σε καλωσορίσουμε στην ομάδα μας στο φόρουμ! „ΣΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ!“
Κατάσταση θέματος:
Δεν μπορείτε να υποβάλετε άλλες απαντήσεις.
  1. .*Hazel*.

    .*Hazel*. Forum Moderator Team Farmerama GR

    Γεια χαραντάν αγρότες και αγρότισσες,

    Το αγαπημένο δρώμενο πολλών έφτασε πάλι!
    Εδώ θα μπορείτε να ζητάτε και να προσφέρετε τα αντικείμενα της φάρμας.


    [​IMG]

    Μπορείτε
    να δείτε την επίσημη ανακοίνωση
    εδώ

    https://board-el.farmerama.com/threads/Πάρε-Δώσε.32175/

    Να υπενθυμίσουμε πως θα πρέπει να γνωρίζετε ότι πρέπει να χαρίζετε αντικείμενα μόνο σε παίκτες που εμπιστεύεστε. Δεν μπορούμε να σας διασφαλίσουμε τίποτα. Εάν κάνετε μια συμφωνία με κάποιον παίκτη για να ανταλλάξετε κάτι και αυτός την αθετήσει,
    η αποκλειστική ευθύνη είναι δική σας.

    Επιπρόσθετα, για αποφυγή spamming θα απαγορεύονται τα επαναλαμβανόμενα Postings. Αυτό σημαίνει πως ο κάθε παίκτης θα μπορεί να αναρτεί ένα post όπου θα ζητάει αντικείμενα ανά δύο σελίδες. Συνεπώς όποιος παίκτης αναρτεί μονίμως Posting σε αυτό το θέμα θα τιμωρηθεί και όλες οι αναρτήσεις του θα διαγραφούν.

    Επίσης περαιτέρω ποστ συνεννόησης μεταξύ δυο παικτών θα διαγράφονται και θα τιμωρούνται. Αυτές θα πρέπει να γίνονται μέσω προσωπικών μηνυμάτων.

    Μπορείτε επίσης να διαγράφετε προηγούμενα Postings σας, ώστε να μπορέσετε να αλλάξετε κάποια προσφορά σας.

    upload_2021-8-13_11-36-39.png

    Καλή σας διασκέδαση!!!
     
    Αρέσει στον/ην niktsa112.
  2. toula25

    toula25 Τακτικός στο φόρουμ

    Καλησπέρα σε ολους !! Ζητάω για ακόμη μια φορα την βοήθεια σας ....ψαχνω τα εξης :
    Χαρούπια.... Γαζιά.ΟΚ....Δούριο....Μπιριμπά....Σποδία....Μπουμουκι σμύρνα....Σοκολατόφυτο..ΟΚ..Καρύδα....Σάνταλο....Κέιβη....
    Ακακία....Λάβουρνο.ΟΚ...Ιπποφαές.ΟΚ...Αλβιζιά.ΟΚ...Σταφυλλέας....Αλμυρίκι....Φελλόδρυς....Κουτσουπιά.ΟΚ...Νότια οξιά....Κράτεγος... Στρεβλόδεντρο.ΟΚ

    Χλαμυδόσαυρος....Φασματώδες...Φραγκόκοτα....Γερανός...Φώκια.ΟΚ...Τότεμ τίκι....Προειδοποιητικός κώνος....
    Κοτέτσι κοκόρων....Σαλιγκάρι....Μυρμηγκοφωλιά πορτοκαλί....Φάρμα μεταξιού....Λαγούμι τσιτσιλά πορτοκαλί...
    αν σας περισσεύει απο σταβους ροζ...και οτιδήποτε διακοσμητικά...
    Σας ευχαρηστώ εκ τον προτερον !!!!
     
