Feedback Ακόμα μεγαλύτερη τρέλα με τα άγρια ζώα

Η συζήτηση στο 'Συζητήσεις σχετικά με το παιχνίδι' ξεκίνησε από τον/την .*Hazel*., 6/10/16.

Αγαπητέ αναγνώστη και αναγνώστρια του φόρουμ,

αν θέλεις να συμμετέχεις ενεργά στις συζητήσεις του φόρουμ ή να δημιουργείς τα δικά σου θέματα, θα πρέπει πρώτα να συνδεθείς στο παιχνίδι. Αν δεν έχεις ήδη λογαριασμό παιχνιδιού, κάνε εγγραφή. Ανυπομονούμε να σε καλωσορίσουμε στην ομάδα μας στο φόρουμ! „ΣΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ!“
Κατάσταση θέματος:
Δεν μπορείτε να υποβάλετε άλλες απαντήσεις.
  1. AMSakis

    AMSakis Αναλυτής του παιχνιδιού

    Αυτό ούτε να το σκέφτεσαι γιατί....... αν για καβούρι και καρχαρία θέλουμε περίπου 600 σούπερ τροφές... για την φάλαινα πόσες θα θέλουμε;
     
    Αρέσει σε nana, takis.00, .eugenaki. και 8 σε άλλους.
  2. -Snorkel-

    -Snorkel- Global Team Leader Team Farmerama GR

    Καλησπέρα

    Προωθήσαμε όλη την αγανάκτηση σας σχετικά με αυτό το δρώμενο.
    Είχαμε ήδη εκφράσει την δυσαρέσκεια μας για αυτό από την test phase.


    Σας παραθέτω τις απαντήσεις απο την ομάδα του farmerama

    • Γνωρίζουμε οτι οι απαιτήσεις του δρώμενου είναι πολύ υψηλές όπως ακριβώς ήταν και στο δρώμενο Άγρια ζώα 1. Αυτό συμβαίνει γιατι και τα έπαθλα του δρώμενου έχουν μεγάλη αξία
    • Δεν είναι στα σχέδια της ομάδας όλα τα επόμενα δρώμενα εκτροφής να είναι τόσο δύσκολα
    • Κανονικά, για αύριο είχε προγραμματιστεί το δρώμενο εκτροφής γάτας και τον επόμενο μήνα θα είχαμε αυτό το δρώμενο. Παρουσιάστηκαν όμως αρκετά προβλήματα με το δρώμενο εκτροφής γάτας και έπρεπε να αλλάξουμε χρονικά τα δύο δρώμενα μεταξύ τους.
    • Γνωρίζουμε οτι το διάστημα μεταξύ δύο δρώμενων εκτροφών είναι πολύ μικρό και δεν σχεδιάζουμε να το επαναλάβουμε
    • Γνωρίζουμε οτι οι περισσότεροι παίκτες αντιμετωπίζουν προβλήματα χώρου και ήδη προσπαθούμε να βρούμε λύση.
     
    Αρέσει σε vagelis1968, nana, siourdistan και 12 σε άλλους.
  3. buenakias

    buenakias Νέος ειδικός

    Προσωπικά δεν έπεσα στην παγίδα του 1ου event και φυσικά ούτε και του τωρινού, θα εκμεταλλευτώ το γεγονός ότι με ελάχιστες σ.τροφές μπορώ να κερδίσω 14 πάρτυ γύρους, 8 μ.δενδρύλλια, 1 κουπόνι βοηθών και μερικά αστεράκια ως το 3ο βήμα και τα καινούργια σταβλο-εργαστήρια τους τα χαρίζω. Σάμπως θα χρησιμεύσουν πουθενά? Το πολύ πολύ να βάλουν μια αποστολή στη λαχαναγορά και τέλος. Προτιμώ να φυλάξω τις σ.τροφές μου για κάποιο επερχόμενο δρώμενο "νέον" στάβλων που έχουν αποδειχθεί ως προς τα έπαθλα ιδιαίτερα γενναιόδωρα με λογικές απαιτήσεις σ.τροφών
    Άντε βρε .. με το καλό τον Νοέμβρη και "η τρέλα με τα άγρια ζώα no3"
    :inlove:


    ΥΓ. Ουπς, δεν θα έχει συνέχεια η τρέλα καθώς φαίνεται. Μην χάνετε τις ελπίδες όμως αγρότες. Το Δεκέμβριο ίσως έχουμε ξανά την ευκαιρία να κερδίσουμε "έπαθλα με μεγάλη αξία" 8)
     
    Αρέσει σε vagelis1968, graganta, xaris68 και 18 σε άλλους.
  4. _Lisy_

    _Lisy_ Βαρόνος του φόρουμ

    Αγαπητη Χαρα , ειλικρινα εγω προσωπικα εδω και παρα πολυ καιρο πιστευω οτι μεταφερετε ολα τα παραπονα μας και σε ευχαριστω που μας δειχνεις τις απαντησεις της εταιρειας ...

