Ανταλλαγές Πάρε - Δώσε

Η συζήτηση στο 'Σχόλια σχετικά με το παιχνίδι' ξεκίνησε από τον/την .*Hazel*., 6/4/22.

Αγαπητέ αναγνώστη και αναγνώστρια του φόρουμ,

αν θέλεις να συμμετέχεις ενεργά στις συζητήσεις του φόρουμ ή να δημιουργείς τα δικά σου θέματα, θα πρέπει πρώτα να συνδεθείς στο παιχνίδι. Αν δεν έχεις ήδη λογαριασμό παιχνιδιού, κάνε εγγραφή. Ανυπομονούμε να σε καλωσορίσουμε στην ομάδα μας στο φόρουμ! „ΣΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ!“
Κατάσταση θέματος:
Δεν μπορείτε να υποβάλετε άλλες απαντήσεις.
  1. .*Hazel*.

    .*Hazel*. Forum Moderator Team Farmerama GR

    Γεια χαραντάν αγρότες και αγρότισσες,

    Το αγαπημένο δρώμενο πολλών έφτασε πάλι!
    Εδώ θα μπορείτε να ζητάτε και να προσφέρετε τα αντικείμενα της φάρμας.

    [​IMG]


    Μπορείτε να δείτε την επίσημη ανακοίνωση εδώ
    https://board-el.farmerama.com/threads/Πάρε-Δώσε.33357/

    hΝα υπενθυμίσουμε πως θα πρέπει να γνωρίζετε ότι πρέπει να χαρίζετε αντικείμενα μόνο σε παίκτες που εμπιστεύεστε. Δεν μπορούμε να σας διασφαλίσουμε τίποτα. Εάν κάνετε μια συμφωνία με κάποιον παίκτη για να ανταλλάξετε κάτι και αυτός την αθετήσει, η αποκλειστική ευθύνη είναι δική σας.

    Επιπρόσθετα, για αποφυγή spamming θα απαγορεύονται οι επαναλαμβανόμενες αναρτήσεις. Αυτό σημαίνει πως ο κάθε παίκτης θα μπορεί να κάνει μία ανάρτηση όπου θα ζητάει αντικείμενα ανά δύο σελίδες. Συνεπώς όποιος παίκτης αναρτεί μονίμως σε αυτό το θέμα θα τιμωρηθεί και όλες οι αναρτήσεις του θα διαγραφούν.

    Επίσης περαιτέρω αναρτήσεις συνεννόησης μεταξύ δυο παικτών θα διαγράφονται και θα τιμωρούνται. Αυτές θα πρέπει να γίνονται μέσω προσωπικών μηνυμάτων.

    Μπορείτε επίσης να διαγράφετε προηγούμενες αναρτήσεις σας, ώστε να μπορέσετε να αλλάξετε κάποια προσφορά σας.

    [​IMG]
    Καλή σας διασκέδαση!!!
     
    Αρέσει στον/ην -rav4-.
  2. toula25

    toula25 Τακτικός στο φόρουμ

    Καλημέρα σε ολους !! Για άλλη μια φορά θα ήθελα την βοηθειά σας..
    Από δέντρα
    ...Γαζιά...Αμερστία...Μανγκοστίν.OK..Γκέιπφρουτ.OK..πτερόκαρπος...Σμύρνα...ΤζιτζιφιάΟΚ...Κέιβη...Λυγαριά...Φωτεινό Μανιταρόδεντρο...Μεταμεσονύκτια Βελανιδία...Καντηλόκακτος...Ζελατινώδης Καστανιά...Αλμυρίκι...Άρκευθος.ΟΚ..Σοφορά.ΟΚ..Κρανιά...ΛάπαχοΟΚ...Νότια οξιά...Ασημόδεντρο...ΛάριξOK ...Τουλίπα.ΟΚ..Καστανία...Υλανγκ υλανγκ...

    Από στάβλους :Λασπόμυλος...Στάβλος Τρολόφαντας...Στάβλος Γκάργκοιλ...Λάκκος Λασποτέρας ΙΙ πορτοκαλί...Μαντρί πρόβατων Ζόμπι...Πασχαλίτσα...Γαζέλα...καγκουρό΄...

    Εργαστήρια:
    Μπουτίκ Νεραιδόραβδιων... Εργαστήριο μαύρου φωτός ...

    Να πω ενα μεγάλο ευχαρηστώ για την πολύτιμη βοηθειά σας:
    Coinhunter01,Panagiotiis,skias10,lolotsita123,assamar,aggeIIII,Megas_kokoriko,zaxaroula80
     
    Τελευταία επεξεργασία: 12/4/22
    Αρέσει στον/ην skias10.
  3. skias10

    skias10 Αυτοκράτορας του φόρουμ

    Καλημέρα φίλοι μου.
    Ψάχνω Χλαμυδόσαυρο, πασχαλίτσα ,γαζέλα , κουόκα , παγκολινο ,τάρσιο , νυφίτσα ,πυγολαμπίδα , σκιουρόσπιτο , καγκουρό , φασματώδες , φιλύρα , λυγαριά , χαρουπιά , ροδιά , υλανγκ υλανγκ , καστανιά , κράταιγος , νεκταρινιά , φελλόδρυς , πτερόκαρπος , σποδιά, κέιβη , σάνταλο, λαβούρνο, νότια οξιά , σόρβος , φιστικιά ,φωτεινό μανιταρόδεντρο , κίτρινο λαπάχο , αλμυρίκι , αμερστία ,
    κιτρέα μηδική ,
    μουριά , χρυσόφυλλο δέντρο , οξιά , κρανιά , γιαπωνέζικο σφενδάμι και ακακία Κων/πολης.
    Ευχαρίστως να γίνει ανταλλαγή με ότι έχω διαθέσιμο.


