Ανταλλαγές Πάρε-Δώσε

Η συζήτηση στο 'Γενικό αρχείο' ξεκίνησε από τον/την *Pandora*, 27/4/15.

Αγαπητέ αναγνώστη και αναγνώστρια του φόρουμ,

αν θέλεις να συμμετέχεις ενεργά στις συζητήσεις του φόρουμ ή να δημιουργείς τα δικά σου θέματα, θα πρέπει πρώτα να συνδεθείς στο παιχνίδι. Αν δεν έχεις ήδη λογαριασμό παιχνιδιού, κάνε εγγραφή. Ανυπομονούμε να σε καλωσορίσουμε στην ομάδα μας στο φόρουμ! „ΣΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ!“
Κατάσταση θέματος:
Δεν μπορείτε να υποβάλετε άλλες απαντήσεις.
  1. antzypet

    antzypet Νέος ειδικός

    παιδια γραφω νεο μηνυμα κ ψαχνω δειπνο για τρεις το ανταλλασω με οτι θελετε αν το εχω φυσικα.εχω χχλ δεντρα κ διαφορους σταβλους αλλα κ πολλα διακοσμητικα.
     
  2. siourdistan

    siourdistan Τακτικός στο φόρουμ

    θα ηθελα γιαπωνεζικη κερασια κ δινω φυστικια,αετο,περιστερι,αλεπου

    ΥΓ ευχαριστω adimoula, tsarouxi μα πανω απο ολους mariapap(εισαι υπεροχη!)

    εχει κανεις καμια περισσια χαρουπια, τσαπουρνια για ανταλλαγη?
     
    Τελευταία επεξεργασία: 29/4/15
  3. Stefoulini

    Stefoulini Βαρόνος του φόρουμ

    καλησπερα! ευτυχως καταφερω να παρω πολλα απο αυτα που μου ελειπαν και γι αυτο θελω να ευχαριστησω τους φιλους και γειτονες μου και ειδικοτερα μια ξεχωριστη φιλη που εδωσε και δε δεχτηκε τιποτα για ανταλλαγμα. αν θελει και μπορει καποιος ας μου στειλει παρακαλω κορακια η γκικο η χρυσοφυλλο. ευχαριστω πολυ εκ των προτερων. μπορειτε να μου στειλετε π.μ. :)
     
    Αρέσει στους verybadfarmer, SofiaXnd και skevo.
  4. t.n.s

    t.n.s Προχωρημένος

    προσφερω 3 ζαχαροδεντρα για μια βιλλα! επικοινωνια με π.μ.
     
  5. [stsimpouklis]

    [stsimpouklis] Γνώστης του φόρουμ

    Καλσπερα χρειαζομαι επειγωντως
    βιολογικο ενεργειακο αφεψιμα
    αγαπ κατω απο γκι
    βασιλικος φοινικας καρδιων
    αγροτς καστανων
    δινω 2 απο τα παρακατω για ενα απο τα διακοσμτικα
    κοκκινα εργαστιρια γαιδουριου στρουθ. κατσικιου παπιας
    κοκκινος σταυλος γαιδουριου αγελαδα
    τσαπουρνια χχλ σφενδαμι

    π.μ. στο paintings
     
    Τελευταία επεξεργασία: 29/4/15
  6. panos009

    panos009 Ανερχόμενος συντάκτης

    τα περισσοτερα τα πηρα και σας ευχαριστω πολυ ολους.το μονο που λειπει ειναι ενας πελαργος.τοσο γρηγορα?τι αγροτοπουλα εισται εσεις.ευχαριστω
     
    Τελευταία επεξεργασία: 29/4/15
    Αρέσει στον/ην Stefoulini.
  7. Marianthi1975

    Marianthi1975 Αρχάριος στο φόρουμ

    Καλησπέρα, αν κάποιος/α έχει αγριοκυδωνιά, κιτρέα η μηδική, δέντρο μπαομπάμπ και από στάβλους πλατύποδα, κίουι ας επικοινωνήσει μαζί μου μπορεί να έχω κάτι που τον/την ενδιαφέρει για να ανταλλάξουμε. Δεν ξέρω καν πως αλλιώς μπορώ να τα αποκτήσω απλά μου τα ζητάει στις αποστολές!
     
  8. soula76

    soula76 Αρχάριος στο φόρουμ

    καλησπερα,ξαναγραφω γιατι φαινεται να διαγραφηκε το μνμ μου.παιδια καποια απο αυτα που χρειαζομαι ειαναι τσαπουρνια,χρισ.δεντρο και μαγνολια(την πηρα).οποιοσ θελει ασ μου στειλει μνμ μηπωσ μπορω να τον εξυπηρετησω και εγω.ευχαριστω πολυ!!!
     
    Τελευταία επεξεργασία: 30/4/15
    Αρέσει στον/ην Stefoulini.
  9. βουλα38

    βουλα38 Ανερχόμενος

    γεια σας! ψαχνω δια/κο Απεργια για γραμμη φασολιας!!

    σταυλο κιουι
    πλατυπους

    αγριοκυδωνο
    σοφορα
    αμερστια
    μπαομπαπ
    μιδηκο μηλο

    γραψτε μου στην φαρμα και τι θελετε?
     
  10. annateo2

    annateo2 Ανερχόμενος συντάκτης

    Καλημερα παιδια....αν καποιος καποια εχει περισσευμα τσαμπουρνια τελευταια ωρα ας στειλει... και εγω σας υποσχομαι οτι θα δεχτω μονο μια ...δεν ειχα την τυχη να την πετυχω στο ιβεντ με τα δεντρυλια και στις προσφορες δυστυχως δεν σταθηκα τυχερη :(....σαν ανταλλαγμα εχω αρκετα αλλα κατοπιν μηνυματων μπορω να δωσω εγκυρη ανταλλαγη..Ευχαριστω!!!
     
