Ανταλλαγές " Πάρε - Δώσε "

Η συζήτηση στο 'Σχόλια σχετικά με το παιχνίδι' ξεκίνησε από τον/την *Kirki*, 6/10/22.

Αγαπητέ αναγνώστη και αναγνώστρια του φόρουμ,

αν θέλεις να συμμετέχεις ενεργά στις συζητήσεις του φόρουμ ή να δημιουργείς τα δικά σου θέματα, θα πρέπει πρώτα να συνδεθείς στο παιχνίδι. Αν δεν έχεις ήδη λογαριασμό παιχνιδιού, κάνε εγγραφή. Ανυπομονούμε να σε καλωσορίσουμε στην ομάδα μας στο φόρουμ! „ΣΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ!“
Κατάσταση θέματος:
Δεν μπορείτε να υποβάλετε άλλες απαντήσεις.
  1. GaTe987

    GaTe987 Παθιασμένος του φόρουμ

    Είναι προσωπικό μήνυμα

    Φίλε μου Στέλιο, σου έστειλα, ένα εργοστάσιο κονδύλων, ένα εργοστάσιο τσουγκράνας, ένα ραφείο ζωνών, ένα προειδοποιητικών κώνων.


    *** Στην φίλη Όλγα: σου έστειλα, Μουσμουλιά, Σταφυλέα, Χριστουγ Δέντρο και Αλβιζία, και τα άλλα δυο Λυγαριά, Κραίταγος

    *** Στην φίλη Κωνσταντίνα πιο πάνω: σου στειλα το Λαβούρνο που ψάχνεις

    Καλές ανταλλαγές εύχομαι σε όλους
     
    Τελευταία επεξεργασία: 8/10/22
    Αρέσει στους thena και Coinhunter01.
  2. thena

    thena Μεγάλος δάσκαλος του φόρουμ

    προσωπικο μηνυμα εννοω :)...σου στελνω οτι μπορω
    edit με προλαβε ο gate987
     
  3. farmer_girl77

    farmer_girl77 Νέος ειδικός

    Για ακόμη μία φορά πολλά ευχαριστώ για την τόση βοήθεια μέχρι τώρα...Μιας και επιλέγω αποστολές που θέλω να εκπληρώσω στο προσεχές διάστημα θα επιγκεντρωθώ στα δέντρα οπότε όποιος διαθέτει καρυο οξιάς, κουκουναριά, χριστουγεννιάτικο δέντρο, αμερστια, ψευδοπίνελο, μπάλα κανονιού(οκ),καλλιστήμονας, καπόκ(ok), ευκάλυπτος ουράνιο τόξο(ok) και έναν στάβλο ελαφιού(οκ) ...ουφ μεγαλύτερη λίστα από του σούπερ μάρκετ :p.

    Bissous!
    Ολά οκ!! Ευχαριστώ για την βοήθεια σας ! Βοήθησαν με αλφαβητική σειρά οι : aggelosgk,elena101960, empotonaki, ,GaTe987,kakaounaki,, katerina14450,koyrsaros,olgapfarm kai thena
    *Ελπίζω να μην ξέχασα κανέναν...
     
    Τελευταία επεξεργασία: 9/10/22
    Αρέσει στον/ην thena.
  4. GaTe987

    GaTe987 Παθιασμένος του φόρουμ


    Αύριο θα κάνω ότι καλύτερο μπορώ να σου στείλω κι άλλα δέντρα. Αγαπητή thena, γυναίκα είμαι (GaTe987) και Δώρα είναι τ όνομά μου
     
    Αρέσει στους thena, sofiapao76 και farmer_girl77.
  5. stelios.kavala

    stelios.kavala Βετεράνος του παιχνιδιού

    Ένα μεγάλο ΕΥΧΑΡΙΣΤΩΩΩΩΩΩ

    Ευχαριστώ πολύ να είσαι καλά.

    συγχώνευση απο διπλοποστάρισμα
     
    Η τελευταία επεξεργασία έγινε από συντονιστή: 9/10/22
  6. skgskg

    skgskg Κόμης

    Καλησπέρα σας ψάχνω για Λιμνούλα Ιριδίζουζας Πέστροφας, Καπάκο, εορταστικό πνεύμα και έπληξη στη σπηλιά. Ευχαριστώ εκ των προτέρων.
     
Κατάσταση θέματος:
Δεν μπορείτε να υποβάλετε άλλες απαντήσεις.