    Τελευταία επεξεργασία: 15/8/21
    Αρέσει στον/ην AkisPapakis20.
  3. stelios.kavala

    stelios.kavala Βετεράνος του παιχνιδιού

    Αγαπημένοι μου φίλοι και φίλες συναγρότες και συναγρότησσες για μια ακόμη φορά ζητάω την βοήθειά σας για να τελειώσω τις εργασίες που βαλτόσαν επειδή δεν έχω τα παρακάτω είδη. Εάν έχετε κατιτίς από τα παρακάτω και θέλετε να με βοηθήσετε θα το εκτιμούσα. Τα είδη που δεν έχω και ζητάω είναι :
    Στάβλος Γκλιρίδας (Ζώο),
    Φωλία Γαλαζιας Κίσσας (Ζώο) OK
    Κοτέτσι Φραγκόκοτας (Ζώο),
    Πράσινος Δενδρόβιος Βαράνος (Ζώο) ,
    Σαλάχι Μάντα (Ζώο) OK
    Ευχαριστώ εκ των προτέρων σε όλου σας και να έχετε ένα καλό, όμορφο και δημιουργικό σ/κ.
     
    Τελευταία επεξεργασία: 16/8/21
  4. MariaStathaki

    MariaStathaki Νέος ειδικός

    Καλησπέρα σε όλους.
    Ψάχνω το Κοτέτσι Φραγκόκοτας, σας ευχαριστώ.

    Μου τον εστειλαν ... Σας ευχαριστω !!!
     
    Τελευταία επεξεργασία: 14/8/21
  5. AkisPapakis20

    AkisPapakis20 Αρχάριος στο φόρουμ

    Καλησπέρα, έχω ένα δέντρο Φελλόδρυς !
     
  6. -sia1971-

    -sia1971- Γνώστης του φόρουμ

    Ψάχνω δέντρα Κεϊβη. Πείτε μου τι θέλετε για ανταλλαγή. Ευχαριστώ.

    Σου έστειλα τσιντσιλά.


    Σου έστειλα δύο σαλάχια.
     
    Αρέσει στους stelios.kavala και toula25.
  7. alexbas

    alexbas Έμπειρος

    καλσπερα σας... ψαχνω τα διακοσμητικα της σειρας μερες καλοκαιριου... βολλευ στην παραλια κ αρλουδοσμουθι... αν εχω κατι γ ανταλλαγη στεικτε μου πμ
    ευχαριστω

    βρεθηκαν τα διακοσμητικα από 2 φιλες συμπαίκτριες... τις ευχαριστησα προσωπικα το κανω κ από δω...
    ακυρο λοιπον το μηνυμα
    καλη σας συνεχεια
     
    Τελευταία επεξεργασία: 14/8/21
  8. elpidoforos1961

    elpidoforos1961 Ενεργός συντάκτης

    Καλησπέρα σε όλες/ους. Όποια/ος είναι κάτοχος των παλιών διακοσμητικών "φοίνικας καρδιών", "βασιλικός φοίνικας καρδιών", "καροτσοδρομείες" και επιθυμεί την ανταλλαγή τους, ας μου στείλει π.μ. για να το κανονίσουμε. Ευχαριστώ εκ των προτέρων.
     
  9. louloudaki.2001.

    louloudaki.2001. Προχωρημένος

    Καλησπέρα σε όλους! Για άλλη μια φορά το αγαπημένο αυτό δρώμενο είναι κοντα μας και για άλλη μια φορά θα ήθελα να ζητήσω την βοήθεια σας και βεβαια αν μπορώ να προφέρω και την δική μου!

    Θα ήθελα :
    Διακοσμητικά:
    • Νόστιμο Παγωτό
    • DJ Καρύδας
    • Ντραίβ-Ιν Ημιφορτηγό
    • Πεινασμένο Χάμστερ (οκ)
    • Αλυσίδα Σχοινάκι
    • Αρκουδοσμούθι
    • Μη βουλιάξεις
    • Χορτοφαγικό Σνακ
    • Καταφύγιο Ντομάτας
    Ζώα:
    • Γκλιρίδα
    • Γκέκο (οκ)
    • Πουλί- Γραμματέας
    Δέντρα:
    • Δρακόδεντρο
    • Κυρτόδεντρο
    Ευχαριστώ πολύ όλους και αν μπορώ να βοηθήσω να μου στείλετε και προσωπικό μηνυμα και ευχομαι καλές ανταλλαγές :inlove::inlove:
     
    Τελευταία επεξεργασία: 15/8/21
  10. AkisPapakis20

    AkisPapakis20 Αρχάριος στο φόρουμ

    Καλησπέρα σε όλους , ψάχνω τα διακοσμητικά κολοκυθοτρομάρα, δαιμολονέζ, Μπουυυ!, το φάντασμα της όπερας, καροτένια κόρη, αστρικά κουλουράκια.
     
