Ανταλλαγές Πάρε Δώσε

Η συζήτηση στο 'Σχόλια σχετικά με το παιχνίδι' ξεκίνησε από τον/την -*thumbelina*-, 21/6/24.

Αγαπητέ αναγνώστη και αναγνώστρια του φόρουμ,

αν θέλεις να συμμετέχεις ενεργά στις συζητήσεις του φόρουμ ή να δημιουργείς τα δικά σου θέματα, θα πρέπει πρώτα να συνδεθείς στο παιχνίδι. Αν δεν έχεις ήδη λογαριασμό παιχνιδιού, κάνε εγγραφή. Ανυπομονούμε να σε καλωσορίσουμε στην ομάδα μας στο φόρουμ! „ΣΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ!“
Κατάσταση θέματος:
Δεν μπορείτε να υποβάλετε άλλες απαντήσεις.
  1. -*thumbelina*-

    -*thumbelina*- Board Administrator Team Farmerama GR

    Γεια χαραντάν αγρότες και αγρότισσες,

    Το αγαπημένο δρώμενο πολλών έφτασε πάλι!

    Εδώ θα μπορείτε να ζητάτε και να προσφέρετε τα αντικείμενα της φάρμας.

    [​IMG]

    Μπορείτε
    να δείτε την επίσημη ανακοίνωση
    εδώ:

    https://board-el.farmerama.com/threads/Πάρε-Δώσε.37543/


    Να υπενθυμίσουμε πως θα πρέπει να γνωρίζετε ότι πρέπει να χαρίζετε αντικείμενα μόνο σε παίκτες που εμπιστεύεστε. Δεν μπορούμε να σας διασφαλίσουμε τίποτα. Εάν κάνετε μια συμφωνία με κάποιον παίκτη για να ανταλλάξετε κάτι και αυτός την αθετήσει,

    η αποκλειστική ευθύνη είναι δική σας.

    Επιπρόσθετα, για αποφυγή spamming θα απαγορεύονται οι επαναλαμβανόμενες αναρτήσεις. Αυτό σημαίνει πως ο κάθε παίκτης θα μπορεί να κάνει μία ανάρτηση όπου θα ζητάει αντικείμενα ανά δύο σελίδες. Συνεπώς όποιος παίκτης αναρτεί μονίμως σε αυτό το θέμα θα τιμωρηθεί και όλες οι αναρτήσεις του θα διαγραφούν.

    Επίσης περαιτέρω αναρτήσεις συνεννόησης μεταξύ δυο παικτών θα διαγράφονται και θα τιμωρούνται. Αυτές θα πρέπει να γίνονται μέσω προσωπικών μηνυμάτων.

    Μπορείτε επίσης να διαγράφετε προηγούμενες αναρτήσεις σας, ώστε να μπορέσετε να αλλάξετε κάποια προσφορά σας.

    [​IMG]

    Καλή σας διασκέδαση!!!
     
    Αρέσει στον/ην zaxaroula80.
  2. daedalus90

    daedalus90 Ενεργός συντάκτης

    Γειά σας. Χρειάζομαι λίγα πράγματα για να ολοκληρώσω αποστολές.

    Από δέντρα: Καλλιστήμονα, Τιλάνσια η υπέροχη, λεύκα της ερήμου, αρτόκαρπος, άγριο λιγουστρόδεντρο.

    Από στάβλους: Νυχτοπεταλούδα της Βενεζουέλας, Ελαφοκάνθαρος, καπιμπάρα, πουλί γραμματέας, σκιουράκι, αγρινό, πελεκάνος, νεροχελώνα κοκκινομαγουλήθρα.

    Από εργαστήρια: εργαστήριο φυσσαλίδας, εργαστήριο προειδοποιητικού κώνου.
     
  3. stelios.kavala

    stelios.kavala Βετεράνος του παιχνιδιού

    Αγαπημένοι μου συναγρότες και συναγρότησσες για να τελειώσω εργασίες που βάλτοσαν επειδή δεν έχω τα παρακάτω είδη. Εάν έχετε κατιτίς από τα παρακάτω και θέλετε να με βοηθήσετε θα το εκτιμούσα. Τα είδη που δεν έχω και ζητάω είναι :
    Φωλιά πελεκάνου ,
    Στάβλος Ακανθόχοιρου ,
    Στάβλος Αγρινού ,
    Λημέρι Ύαινας ,
    Φωλιά Λόρις ,
    Ιριδίζουσα Πέστροφα ,
    Δέντρο Λεύκα της Ερήμου ,
    Δέντρο Αρτόκαρπος .

    Ευχαριστώ εκ των προτέρων.
     