  11. SofiaXnd

    SofiaXnd Ανερχόμενος

    Καλημέρα σας...Έχω μια νέα προσφορά καθώς από τη προηγούμενη λίστα μου,θέλω να ευχαριστήσω θερμά όλους τους συναγρότες και συναγρότισσες,που δέχθηκαν αντάλλαγμα,και αυτούς που δεν δέχθηκαν..Τώρα χρειάζομαι σημαίες που να δίνον ΧΤ,πασχαλινό αυγό που γύρω του έχει μικρά αυγουλάκια (διακ/κο 1χ1),χαρμπουγκεράδικο και ότι γενικότερα δίνει ΧΤ....επίσης,μπορώ να δώσω:
    Γιαπωνέζικη Κερασία
    Μεσκουλιά
    Ροδακινιά
    Χρυσόφυλλο
    Τρελοπρόβατο σε τρακτερ
    Τρελολαγός
    Αετό

    Πεταλούδες
    Λεμονιά χλ
    Σκαντζόχοιρο
    Ψαρι Κιτρινο
    Κορακι
    Χαμαιλεοντα
    και για αλλα διακ/κα το συζητάμε μέσω π.μ.! Ευχαριστώ και καλή σας ημέρα..


    Υ.γ.: χρειάζομαι μια τσαπουρνιά ή μια μουσμουλιά και το διακοσμητικό ζαχαρόσπιτο/καλή χρονιά..επικοινωνήστε μαζί μου με πμ για πληροφορίες..
     
    Τελευταία επεξεργασία: 30/4/15
  12. ..areti

    ..areti Μαθητευόμενος στο φόρουμ

    Καλημέρα!
    Θα ήθελα με ανταλλαγή τα εξής δέντρα

    Μουσμουλιά
    Γιαπωνέζικο σφενδάμι
    Μεσκουλιά
    Κιτρέα η μηδική

    Εχω για αλλαγή

    Ζαχαρόδεντρο
    Μελόδεντρο
    Αρωματικό
    Γκίγκο
    Βραζιλιάνικη καρυδιά
    Ροδιά
    Φιστικιά
     
  13. skevo

    skevo Άρχων του φόρουμ

    καλημέρα, ευχαριστω για τη βοηθεια μεχρι τωρα, αλλα καίγομαι για 3 τελευταια πραγματα...1 μηδικη και 1 τσαπουρνιά...δυστυχως από τη λιστα ανταλλαγων δεν βλεπω φως..οποιανου του περισσευει καποιο από αυτά ας μου στειλει μηνυμα και θα τα βρουμε τα υπολοιπα...
     
    Τελευταία επεξεργασία: 30/4/15
  14. FarmerSpazOR

    FarmerSpazOR Μαθητευόμενος στο φόρουμ

    7 ωρες εμειναν, οποιος δεν θελει οτιδηποτε ας το δωσει σε εμενα. ευχαριστω για οσους ανταποκριθηκαν και ανταποκριθουν
     
    Αρέσει στον/ην Stefoulini.
  15. FOIVOS22

    FOIVOS22 Νέος ειδικός

    Κανένας που να δίνει κανόνι παγωτού ή φλογερή αγάπη για δέντρα; Εκτός από τσαπουρνιά, μπορώ να δώσω κάτι από τα υπόλοιπα (ή κάποιες ελάχιστες αναβαθμίσεις). Και στάβλους αν θέλει, το συζητώ (με μόνη εξαίρεση τη λίμνη βατράχων). Προσφέρω, επίσης, κόκκινη σπηλιά νυχτερίδας.
     
  16. azul*

    azul* Εξαιρετικό ταλέντο

    @ARGIR0123456 σε παρακαλώ σταμάτα το spam,αλλιώς θα τιμωρηθείς.Οι συζητήσεις/ανταλλαγές/προσφορές γίνονται με π.μ.
    Το θέμα αυτό υπάρχει για προσφορά ή ζήτηση προιόντων.
     
  17. -JOHNTR-

    -JOHNTR- Ανερχόμενος συντάκτης

    εδώ και πολύ καιρό ψάχνω ταρανδούλη όποιος μπορεί να μου στείλει και αν έχω κάτι που θέλει να το ανταποδώσω
     
  18. [stsimpouklis]

    [stsimpouklis] Γνώστης του φόρουμ

    μου τελειωσαν ολες οι αδειες οποτε αν εχετε διακοσμητικοπου δεν χρειαζεστε μπορειτε να μου το δωσετε να σας δωσω βιοτεχνικα
     
  19. panago70

    panago70 Νέος ειδικός

    Ψαχνω δαιμονολεζ και κατσικισιο δεντρο,γρηγορα!Δινω οτι θελετε εφοσον το εχω.!Ευχαριστω!
     
  20. katherine4

    katherine4 Αρχάριος στο φόρουμ

    καλησπερα σε ολους αν σας ειναι ευκολο μπορειτε να μ στειλετε κανονι αγαπησ ή οτι αλλο καλο και σπανιο εχετε γτ μου αρεσουν πολυ τα διακοσμητικα και σε οτι μπορω και εχω 8α σασ βοηθησω
     
Κατάσταση θέματος:
Δεν μπορείτε να υποβάλετε άλλες απαντήσεις.