    Τελευταία επεξεργασία: 15/8/21
  11. smelini

    smelini Αρχάριος στο φόρουμ

    Καλησπερα σε ολους και Χρονια Πολλα στους εορταζοντες!!
    Ο΄τι έχετε ευχαρίστηση....
    Μου λείπουν βελανίδι σαπέλ, δρακόδεντρο, καπόκ, εργαστηρι για ζελε μαλλιών, γαλάζια κισσα, τσούχτρα, παρακίτ, γκριλίδα, και γκέκο!!!
    Με τα χαράς να σας βοηθήσω σε οτι χρειαζεστε!!!
     
  12. daedalus90

    daedalus90 Ενεργός συντάκτης

    Καλημέρα σας. Χρόνια πολλά!
    Θα ήθελα από ζώα: γκέκο, λάμα, γκλιρίδα, ψάρι κύβος, τσούχτρα, σουρικάτα, πράσινο δενδρόβιο.
    Από δέντρα: κέιβη, σιγκιλάρια, σποδιά, γκουανάμπανα, ασημόλευκα, έλατο σλάς, ευχόδεντρο, γλεδίτσια, αμπιού.
     
  13. Κατερινα44

    Κατερινα44 Ανερχόμενος συντάκτης

    σου εστειλα το τερατωδες κρεβατι
     
    Αρέσει στον/ην AkisPapakis20.
  14. Lina123

    Lina123 Μεγάλος δάσκαλος του φόρουμ

    Καλημέρα και χρόνια πολλά σε όλους με υγεία!!!!
    Προσπαθώ να πάρω ένα διακοσμητικό αλλά δενννν......
    Αν έχει κάποιος το Μη Βουλιάξεις και δεν το χρειάζεται ας μου το στείλει.....
    Και αν έχω κάτι που χρειάζεται ευχαρίστως να το ανταλλάξουμε.
    Καλή συνέχεια!!!!

    Υ.Γ. Ευχαριστώ πολύ την Vikymou που μου το έστειλε!!!!
     
    Τελευταία επεξεργασία: 16/8/21
  15. viky-

    viky- Μαθητευόμενος στο φόρουμ

    το εστειλα
     
  16. vickymou

    vickymou Βετεράνος του παιχνιδιού

    εστειλα κειβη
     
    Αρέσει στον/ην -sia1971-.
  17. kiriakos2004

    kiriakos2004 Επαγγελματίας του φόρουμ

    Καλησπέρα, χρόνια πολλά και καλή Παναγιά με υγεία! Θα με βοηθούσατε αν κάποιος έχει να μου στείλει α)Μη Βουλιάξεις β) Με Παρέα Είναι Πιο Ωραία γ)Φωλιά πουλιου γραμματέα ευχαρίστως ανταλλάσω αν χρειαστείτε κάτι που το έχω.
    Το α) Μη Βουλιάξεις το πήρα όχι από εδώ αλλα με την επίσημη διαδικασία του Παρε- Δώσε
     
    Τελευταία επεξεργασία: 16/8/21
  18. akis24

    akis24 Ανερχόμενος συντάκτης

    Μπορούμε να στείλουμε κάτι από τα υπάρχοντα μας σε κάποιον που δεν είναι γείτονας μας; Κι αν ναι πως γίνεται το κονέ; :p Βλέπω ότι ζητάτε αντικείμενα κι ευχαρίστως να βοηθήσω αν μπορώ.
    Ευχαριστώ!
     
  19. Lina123

    Lina123 Μεγάλος δάσκαλος του φόρουμ

    Δεν ήρθε κάτι... Η φάρμα μου είναι lolotsita123 μήπως το έστειλες στο Lina123 ?
     
  20. aggellll

    aggellll Αναλυτής του παιχνιδιού

    Καλησπέρα σε όλους και Χρόνια πολλά
    Ψάχνω διακοσμητικά για την πανσέληνο οτιδήποτε πόντους εμπειρίας
    Ευχαριστώ εκ των προτέρων
     
    Αρέσει στον/ην AkisPapakis20.
Κατάσταση θέματος:
Δεν μπορείτε να υποβάλετε άλλες απαντήσεις.