Ανταλλαγές ''Πάρε-Δώσε''

Η συζήτηση στο 'Γενικό αρχείο' ξεκίνησε από τον/την azul*, 24/7/15.

Αγαπητέ αναγνώστη και αναγνώστρια του φόρουμ,

αν θέλεις να συμμετέχεις ενεργά στις συζητήσεις του φόρουμ ή να δημιουργείς τα δικά σου θέματα, θα πρέπει πρώτα να συνδεθείς στο παιχνίδι. Αν δεν έχεις ήδη λογαριασμό παιχνιδιού, κάνε εγγραφή. Ανυπομονούμε να σε καλωσορίσουμε στην ομάδα μας στο φόρουμ! „ΣΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ!“
Κατάσταση θέματος:
Δεν μπορείτε να υποβάλετε άλλες απαντήσεις.
  1. azul*

    azul* Εξαιρετικό ταλέντο

    Γεια χαραντάν αγρότες και αγρότισσες,
    Το αγαπημένο δρώμενο πολλών έφτασε πάλι,εδώ θα μπορείτε να ζητάτε και να προσφέρεται τα αντικείμενα της φάρμας.


    Να υπενθυμίσουμε πως θα πρέπει να γνωρίζετε ότι πρέπει να χαρίζετε αντικείμενα μόνο σε παίκτες που εμπιστεύεστε. Δεν μπορούμε να σας διασφαλίσουμε τίποτα. Εάν κάνετε μια συμφωνία με κάποιον παίκτη για να ανταλλάξετε κάτι και αυτός την αθετήσει, η αποκλειστική ευθύνη είναι δική σας.

    Επιπρόσθετα, για αποφυγή spamming θα απαγορεύονται τα επαναλαμβανόμενα Postings. Αυτό σημαίνει πως ο κάθε παίκτης θα μπορεί να αναρτεί ένα post όπου θα ζητάει αντικείμενα ανά δύο σελίδες. Συνεπώς όποιος παίκτης αναρτεί μονίμως Posting σε αυτό το θέμα θα τιμωρηθεί και όλες οι αναρτήσεις του θα διαγραφούν.
    Επίσης περαιτέρω ποστ συνεννόησης μεταξύ δυο παικτών θα διαγράφονται και θα τιμωρούνται. Αυτές θα πρέπει να γίνονται μέσω προσωπικών μηνυμάτων.


    Μπορείτε επίσης να διαγράφετε προηγούμενα Postings σας, ώστε να μπορέσετε να αλλάξετε κάποια προσφορά σας.


    Καλή σας διασκέδαση!!!
     
    Τελευταία επεξεργασία: 24/7/15
  2. alexbas

    alexbas Έμπειρος

    καλησπερα ψαχνω το διακ/κο καλυτεροι φιλοι να κλεισω τη γραμμη της φασολιας απο το δρωμενο του ψαρεματος...εχω για ανταλλαγη την ψαροδιασκεδαση για καποιον που του λειπει... η κατι αλλο επικοινωνηστε με πμ ευχαριστω...
     
  3. elpidoforos1961

    elpidoforos1961 Ενεργός συντάκτης

    Κατά τη διάρκεια του event η "ψαροδιασκέδαση" δεν μου 'εκανε την τιμή να με επισκεφτεί. εάν κάποιος τη διαθέτει και θα ήθελε να την ανταλλάξει με κάτι άλλο, πολύ ευχαρίστως. Στείλτε μου π.μ.
     
    Αρέσει στον/ην empotonaki.
  4. jimixatz

    jimixatz Έμπειρος

    Ψαχνω ψαροδιασκεδαση και ανταλασσω τα παντα αρκει να τα εχω πμ παρακαλω

    Απαγορεύονται τα κεφαλαία.
     
    Η τελευταία επεξεργασία έγινε από συντονιστή: 24/7/15
    Αρέσει στον/ην Stefoulini.
  5. panago70

    panago70 Νέος ειδικός

    Γεια σας θελω ψαροδιασκεδαση!
     
