Αναβάθμιση μπάγκαλοου

Η συζήτηση στο 'Τεχνικά προβλήματα' ξεκίνησε από τον/την ath, 21/6/18.

Αγαπητέ αναγνώστη και αναγνώστρια του φόρουμ,

αν θέλεις να συμμετέχεις ενεργά στις συζητήσεις του φόρουμ ή να δημιουργείς τα δικά σου θέματα, θα πρέπει πρώτα να συνδεθείς στο παιχνίδι. Αν δεν έχεις ήδη λογαριασμό παιχνιδιού, κάνε εγγραφή. Ανυπομονούμε να σε καλωσορίσουμε στην ομάδα μας στο φόρουμ! „ΣΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ!“
Κατάσταση θέματος:
Δεν μπορείτε να υποβάλετε άλλες απαντήσεις.
  1. ath

    ath Επίτροπος του φόρουμ

    Καλημέρα σας. Ενώ είχα ξεκλειδωμένο πολύ καιρό το μπάγκαλου και έδωσα στο ναό των πιθήκων μπανάνες για να κάνω την αναβάθμιση, δεν είναι εφικτό. Ενώ την έχω την αναβάθμιση δεν μπορώ να την τοποθετήσω παρόλο που το έσβησα και προσπάθησα να το ξανά τοποθετήσω. Εξαφανίζεται από την μπάρα με τα διακοσμητικά μου και κατάφερα να σας βγάλω screen μπαίνοντας στην βασική αλλιώς δεν φαίνεται το διακοσμητικό καθόλου στα υπάρχοντα μου στην αποθήκη όταν είμαι στο νησί.
    Το ID μου είναι 11093500.
    Σας ευχαριστώ!!
    [​IMG]
     
  2. -*thumbelina*-

    -*thumbelina*- Board Administrator Team Farmerama GR

    Καλημέρα. Η αναβάθμιση μπανγκαλόου ηφαιστείου πάει πάνω στο κατοικίδιο που ονομάζεται Μπανγκαλόου ηφαιστείου που είναι το κατοικίδιο του βραδύποδα. Το μπανγκαλόου για τουκάν που προσπαθείς να το τοποθετήσεις είναι άλλο κατοικίδιο.
     
    Αρέσει στον/ην ath.
  3. ath

    ath Επίτροπος του φόρουμ

    Σε ευχαριστώ πολύ thumbelina συγνώμη για την χαζομάρα την δική μου, δικό μου το λάθος. Σε ευχαριστώ για την άμεση απάντηση.
    Μήπως σου είναι εύκολο να μου δώσεις κάποιο link που να δίνει πληροφορίες διότι δεν θυμάμαι που το βρίσκουμε το κατοικίδιο μπάγκαλοου ηφαιστείου; Σε ευχαριστώ πολύ και καλή συνέχεια να έχεις
     
    Αρέσει στον/ην -lousi-leon2001.
  4. -*thumbelina*-

    -*thumbelina*- Board Administrator Team Farmerama GR

  5. ath

    ath Επίτροπος του φόρουμ

    Σε ευχαριστώ πάρα πολύ καλή συνέχεια να έχεις και αν θέλεις μπορείς να το κλείσεις το θέμα. Καλή σου μέρα
     
  6. -*thumbelina*-

    -*thumbelina*- Board Administrator Team Farmerama GR

    Παρακαλώ, καλή συνέχεια και σε σένα.

    Το θέμα απαντήθηκε και κλείνει.
     
    Αρέσει στον/ην ath.
Κατάσταση θέματος:
Δεν μπορείτε να υποβάλετε άλλες απαντήσεις.