    Ας παω τωρα στις απαντησεις της εταιρειας ...
    Η αξια του καθε επαθλου εξαρταται απο τη χρησιμοτητα του ..στην περιπτωση του προηγουμενου παρομοιου ιβεντ εγω τα εβαλα στην μπαρα μου οπως θα βαλω και αυτα ...
    Η δυσκολια ενος ιβεντ μπορει να "φτιαχτει" μεσα σε 1 λεπτο απο την εταιρεια ...
    Αφου ειχαν στο προγραμμα τη γατα αρα ειχαν στο προγραμμα ιβεντ εκτροφων ,αυτο αναιρει την απαντηση ..
    και η προτελευταια απαντηση αναιρει ξανα την προηγουμενη ...
    Το προβλημα χωρου το δημιουργει η εταιρεια με αχρηστα "μεγαλα επαθλα" τα οποια στο μυαλο τους ειναι μεγαλα και σπουδαια ισως σπουδαιο και μεγαλο θα ηταν ενα ζωοκομειο απο ενα τετοιο ιβεντ

    Συμπερασμα...
    δεν θα το πω οπως το σκεφτομαι γιατι θα αδικησω το "μπαν" που σιγουρα θα επαιρνα...
    μακαρι το παπορο να εχει σωσιβιους λεμβους μην μας φανε οι καρχαριες στους οποιους θα καταληξουμε ετσι οπως το πανε εκει στα γραφεια της εταιρειας ... αρμενιζουμε πολυ στραβα δυστυχως...
     
    Αρέσει σε vagelis1968, fenia233, siourdistan και 36 σε άλλους.
  5. skorpina29

    skorpina29 Μαθητευόμενος στο φόρουμ

    καλησπερα, καλησπερα και απο μενα!!!
    τι κανετε συναγροτες!!?

    ας πω και εγω ταπεινα την ταπεινη μου αποψη...

    Ειναι ενα απο τα ελαχιστοτατα εβεντ που με κρατανε στο παιχνιδι...αλλα θα σας πω τωρα αποτελεσματα γιατι εχω σαλταρει...χαλασα τις προαλλες σε εκτροφες εκτος του συγκεκριμενου εβεντ...γυρω στις 1500 τροφες, και το θεμα ειναι, οχι οι τροφες, αλλα οτι πηρα μεχρι ενα προτελευταιας γενιας..βλεπω λοιπον το προηγουμενο και λεω θα παρω το πακετακι που λεει η Σελια οτι ειναι πρωτοεμφανιζομενο γιατι πραγματικα ητανε ωραια προσφορα 800 λοιπον τροφες παιδια...δεν πηρα ουτε προπροτελευταιας, ουτε προτελευταιας καλα τελευταιας πηρα στον υπνο μου..αφηστε το...

    Ερχεται λοιπον καπακι καινουργιο εβεντ το οποιο ειναι παρομοιο...δεν σχολιαζω καν την καταταξη που δινει 500 επιλογες στη μεση και μια επιλογη δεξια αριστερα....απο ζωα αμφιβια και δεν ξερω γω τι, ακυρο τελειως...και μας λενε κιολας ανετα με 12 ευρω ολοκληρωνεται το εβεντ....και δινει καλα δωρα...καλα σοβαρολογουμε τωρα?τι δινει μυστηρια?που στις επομενες ανταλλαγες γινονται ολα τα μυστηρια "σουπα"...ή και πριν απο αυτες..ελεος δηλαδη. Αρα για μυστηρια δεν υπαρχει δελεαρ, ζωα καλα δεν παιρνουμε λογω μειωσης ποσοστου πιθανοτητων... αρα γιατι να το κανουμε?!τι κινητρο εχω εγω να το κανω?!ουτε την χαρα οτι εβγαλα καλο ζωο δεν εχω... και το πακετακι δεν ειναι ασημαντο ποσο, οπως καποιος πολυ σωστα ειπε...Σπυρο μου πολυ σωστα το τοποθετησες παω μεχρι εκει που μπορω και οτι παρω...Λιζυ πολυ πετυχημενο το "σιμπιλημα" (οπως θα ελεγε και η αθανατη Μαλβινα)... ηξερες οτι... των χουρμαδων...

    προς εκτιμηση και σεβασμο σε ολους...
    Skorpina29
     
    Αρέσει σε vagelis1968, graganta, takis.00 και 16 σε άλλους.
  6. eeelenaki

    eeelenaki Ειδικός του φόρουμ

    Μήπως μπορείτε να μας πείτε και πότε θα έρθει η γάτα;;; γιατί με αυτό το δρώμενο κανονικά θα πρέπει να αφήσετε τουλάχιστο 2 μήνες κενό για να μπορέσουμε να μαζέψουμε κάποιες σούπερ τροφές.
    Όσες αποστολές και αν εκτελέσουμε δε μαζεύονται οι άτιμες.

