Ανακοινώσεις συστήματος

Η συζήτηση στο 'Γενικά προβλήματα' ξεκίνησε από τον/την grekofarm1, 15/2/21.

Αγαπητέ αναγνώστη και αναγνώστρια του φόρουμ,

αν θέλεις να συμμετέχεις ενεργά στις συζητήσεις του φόρουμ ή να δημιουργείς τα δικά σου θέματα, θα πρέπει πρώτα να συνδεθείς στο παιχνίδι. Αν δεν έχεις ήδη λογαριασμό παιχνιδιού, κάνε εγγραφή. Ανυπομονούμε να σε καλωσορίσουμε στην ομάδα μας στο φόρουμ! „ΣΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ!“
Κατάσταση θέματος:
Δεν μπορείτε να υποβάλετε άλλες απαντήσεις.
  1. grekofarm1

    grekofarm1 Μαθητευόμενος στο φόρουμ

    Καλησπέρα και καλή εβδομάδα.
    Τις τελευταίες ημέρες παρατήρησα ότι ακουμπώντας το ποντίκι μου σε διάφορες εργασίες στο παιχνίδι, δεν μου δίνει τις απαραίτητες πληροφορίες που χρειάζομαι. Για παράδειγμα, πόσο υπόλοιπο χρόνου έχω στα μπόνους αντικείμενα, πληροφόρηση του κάθε αντικειμένου στην μπάρα μου, ακόμα και στο μίνι παιχνίδι του Βαλεντίνου.
    ID 56411428
     
  2. iocaste1

    iocaste1 Forum Moderator Team Farmerama GR

    Καλησπέρα
    Δες εδώ σε παρακαλώ: upload_2021-2-15_13-2-14.png
    Πήγαινε στις ρυθμίσεις και κάνε κλικ στο όχι και μετά πάτα αποθήκευση.
     
  3. grekofarm1

    grekofarm1 Μαθητευόμενος στο φόρουμ

    Αυτό το έχω ήδη κάνει, αλλά και πάλι δεν ανταποκρίνεται. Θα σας δώσω κι άλλο ένα στοιχείο, (που και αυτό δεν μπορώ να καταλάβω), και είναι οι χρόνοι ανάπτυξης των φυτών των δρώμενων. Στον λογαριασμό αυτόν, δείχνουν μεγαλύτερη διάρκεια. (Νερό + κοπριά)
     
  4. -Snorkel-

    -Snorkel- Global Team Leader Team Farmerama GR

    Καλησπέρα

    Οι περιγραφές σου είναι γενικές και δυστυχώς δεν μπορούμε να βρούμε την αιτία.
    Δώσε μας σε παρακαλώ 2 παραδείγματα.

    1. Σε ποια εργασία ακριβώς πατάς και δεν σου βγαίνει η πληροφορία
    2. Πές μας ένα φυτό και τι χρόνο έχεις με νερό + κοπριά
     
  5. grekofarm1

    grekofarm1 Μαθητευόμενος στο φόρουμ

    Στα μπόνους που έχω τοποθετήσει, βάζω το ποντίκι επάνω και δεν βγάζει το μήνυμα του χρόνου που απομένει.
    Όταν παίζω στο παιχνίδι του Βαλεντίνου, βάζω τοι ποντίκι επάνω στο κουτάκι του δώρου, αλλά δεν βγάζει καμία πληροφορία. Το ίδιο συμβαίνει και στην μπάρα με τα καταναλωτικά αντικείμενα. Ποντίκι επάνω στο αντικείμενο, κανένα μήνυμα για να καταλάβω περι ποιου αντικειμένου πρόκειται.... ( εν τω μεταξύ, αυτό το μήνυμα εδώ δεν είμαι ρομπότ, βγαίνει συνέχεια και μου έχει σπάσει τα νεύρα... χαχαχα... άσχετο...)
    Ο χρόνος με νερό και κοπριά στο φυτό της Βασίλισσας, αντί για 3,36 δείχνει 3,47.... Για το άλλο δεν θυμάμαι, θα το τσεκάρω και θα σας πω, αν το θεωρείται αναγκαίο...
     
  6. -Snorkel-

    -Snorkel- Global Team Leader Team Farmerama GR

    Το φυτό του δρώμενου έχει διάρκεια 5 ώρες
    Με νερό πέφτει στις 4 ώρες
    Με νερό και κοπριά πέφτει στις 3:45.
    Αν έχεις ενεργοποιήσει την ρούνα γρήγορη ανάπτυξη θα πέσει στο 3:36


    Επίσης έλεγξα το ID σου και έχεις απενεργοποιήσει εντελώς τις συμβουλές εργαλείων. Αν θέλεις να βλέπεις τις συμβουλές, θα πρέπει να τις ενεργοποιήσεις και πάλι.

    upload_2021-2-15_14-28-27.png
     
    Τελευταία επεξεργασία: 15/2/21
  7. grekofarm1

    grekofarm1 Μαθητευόμενος στο φόρουμ

    Ναι, αυτό ήταν. Ευχαριστώ πάρα πολύ!! Όσο για τους χρόνους, ισχύει αυτό που είπατε. Μου διέφυγε εντελώς.
    Δεν υπάρχει κανένα πρόβλημα, παρακαλώ να κλείσει. Και πάλι ευχαριστώ!!
     
  8. iocaste1

    iocaste1 Forum Moderator Team Farmerama GR

    Παρακαλούμε,καλή συνέχεια.

    Το θέμα απαντήθηκε και κλείνει.
     
Κατάσταση θέματος:
Δεν μπορείτε να υποβάλετε άλλες απαντήσεις.