    Ευχαριστώ πολύ για την πολυτιμη βοηθεια τους.

    Panagiotiis ,Coinhunter01,lolotsita123 , jimisraf1 , jimoula , assamar , aggellll ,vickylamprou και stelios.kavala
     
    Τελευταία επεξεργασία: 10/4/22
    Αρέσει στον/ην Lina123.
  4. stelios.kavala

    stelios.kavala Βετεράνος του παιχνιδιού

    Καλημέρα σε όλους τους φίλους και τις φίλες μου τους γείτονες και τις γειτόνισσες θα ήθελα και πάλι την βοήθεια σας για να τελειώσω αποστολές στον λαχανόκηπο. Εάν έχετε κάτι από τα παρακάτω και σας περισσεύει θα είναι πολύτιμο για εμένα. Σας ευχαριστώ εκ των προτέρων Στέλιος από Καβάλα.

    Ψάρι Κύβος (Ζώο), ΟΚ Χίλια ευχαριστω σε ολους σας.
    Πασχαλίτσα (Ζώο), ΟΚ Χίλια ευχαριστω σε ολους σας.
    Κύκνος (Ζώο), ΟΚ Χίλια ευχαριστω σε ολους σας.
    Κουκουβάγια (Ζώο), ΟΚ Χίλια ευχαριστω σε ολους σας.
    Καγκουρό (Ζώο)
    Φωλιά Αρμαντίλλου (Ζώο) ΟΚ Χίλια ευχαριστω σε ολους σας.
     
    Τελευταία επεξεργασία: 9/4/22
  5. kat77

    kat77 Ανερχόμενος

    Καλησπέρα σε όλους.

    Θα ήθελα να ζητήσω τα παρακάτω:

    Λιμνούλα τσούχτρας
    Φωλιά χλαμυδόσαυρου
    Εργαστήριο μαύρου φωτός
    Εργαστήριο κεριών
    Φάρμα μεταξιού


    Ευχαρίστως να δώσω ανταλλαγή ότι μπορώ.

    Ευχαριστώ

    Η φάρμα μου είναι kakaounaki
     
  6. louloudaki.2001.

    louloudaki.2001. Προχωρημένος

    Καλησπέρα και καλές ανταλλαγές σε όλους εύχομαι!

    Θα ήθελα να ζητήσω:
    Παράξενη Επιστήμη
    Μη Βουλιάξεις
    Αρκουδοσμούθι
    Χορτοφαγικό σνακ

    Λιμνούλα Λιβελούλας ΙΙ

    Αυγουλόδεντρο
    Γαλατόδεντρο

    Δίνω για ανταλλαγή ότι έχω και μπορώ , Στείλτε μου μήνυμα! Ευχαριστώ πολύ!
     
  7. -rav4-

    -rav4- Μαθητευόμενος στο φόρουμ

    Καλησπέρα σε όλους.

    Θα ήθελα να ζητήσω τα παρακάτω:

    ΔΕΝΤΡΑ φιλύρα , λυγαριά , χαρουπιά , , υλανγκ υλανγκ , καστανιά , κράταιγος , νεκταρινιά , σποδιά, κέιβη , σάνταλο, λαβούρνο, νότια οξιά , σόρβος , αλμυρίκι , αμερστία ,κιτρέα μηδική , μουριά, ακακία Κων/πολης, ,φωτεινό μανιταρόδεντρο, πεινασμένη βελανιδιά, ζελατινώδη ιτιά.
    ΣΤΑΒΛΟΙ καγκουρό ,μαρμότα, βίδρα, ιριδίζουσα πέστροφα, τρολόφαντα
    ΕΡΓΑΣΤΗΡΙΑ ζελέ μαλλιών, τσουγκράνων φυσαλίδες , νεραιδοραβδιών, λασπομύλος
    ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΟΛΟΥΣ ΕΚ ΤΩΝ ΠΡΟΤΕΡΩΝ .. ΕΥΧΟΜΑΙ ΚΑΘΕ ΚΑΛΗ ΕΚΒΑΣΗ Κ φυσικά σε όυι μπορώ να βοηθήσω με ρωτάτε.. κ παλι ευχαριστώ.
     
  8. daedalus90

    daedalus90 Ενεργός συντάκτης

    Γειά σας τώρα το είδα το ίβεντ. Όποιος μπορεί θα ήθελα:

    Από δέντρα: Δρακόδεντρο, ραβενάλα, στρεβλόδεντρο, κυρτόδεντρο, βελανιδιά σαπέλ, γιακαράντα.

    Από στάβλους: Γκλιρίδα, Πράσινος δενδρόβιος, σουρικάτα, κάκαπο, πουλί γραμματέα, πουλί δρωμέα.
     
  9. FOIVOS22

    FOIVOS22 Νέος ειδικός

    Καλησπέρα. Αναζητώ τα ακόλουθα:
    1. Φωλιά παγκολίνου
    2. Λιμνούλα ιριδίζουσας πέστροφας και
    3. Κλουβί για χάμστερ IV: Νέον
    Προσφέρω κυρίως δέντρα και ορισμένους ροζ στάβλους. Όποιος ενδιαφέρεται, ας μου στείλει μήνυμα.
     
    Τελευταία επεξεργασία: 10/4/22
Κατάσταση θέματος:
Δεν μπορείτε να υποβάλετε άλλες απαντήσεις.