  6. [maria111]

    [maria111] Προχωρημένος

    Καλησπέρα, μου λείπει το διακοσμητικό οι καλύτεροι φίλοι αν κάποιος μπορεί ας μου στείλει προσωπικό μήνυμα για ανταλλαγή με XXL δέντρα ή ζώα. Ευχαριστώ.
     
  7. katerinath

    katerinath Νέος ειδικός

    καλησπερα χρειαζομαι οι καλυτεροι φιλοι κ το τερας λιμνη κ θα σας το ανταλασω με κιου η πλατυποδα η δεντρο τσαρπουνα η κατι που μπορω να εχω κ το θελετε ευχαριστω
     
  8. adimoulas

    adimoulas Ανερχόμενος συντάκτης

    μου λείπουν το λυρικό λούπινο και το δωρολούλουδο οποίος τα έχει διπλά και θέλει να μου τα στείλει.....
    έχω διπλο τον χαρούμενο κρίνο και τον χαρίζω σε όποιον θέλει.....
     
    Τελευταία επεξεργασία: 29/7/15
    Αρέσει στον/ην bobostela.
  9. stravoksilo69

    stravoksilo69 Μαθητευόμενος στο φόρουμ

    Ανταλλάσω Σοφόρα ή Κίουι ή πλατύποδα με των " Αγρότη Καστάνων".
    Όποιος ή όποια θέλει ας μου στείλει μήνυμα
     
    Τελευταία επεξεργασία: 25/7/15
  10. antigonis_farm

    antigonis_farm Μαθητευόμενος στο φόρουμ

    καλημερα!!καλο σαββατοκυριακο σε ολους.εγω θα ηθελα το -το τερας τηςλιμνης- μπορω να δωσω -βατραχο-σκαντζοχοιρο.στειλτε μου μυνημα ..antgoni.. ευχαριστω πολυ!!
     
  11. -Ειρήνη-

    -Ειρήνη- Αρχάριος στο φόρουμ

    Καλημέρα. Ψάχνω την ψαροδιασκέδαση και ανταλλάσω τα πάντα αρκεί να τα έχω. Στείλτε πμ. Ευχαριστώ πολύ. Στη φάρμα θα με βρείτε -irinaki-irinoula-
     
    Αρέσει στον/ην Stefoulini.
  12. kaptennakos

    kaptennakos Μαθητευόμενος στο φόρουμ

    kalimera psaxno to diakosmitiko oi kaluteroi filoi k to allazo me ena apo ta alla 2 diakosmhtika ths idias seiras, steilte mou mnm.
     
    Αρέσει στον/ην bobostela.
  13. bobostela

    bobostela Μαθητευόμενος στο φόρουμ

    Καλημέρα. Αναζητώ το διακοσμητικό "τέρας της λίμνης". Μπορώ να σας δώσω το "καλύτεροι φίλοι" ή κάτι διαφορετικό αν θέλετε.
     
    Αρέσει στους FOIVOS22 και empotonaki.
  14. misirli

    misirli Ημίθεος του φόρουμ

    παιδια έγω θέλω αυτά:

    ΔΕΝΤΡΑ
    ιπποφαούς
    γαρκινίας
    Μπάομπαμπ
    αγριοκυδωνιά

    ΣΤΑΒΛΟΙ

    [​IMG]
    χελώνα
    αλκυόνα

    ΕΡΓΑΣΤΗΡΙΑ

    αρωματοποειο

    ΔΙΑΚΟΣΜΗΤΙΚΑ
    [​IMG]

    στειλτε πμ ! φυσικα και θα στειλετε στο misirli :p
     
    Τελευταία επεξεργασία: 28/7/15
  15. andrew1997

    andrew1997 Αρχάριος στο φόρουμ

    Ψάχνω για τα αντικείμενα στην εικόνα

    [​IMG]

    Επικοινωνήστε μαζί μου στο: andrew1997
     
    Αρέσει στον/ην heavymetal7.
  16. dafro123

    dafro123 Ενεργός συντάκτης

    Καλησπέρα και από μενα !Ψαχνω ταρανδουλη και Χριστουγεννιατικο δενδρο από τα παλια Οποιος εχει ας επικοινωνησει μαζι μου
     
  17. Hellenagal200010

    Hellenagal200010 Νέος ειδικός

    Καλησπέρα σας!