    Τελευταία επεξεργασία: 24/6/24
    Αρέσει στον/ην μαρω69.
  4. theo620

    theo620 Μαθητευόμενος στο φόρουμ

    Καλησπέρα σε όλους/ες. Ζητώ ταπεινά από τους έχοντες δύο χιτώνες τα παρακάτω

    Από στάβλους: σκιουρόσπιτο, λίμνη φλαμίνγκο, περιστερώνας, κοτέτσι κοκκόρων

    δέντρα: αλευρίτης(?), μανόλια, βιστέρια, δούριο

    σας ευχαριστώ, δεν ξέρω αν ζητάω too much, είναι το πρώτο μου Παρε-Δωσε
     
  5. αμφιθεα

    αμφιθεα Πρεσβευτής του φόρουμ

    Καλησπερα,
    σου εστηλα Φλαμινγκο, περιστερωνα, βιστερια , μαγνωλια και δουριο
     
  6. annasykourio

    annasykourio Μαθητευόμενος στο φόρουμ

    καλησπέρα σε όλους!!!
    θα μπορούσα να ζητήσω την βοήθειά σας για ένα διακοσμητικό που μου λείπει.....ψάχνω το Εντυπωσιακό Άλογο , αν μπορεί κάποιος να βοηθήσει
    ευχαριστώ

    Ευχαριστώ πολύ!!!!! "smaro94" για το υπέροχο δώρο σου!! Αν μπορώ να κανω κάτι για σένα πες μου σε παρακαλώ!!
     
    Τελευταία επεξεργασία: 24/6/24
  7. βουλα1999

    βουλα1999 Αρχάριος στο φόρουμ

    καλησπερα σε ολους , μου λειπουν καποια δεντρα και σταβλοι οπως αυγουλοδεντρο , μελοδεντρο πχ σας ευχαριστω πολυ
     
  8. theo620

    theo620 Μαθητευόμενος στο φόρουμ

    καλησπέρα και συγνώμη αν θεωρηθεί σπαμ, απλά δεν μπόρεσα να σβήσω το πρώτο σχόλιο, το φορουμ κολλάει. Οπότε παραθέτω το ενημερωμένο σαν 2ο σχόλιο

    Καλησπέρα σε όλους/ες. Ζητώ ταπεινά τα παρακάτω

    Από στάβλους: σκιουρόσπιτο, λίμνη φλαμίνγκο, περιστερώνας, κοτέτσι κοκκόρων (όλα οκ μέχρι εδώ), κοράκι και κακγουρό, ελάφι, αετός μου λείπουν

    δέντρα: αλευρίτης(?), μανόλια, βιστέρια, δούριο (όλα οκ μέχρι εδώ) δέντρα χρήσιμα που δίνουν προιόντα μου λείπουν αλλά δεν ξέρω αν υπάρχουν παίκτες που δεν τα χρειάζονται

    σας ευχαριστώ και πάλι, οι διαχειριστές μπορούν να σβήσουν το 1ο σχόλιο, από χθες προσπαθώ να το κάνω ο ίδιος
     
  9. ανια1

    ανια1 Μαθητευόμενος στο φόρουμ

    Καλησπερα στην παρεα και απο εμενα!! ψάχνω εναν μουστακαλή βρε παιδια!!....δεν μπορω να τον βρω!!! Δινω οτι χρειαστειτε, αρκει να το εχω!!
     
  10. ανια1

    ανια1 Μαθητευόμενος στο φόρουμ

    Εχω πολλα απο αυτα!! πώς μπορω να σε βρω για να σου δωσω??
     
  11. theo620

    theo620 Μαθητευόμενος στο φόρουμ

    το όνομα της φάρμας είναι τ οόνομα που έχω στο φόρουμ "theo620"
     
  12. GEPPO1

    GEPPO1 Παθιασμένος του φόρουμ

    καλημέρα σε όλους.. δυστυχώς δεν θα μπορέσεις να το βρεις προς το παρών γιατι το έχουμε μόνο αυτοι που παίξαμε δρώμενο τρέλα με τα άγρια ζώα του Νοεμβρίου 2023.. συνεπώς επειδή είναι μοναδικό μάλλον κανείς δεν το ανταλλάζει..
    το ιδιο συμβαίνει και με την πέστροφα.. είναι αμοιβή απο το δρώμενο Τρέλα με τα άγρια ζώα-Οκτώβριος 2021, συνεπώς δύσκολα το δίνει κάποιος , τουλάχιστον προς το παρών..
    ελπίζω στο μέλλον να μας ξαναδωθεί η ευκαιρία να αποκτήσουμε αυτούς τους στάβλους
     
    Αρέσει στους ανια1 και misirli.
Κατάσταση θέματος:
Δεν μπορείτε να υποβάλετε άλλες απαντήσεις.