Ανταλλαγές Πάρε - Δώσε

Η συζήτηση στο 'Σχόλια σχετικά με το παιχνίδι' ξεκίνησε από τον/την *Kirki*, 3/8/22.

Αγαπητέ αναγνώστη και αναγνώστρια του φόρουμ,

αν θέλεις να συμμετέχεις ενεργά στις συζητήσεις του φόρουμ ή να δημιουργείς τα δικά σου θέματα, θα πρέπει πρώτα να συνδεθείς στο παιχνίδι. Αν δεν έχεις ήδη λογαριασμό παιχνιδιού, κάνε εγγραφή. Ανυπομονούμε να σε καλωσορίσουμε στην ομάδα μας στο φόρουμ! „ΣΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ!“
Κατάσταση θέματος:
Δεν μπορείτε να υποβάλετε άλλες απαντήσεις.
  1. *Kirki*

    *Kirki* Forum Moderator Team Farmerama GR

    Γεια χαραντάν αγρότες και αγρότισσες,

    Το αγαπημένο δρώμενο πολλών έφτασε πάλι!
    Εδώ θα μπορείτε να ζητάτε και να προσφέρετε τα αντικείμενα της φάρμας.


    [​IMG]

    Μπορείτε
    να δείτε την επίσημη ανακοίνωση
    εδώ
    Mini-Event - Πάρε Δώσε | Farmerama GR


    Να υπενθυμίσουμε πως θα πρέπει να γνωρίζετε ότι πρέπει να χαρίζετε αντικείμενα μόνο σε παίκτες που εμπιστεύεστε. Δεν μπορούμε να σας διασφαλίσουμε τίποτα. Εάν κάνετε μια συμφωνία με κάποιον παίκτη για να ανταλλάξετε κάτι και αυτός την αθετήσει,
    η αποκλειστική ευθύνη είναι δική σας.

    Επιπρόσθετα, για αποφυγή spamming θα απαγορεύονται οι επαναλαμβανόμενες αναρτήσεις. Αυτό σημαίνει πως ο κάθε παίκτης θα μπορεί να κάνει μία ανάρτηση όπου θα ζητάει αντικείμενα ανά δύο σελίδες. Συνεπώς όποιος παίκτης αναρτεί μονίμως σε αυτό το θέμα θα τιμωρηθεί και όλες οι αναρτήσεις του θα διαγραφούν.

    Επίσης περαιτέρω αναρτήσεις συνεννόησης μεταξύ δυο παικτών θα διαγράφονται και θα τιμωρούνται. Αυτές θα πρέπει να γίνονται μέσω προσωπικών μηνυμάτων.

    Μπορείτε επίσης να διαγράφετε προηγούμενες αναρτήσεις σας, ώστε να μπορέσετε να αλλάξετε κάποια προσφορά σας.

    [​IMG]

    Καλή σας διασκέδαση!!!
     
  2. daedalus90

    daedalus90 Ενεργός συντάκτης

    Γειά σας. Όποιος έχει περίσεμα θα ήθελα:

    Από δέντρα: κυρτόδεντρο, στρεβλόδεντρο, δρακόδεντρο, γιακαράντα, μαθουσάλα, υγκντρασίλ, μπάλα κανονιού, ακακία μιμόζα, καλλιστήμονα.

    Από στάβλους: πράσινος δενδρόβιος, κάκαπο, οκάπι, σαλάχι μάντα, πουλί δρωμέα, ιριδίζουσα πέστροφα.
     
  3. stelios.kavala

    stelios.kavala Βετεράνος του παιχνιδιού

    Καλημέρα σε όλους τους φίλους και τις φίλες μου τους γείτονες και τις γειτόνισσες θα ήθελα και πάλι την βοήθεια σας για να τελειώσω αποστολές στον λαχανόκηπο. Εάν έχετε κάτι από τα παρακάτω και σας περισσεύει θα είναι πολύτιμο για εμένα. Σας ευχαριστώ εκ των προτέρων Στέλιος από Καβάλα.
    Φωλιά Πουλιού-Δρομέα (Ζώο) ,
    Λίμνη Πλεκόστομου (Ζώο) ,
    Κοτέτσι Φραγκόκοτας (Ζώο).
     
    Αρέσει στους SYLVART και assamar.
  4. elpidoforos1961

    elpidoforos1961 Ενεργός συντάκτης

    Στέλνω την καλησπέρα μου σε όλες και όλους. επιθυμώ την απόκτηση των παρακάτω διακοσμητικών: α) φοίνικας καρδιών, β) βασιλικός φοίνικας καρδιών και γ) καροτσοδρομείες. όποιος/α έχει τα προαναφερθέντα στην κατοχή του και επιθυμεί την ανταλλαγή τους, παρακαλώ να επικοινωνήσει μαζί μου, μέσω προσωπικού μηνύματος
     
  5. bilbo

    bilbo Ανερχόμενος

    Καλησπερα , εγω χρειαζομαι δεντρα πανσεληνου και σταβλους πανσεληνου για να ανοιξω τις υπολοιπες περιοχες , καθοτι δεν επαιζα πολυ την πανσεληνο δεν καταφερα να τα παρω , οποιος εχει κατι και δεν χρειαζεται ασ στειλει , ευχαριστω εκ των προτερων!
    Τελος αναζητω ροζ εργαστηρια και χιουι ντονατ , οποιος θελει στελνει μηνυμα για ανταλλαγες αντιστοιχης βαρυτητας!!
     
  6. FOIVOS22

    FOIVOS22 Νέος ειδικός

    Καλησπέρα. Δίνει κανείς φωλιά παγκολίνου, λιμνούλα ιριδίζουσας πέστροφας ή κλουβί για χάμστερ V : νέον; Δίνω νέον λημέρι καρχαρία, σε αντάλλαγμα για τα χάμστερ και στάβλους ή xxl αναβαθμίσεις δέντρων για τους δύο στάβλους (κατόπιν συνεννοήσεως και εφόσον έχω αυτά που θα μου ζητηθούν).
     
Κατάσταση θέματος:
Δεν μπορείτε να υποβάλετε άλλες απαντήσεις.