    Κι εγώ το ίδιο έκανα. Μάζεψα μερικά σκέϊτμπορτ αλλά σταμάτησα. Τι να τα κάνω αφού δεν είδα να μπαίνουν σε καμία μόνιμη αποστολή, ώστε να τα πουλάω ακριβά και να έχω κέρδος, ή να τα παραδίδω ώστε να παίρνω τα αστεράκια και τα έπαθλα των αποστολών.
    Εγώ πάντως έχω υπομονή να δω τι θα γίνει, και την απάντηση αυτή την παίρνω ως υπόσχεση. Για να δούμε πόσο διάστημα θα περάσει μέχρι το επόμενο δρώμενο εκτροφών...."Γνωρίζουμε οτι το διάστημα μεταξύ δύο δρώμενων εκτροφών είναι πολύ μικρό και δεν σχεδιάζουμε να το επαναλάβουμε"
    Το ένα που είπες λίγο ήταν...

    Πάντως εγώ σαν τακτική έχω, να παρακολουθώ την κρυστάλλινη σφαίρα και να μαζεύω τα απαιτούμενα ζώα εγκαίρως. Αυτό το πετυχαίνω όχι επενδύοντας στη λαϊκή και αγοράζοντας έτοιμα ζώα, αλλά επενδύοντας σε σε 125 στάβλους (τόσους αν θυμάμαι καλά χωράνε στις τρεις εκτάσεις). Έτσι είχα κάνει και με τις χήνες και με ότι άλλο ζώο ζητείται σε μεγάλες ποσότητες. Στο φινάλε μου μένουν και οι στάβλοι για όποτε άλλοτε μου χρειαστούν.
    Έχω τα απαιτούμενα ζώα, και ίσως πουλήσω και κάποια όταν ολοκληρώσω το δρώμενο.
    Μου λείπουν κάποιες Σ.Τ. ίσως τρέξω να ολοκληρώσω αν βρω αποστολές. Αλλιώς όπου φτάσω....
     
    Τελευταία επεξεργασία: 6/10/16
    Αρέσει σε vagelis1968, Coinhunter01, markos5560 και 8 σε άλλους.
  7. NikosRizo

    NikosRizo Νέος ειδικός

    Με 1.000.000 χτ, 70 σ.τ και 20 βατραχους δεν παω πουθενα! γεμισα ολη μου την φαρμα με βατραχους με σκοπο να παρω μερικους και να χαραμίσω τις σ.τ μου σε εκτροφες βατραχων γιατι με αυτους παιρνω τα καλυτερα δωρα του ιβεντ. Αν πάρω τα μυστηριωδη δενδρυλλια, αντε και κανα μυστηριωδη σταβλο, μια χαρα ειμαι. Δεν θα ολοκληρωσω ομως ολες τις αποστολες στην λαχαναγορα που μου δινουν σ.τ για αυτο το ιβεντ γιατι όπως το παμε καθε μηνα θα εχουμε ενα αναλογο. Καλη επιτυχια, αν και παλι αυτοι που θα καταφερουν την ολοκληρωση του θα ειναι οσοι εχουν πολλα χτ σ.τ ή χρησιμοποιυν πακετα κατα την γνωμη μου!
     
    Αρέσει σε vagelis1968, graganta, markos5560 και 8 σε άλλους.
  8. .selia.

    .selia. Forum Moderator Team Farmerama GR

    Χμμμ το είπα ε? :oops: Που ακριβώς γιατί το ψάχνω? o_O
     
    Αρέσει σε vagelis1968, markos5560, kolokythopitas και 6 σε άλλους.
  9. skorpina29

    skorpina29 Μαθητευόμενος στο φόρουμ

    Αρέσει σε markos5560, *ΜΑΜΑ*, pap100 και 3 σε άλλους.
  10. .selia.