    Ζητώ

    Πλατύποδα

    Διαθέτω όλα τα υπόλοιπα δέντρα και σταύλους εκτός από τα τελευταία που δεν έχω (αλκυόνα και ιπποφαούς)
    Προτεραιότητα δίνω στους φίλους και γείτονες και δεν κάνω αποστολή πρώτη, σε χρήστες που δεν γνωρίζω ή δεν έχουν ισχυρή παρουσία στο φόρουμ.
    Και τέλος φίλοι και γείτονες μου στέλνουν μήνυμα αν χρειάζονται κάτι και το έχω διπλό να τους το στείλω.;)

    Ευχαριστώ όλους όσους κάλυψαν τα κενά της φάρμας μου είτε με ανταλλαγές, είτε ώς δωρεές.Να είστε πάντα καλά!!
     
    Τελευταία επεξεργασία: 28/7/15
  18. SofiaXnd

    SofiaXnd Ανερχόμενος

    Καλημέρα φίλοι συναγρότες!!Και φίλες συναγρότισσες...ήρθα να σας φέρω μια (μικρή :p ) λίστα με το τι χρειάζομαι.
    ΔΕΝΤΡΑ
    φλογόδεντρο χχλ ή χλ
    γιαπωνέζικο σφενδάμι χχλ ή χλ
    δέντρο μπάομπαμπ
    αστερόφρουτο χχλ ή χλ
    αγριοκυδωνιά
    κουκουναριά απλή ή (και) χχλ ή χλ
    σοφόρα
    τσαπουρνιά
    μεσκουλιά
    κουμαριά
    κορομηλιά
    ΖΩΑ
    κίουι
    χελώνα
    πλατύπους
    αναβαθμίσεις σε διάφορα ζώα δεκτές κόκκινες ροζ
    ΔΙΑΚΟΣΜΗΤΙΚΑ
    τούρμπο χάμστερ 2011
    ιπτάμενο αυγο (*)
    ανοιξιάτικο ξεκαθάρισμα (*)
    αγάπη κάτω απο γκι
    ζαχαρόσπιτο (*)
    χάρτινη καρδιά
    μαμά προβατίνα
    κανόνι πεφταστεριών
    απεργία (*)
    αρκουδοτερατάκι
    κανόνι αγάπης
    σοκολ.λαγός
    ρομαντικό νούφαρο
    αλογάκια
    μπαλόνι μουντιάλ 2011
    χοροπηδηχτή τούρτα
    υπαίθριο καφέ
    κυνήγι πασχαλινών αυγών

    Όσα έχουν αστεράκι με ενδιαφέρουν αλλά όχι τόσο όσο θα με ενδιέφεραν τα υπόλοιπα διακοσμητικά.Παρακαλώ να μου στείλετε πμ και να μην σταλθεί κατευθείαν το δώρο έτσι ώστε να συζητήσουμε τι θα ανταλλάξουμε.:)


    Υ.Γ. επίσης χρειάζομαι το τέρας της λίμνης και ψαροδιασκέδαση.
     
    Τελευταία επεξεργασία: 27/7/15
    Αρέσει στον/ην Stefoulini.
  19. niktsa1

    niktsa1 Προχωρημένος

    ευχαριστως να ανταλλαξουμε τερας της λιμνης με καλυτεροι φιλοι
     
  20. RITA25

    RITA25 Αρχάριος στο φόρουμ

    Καλησπέρα σε όλους. Προσφέρω το διακοσμητικό "τέρας της λίμνης" για το "καλύτεροι φίλοι" ή για την "ψαροδιασκέδαση". Όποιος/α ενδιαφέρεται, ας μου στείλει για ν'ανταλλάξουμε.
     
    Τελευταία επεξεργασία: 27/7/15
Κατάσταση θέματος:
Δεν μπορείτε να υποβάλετε άλλες απαντήσεις.