Ανταλλαγές " Πάρε - Δώσε "

Η συζήτηση στο 'Σχόλια σχετικά με το παιχνίδι' ξεκίνησε από τον/την *Kirki*, 13/4/23.

Αγαπητέ αναγνώστη και αναγνώστρια του φόρουμ,

αν θέλεις να συμμετέχεις ενεργά στις συζητήσεις του φόρουμ ή να δημιουργείς τα δικά σου θέματα, θα πρέπει πρώτα να συνδεθείς στο παιχνίδι. Αν δεν έχεις ήδη λογαριασμό παιχνιδιού, κάνε εγγραφή. Ανυπομονούμε να σε καλωσορίσουμε στην ομάδα μας στο φόρουμ! „ΣΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ!“
Κατάσταση θέματος:
Δεν μπορείτε να υποβάλετε άλλες απαντήσεις.
  1. *Kirki*

    *Kirki* Forum Moderator Team Farmerama GR

    Γεια χαραντάν αγρότες και αγρότισσες,

    Το αγαπημένο δρώμενο πολλών έφτασε πάλι!

    Εδώ θα μπορείτε να ζητάτε και να προσφέρετε τα αντικείμενα της φάρμας.

    [​IMG]

    Μπορείτε
    να δείτε την επίσημη ανακοίνωση
    εδώ:

    https://board-el.farmerama.com/threads/Πάρε-Δώσε.35224/


    Να υπενθυμίσουμε πως θα πρέπει να γνωρίζετε ότι πρέπει να χαρίζετε αντικείμενα μόνο σε παίκτες που εμπιστεύεστε. Δεν μπορούμε να σας διασφαλίσουμε τίποτα. Εάν κάνετε μια συμφωνία με κάποιον παίκτη για να ανταλλάξετε κάτι και αυτός την αθετήσει,

    η αποκλειστική ευθύνη είναι δική σας.

    Επιπρόσθετα, για αποφυγή spamming θα απαγορεύονται οι επαναλαμβανόμενες αναρτήσεις. Αυτό σημαίνει πως ο κάθε παίκτης θα μπορεί να κάνει μία ανάρτηση όπου θα ζητάει αντικείμενα ανά δύο σελίδες. Συνεπώς όποιος παίκτης αναρτεί μονίμως σε αυτό το θέμα θα τιμωρηθεί και όλες οι αναρτήσεις του θα διαγραφούν.

    Επίσης περαιτέρω αναρτήσεις συνεννόησης μεταξύ δυο παικτών θα διαγράφονται και θα τιμωρούνται. Αυτές θα πρέπει να γίνονται μέσω προσωπικών μηνυμάτων.

    Μπορείτε επίσης να διαγράφετε προηγούμενες αναρτήσεις σας, ώστε να μπορέσετε να αλλάξετε κάποια προσφορά σας.

    [​IMG]

    Καλή σας διασκέδαση!!!
     
  2. skgskg

    skgskg Κόμης

    Καλησπέρα σας αναζητώ τα παρακάτω διακοσμητικά για να συμπληρώσω κάποιες παλιές φασολιές. Όποιος έχει και μπορεί ας μου στείλει. Ευχαριστώ εκ των προτέρων.

    Τυλιχτής σανό
    Ξύπνα
    Κούκο μανούλα ιι
    Τελετουργία λασπόλουτρου ιι
    Κούκο αυγουλάκια ιι
    Μυστική αποστολή ιι
    Τεράστιο τρακτέρ
    Μεταλοχρυσόψαρο
    Κυνήγι τρόμου
    Δαιμολονέζ
    Μποου!
    Μυθικός Φοίνιξ
    Μυθικός Δράκος
    Μυθικός Πήγασος
    Μυθικός Κέρβερος
     
    Αρέσει στον/ην misirli.
  3. misirli

    misirli Ημίθεος του φόρουμ

    αναζήτώ τα διακοσμητικά : "φρανκεν λαγουδάκι" και "καλή ζωή"
     
  4. aggellll

    aggellll Αναλυτής του παιχνιδιού

    Καλησπέρα σε όλους
    Εγώ ψάχνω τα εξής:
    Δεντρα
    Δέντρο λευκή τρέμουσα
    Φοίνικας Ραφια
    Διακοσμητικά
    Αξιαγάπητη πασχαλίτσα
    Ομορφο πουλάκι
    Κυνυγώντας το γράμμα
    Γιορτινή κούνια
    Γιορτινή Τραμπάλα
    Ο Αι Βασίλης έρχεται στην φαρμα
    Τελική Πρόβα δέντρου
    Ευχαριστώ εκ των προτέρων
    Καλή συνέχεια
     
  5. maria_palou

    maria_palou Βετεράνος του παιχνιδιού

    Η συμπαίκτρια Souziz, έψαχνε το διακοσμητικό, "Η τέχνη του τόνου".Αν το αναζητά να στείλει μήνυμα.
     
  6. daedalus90

    daedalus90 Ενεργός συντάκτης

    Καλημέρα και χρόνια πολλά.

    Χρειάζομαι από δέντρα: Υγκραντσίλ, ακακία μιμόζα, καλλιστήμονα, γιακαράντα, ψευδοπίνελο, μακραιώνο πεύκο, πουλί του παραδείσου, πατατόδεντρο.

    Από στάβλους: Πράσινος δενδρόβιο, πουλί γραμματέα, πουλί δρωμέα, πυρόψαρο, κάπακο, οκάπι, γκλιρίδα, θαλάσσιος ίππος, ακανθόχοιρος.
     
  7. stelios.kavala

    stelios.kavala Βετεράνος του παιχνιδιού

    Καλημέρα φίλοι μου και φίλες γείτονες και γειτόνισσες και Χρόνια σας Πολλά ήρθε πάλι το αγαπημένο μας πάρε-δώσε για να ζητήσουμε ότι περισσεύουν σε εσάς μα είναι πολύτιμα σε εμένα. Έτσι και εγώ έφτιαξα μια λίστα με είδη που με λείπουν [στάβλοι-εργαστήρια-εργοστάσια κ.λ.π] και σας ζητώ εάν σας περισσεύουν φυσικά και θέλετε να με βοηθήσετε και να μου στείλετε : Μαγαζί μεταμφιέσεων , Εργοστάσιο Ηλιακής Ενέργειας , Εργοστάσιο Σκέιτμπορντ , Σπίτι , Νυχτοπεταλούδας της Βενεζουέλας , Φωλιά Κάκαπο , Καταφύγιο Οκάπι. Εάν σας περισσεύει και κανένα δέντρο Κουπάκου θα ήταν ευπρόσδεκτο Σας ευχαριστώ εκ των προτέρων και θα περιμένω με αγωνία τα δωράκια σας. Καλή σας συνέχεια. Καλή Ανάσταση και Καλό Πάσχα.
     
    Τελευταία επεξεργασία: 15/4/23
Κατάσταση θέματος:
Δεν μπορείτε να υποβάλετε άλλες απαντήσεις.