Αλλαγή σημαίας - επικοινωνία με υποστήριξη

Η συζήτηση στο 'Γενικά προβλήματα' ξεκίνησε από τον/την antoine2, 4/1/17.

Αγαπητέ αναγνώστη και αναγνώστρια του φόρουμ,

αν θέλεις να συμμετέχεις ενεργά στις συζητήσεις του φόρουμ ή να δημιουργείς τα δικά σου θέματα, θα πρέπει πρώτα να συνδεθείς στο παιχνίδι. Αν δεν έχεις ήδη λογαριασμό παιχνιδιού, κάνε εγγραφή. Ανυπομονούμε να σε καλωσορίσουμε στην ομάδα μας στο φόρουμ! „ΣΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ!“
Κατάσταση θέματος:
Δεν μπορείτε να υποβάλετε άλλες απαντήσεις.
  1. antoine2

    antoine2 Αρχάριος στο φόρουμ

    Γεια σας και Καλή Χρονιά.
    Θέλω να αλλάξω τη σημαία και από αγγλική να γίνει ελληνική. Έχω επικοινωνήσει με την υποστήριξη (όπως υποδεικνύετε σε παρόμοιες ερωτήσεις) δύο φορές και δεν έχω πάρει απάντηση. Βέβαια στο mail που είχα δηλώσει δεν μπορώ να μπω αλλά τους έχω γράψει ένα έγκυρο mail για να επικοινωνήσουν(όπως έχετε υποδείξει σε άλλους παίκτες) και είναι το μοναδικό. Το μόνο που θέλω είναι να αλλάξει η σημαία για να μπορώ να συναλλάσσομαι με paysafe, καθώς δε μπορώ να παίξω χωρίς βοηθούς και δε θέλω να παρατήσω τη φάρμα ούτε να χρησιμοποιώ moneysafe. Από τη στιγμή που δεν επικοινωνεί η υποστήριξη στο έγκυρο mail και δεν αλλάζει η σημαία, δεν ξέρω τι άλλο μπορώ να κάνω.
    Σας ευχαριστώ πολύ.
     
  2. *Kirki*

    *Kirki* Forum Moderator Team Farmerama GR

    Καλησπέρα.

    Για να μπορέσει να επικοινωνήσει μαζί σου η υποστήριξη θα πρέπει να έχει ένα έγκυρο email.

    Εσύ έχεις δηλώσει ένα έγκυρο email όπως μας λες, το έχεις βάλει στη σωστή θέση έτσι ώστε να σου έρθει η απάντηση της υποστήριξης;
    Γιατί η απάντηση της υποστήριξης επιλέγει αυτόματα το email που δηλώνεις στην αρχική καρτέλα, δες εδώ:

    [​IMG]

    Γράψε σε παρακαλώ ένα έγκυρο email, εκεί που σου δείχνω με το βελάκι και σβήσε εάν έχεις άλλη ηλεκτρονική διεύθυνση μη έγκυρη στο πεδίο αυτό.
     
  3. antoine2

    antoine2 Αρχάριος στο φόρουμ

    Έγραφα το mail πιο κάτω στο κείμενο και όχι εκεί που δείξατε. Σας ευχαριστώ πολύ. Μόλις επικοινώνησα ξανά και ήρθε το αυτοματοποιημένο μαιλ. Ελπίζω βέβαια και η επόμενη απάντηση να έρθει στο σωστό μαιλ. Όπως και να έχει, προς το παρόν σας ευχαριστώ. Μπορείτε να κλείσετε το θέμα και αν στην πορεία δεν υπάρξει επικοινωνία, θα σας ξαναενοχλήσω.
     
  4. -*thumbelina*-

    -*thumbelina*- Board Administrator Team Farmerama GR

    Παρακαλούμε.

    Το πρόβλημα προωθήθηκε στην υποστήριξη και το θέμα κλείνει.
     
Κατάσταση θέματος:
Δεν μπορείτε να υποβάλετε άλλες απαντήσεις.