Ανταλλαγές Πάρε-Δώσε

Η συζήτηση στο 'Γενικό αρχείο' ξεκίνησε από τον/την *Pandora*, 27/4/15.

Αγαπητέ αναγνώστη και αναγνώστρια του φόρουμ,

αν θέλεις να συμμετέχεις ενεργά στις συζητήσεις του φόρουμ ή να δημιουργείς τα δικά σου θέματα, θα πρέπει πρώτα να συνδεθείς στο παιχνίδι. Αν δεν έχεις ήδη λογαριασμό παιχνιδιού, κάνε εγγραφή. Ανυπομονούμε να σε καλωσορίσουμε στην ομάδα μας στο φόρουμ! „ΣΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ!“
Κατάσταση θέματος:
Δεν μπορείτε να υποβάλετε άλλες απαντήσεις.
  1. FARMERLENA65

    FARMERLENA65 Διοικητής του φόρουμ

    Καλησπέρα! είναι ντροπή τώρα την τελευταία στιγμή να ζητήσω καγκουρό, μουσμουλιά, τσαπουρνιά και κατσικίσιο δέντρο γιατί όσο πρόλαβα να ψάξω δεν κατάφερα τίποτα?
    Μπορώ να δώσω αετό, γάτα, ποντικι ή χάμστερ.

    Υ.Γ. Ευχαριστώ τις συναγρότισσες (ξέρουν αυτές) που απλόχερα με βοήθησαν να αποκτήσω αυτά που μου έλειπαν.
     
    Τελευταία επεξεργασία: 30/4/15
    Αρέσει στον/ην georgia469.
  2. flyla78

    flyla78 Μόνιμος στο φόρουμ

    Kαλησπέρα, εάν έχει κανείς ελαιόδενδρο χχλ. Ευχαριστώ καλύφθηκα τελικά.
     
    Τελευταία επεξεργασία: 30/4/15
  3. kolokythopitas

    kolokythopitas Έμπειρος

    θα ήθελα κι εγώ με την σειρά μου να ευχαριστήσω όλους όσους με βοήθησαν .να είναι καλα. δυστυχώς ένα πρόβλημα με έκανε να χάσω αρκετό χρόνο από το εβεντ και δεν έκανα τις ανταλλαγές που ήθελα. να είστε όλοι καλά ,δεν πειράζει την άλλη φορά.
     
    Αρέσει στον/ην georgia469.
  4. Stefoulini

    Stefoulini Βαρόνος του φόρουμ

    καλησπερα συναγροτες και συναγροτισσες! θελω να ευχαριστησω ολους οσους βοηθησαν στις ανταλλαγες και οσους χωρις να ζητησουν τιποτα μου εστειλαν δεντρα και ζωα που χρειαζομουν. με συγκινησε παρα πολυ και με εξεπληξε η γρηγορη ανταποκριση απο τους συμπαικτες μου που εσπευσαν να με βοηθησουν. ελπιζω στο επομενο παρε-δωσε να μπορεσω να ανταποδωσω τη χαρη. ειστε ολοι καταπληκτικοι!! :) :inlove:
     
    Αρέσει στους SofiaXnd και georgia469.
  5. FOIVOS22

    FOIVOS22 Νέος ειδικός

    Καλησπέρα. Ευχαριστώ πολύ όλους εκείνους που ανταποκρίθηκαν και μου έδωσαν ορισμένα πράγματα που έψαχνα. Μήπως κάποιος, έστω και λίγο πριν τη λήξη του event, προτίθεται να μου δώσει κανόνι παγωτού ή φλογερή αγάπη; Προσφέρω κόκκινη σπηλιά νυχτερίδων, δέντρα (πλην τσαπουρνιάς και μηδικής κιτρέας) και στάβλους (πλην λίμνης βατράχων, κοτετσιού κόκκορα και φωλιάς αράχνης).
     
  6. -*thumbelina*-

    -*thumbelina*- Board Administrator Team Farmerama GR

    Το ιβέντ "Πάρε-Δώσε" τελείωσε και το θέμα κλείνει.
     
Κατάσταση θέματος:
Δεν μπορείτε να υποβάλετε άλλες απαντήσεις.