    .selia. Forum Moderator Team Farmerama GR

    Οκ και ανησύχησα και ψαχνόμουν να δω τι είπα. Μήπως έχω αρχίσει και ξεχνάω. xD

    Το πακέτο αυτό δεν είναι πρωτοεμφανιζόμενο. Απλά λέμε ότι είναι μοναδικό γιατί δεν υπάρχει πάντα διαθέσιμο για αγορά, παρά μόνο σε τέτοια μίνι-δρώμενα σούπερ τροφής. ;)
     
    Αρέσει σε vagelis1968, kolokythopitas, sofiapao76 και 3 σε άλλους.
  11. powerranger91

    powerranger91 Κόμης

    ναι,οκ.γνωριζετε...
    και τι κανετε για αυτο;λετε πως τα επαθλα εχουν μεγαλη αξια.η αξια των σουπερ τροφων δεν ειναι μεγαλυτερη;;;χωρια τα ζωα.μην τα υποτιμαμε.καμια 400αρα χρειαζομαστε σχεδον σε καθε κατηγορια.καθε ζωο θελει και τροφη.π.χ. 400 βατραχια=800 αυγα!!! + 1.200 σποροι σογιας.
    δε θα το επαναλαβετε λετε.ποιον παρηγορει αυτο;το θεμα ειναι τωρα τι κανουμε.
    ειναι στα σχεδια σας ολες αυτες οι νεες αφιξεις να ειναι καπου-καπως αξιοποιησιμες;
    το δρωμενο εκτροφης γατας παλι σουπερ τροφες δε θα ζητουσε;τι θα αλλαζε;
     
    Αρέσει σε psipsi1978, vagelis1968, markos5560 και 16 σε άλλους.
  12. icons1

    icons1 Μόνιμος στο φόρουμ

    Καλησπέρα, χαίρομαι που βλέπω επιτέλους μαζική αγανάκτηση.
    Η ευχή μου είναι να μην υποχωρήσει η αγανάκτηση αν δοθεί π.χ. ένας κωδικός για 50 σούπερ τροφές ή αν μειωθούν οι απαιτήσεις, διότι το πρόβλημα δεν είναι μόνο οι υψηλές απαιτήσεις, αλλά και οι άχρηστες ανταμοιβές. Αυτό το event είναι κακό όχι μόνο λόγω των απαιτήσεων, αλλά κυρίως ίσως λόγω των ανταμοιβών.
    Οι διαρκείς νέοι στάβλοι, τα ατελείωτα νέα event με τα νέα ατελείωτα διακοσμητικά και τις ατελείωτες σειρές συννέφων, τα ατελείωτα δενδρύλλια - όλα αυτά που λανσάρονται ως "νέα" έχουν παλιώσει.
    Και ναι, ένα παιχνίδι είναι, αλλά παιχνίδι είναι για εμάς, για την εταιρεία είναι μπίζνες. Αυτό είναι ένα εξ ορισμού χάσμα μεταξύ μας, το οποίο είναι ευθύνη - και έγνοια, αν θέλει να επιβιώσει - της BP να το γεφυρώσει.
    Και, δυστυχώς, η ανακοίνωση, κατά τη γνώμη μου, προσθέτει στην βλάβη και την προσβολή. Πρώτον, διότι μας λέει ότι τα έπαθλα του δρώμενου έχουν μεγάλη αξία. Δεν έχουμε ιδέα τι αξία έχουν διότι δεν ξέρουμε τι ρόλο θα παίξουν στο παιχνίδι. Σύμφωνα με τα όσα ξέρουμε μέχρι σήμερα από τους εκατοντάδες τέτοιους στάβλους, δεν έχουν καμία ιδιαίτερη αξία, πόσω μάλλον μεγάλη.
    Δεύτερον, λένε ότι δεν θα είναι ΟΛΑ τα δρώμενα έτσι, αλλά θα υπάρξουν και άλλα τέτοια, διότι πιο κάτω μας διαβεβαιώνουν απλά ότι δεν θα είναι τόσο κοντά μεταξύ τους.
    Τρίτον, διότι είναι απίθανη σχεδιαστική αστοχία να φέρνεις δεύτερο τέτοιο event τόσο σύντομα επειδή αυτό που είχες προγραμματίσει απέτυχε. Πότε δηλαδή παρουσιάστηκαν τα προβλήματα; Εδώ και μήνες τρέχουν δύο και τρία event ταυτόχρονα, δεν μπορούσαν να απλωθούν χρονικά;
    Και εν πάση περιπτώσει ας μην είχε event. Κανένας παίχτης δεν θα έφευγε από το παιχνίδι επειδή για μια εβδομάδα δεν θα είχε event - πράγμα που δεν νομίζω να διασφαλίζεται τώρα.
     
    Αρέσει σε kontok, vagelis1968, graganta και 32 σε άλλους.
  13. RARANIARO

    RARANIARO Ενεργός συντάκτης

    Για το πρωτο μέρος ξεζουμισα τις μονιμες αποστολες.Για το 2ο μέρος δεν εχω ουτε 200 σ.τροφες...οποτε δεν θα παξω
    Θα θελα πολυ βεβαια να παιξω αλλα ειναι τοσο κοντα τα δυο δρωμενα που μονο αν επαναλαβει ο ΘΕΟΣ το θαυμα που πολλαπλασιασε τα ψαρα και πολλαπλασιασει τις σ.τροφες θα παιξω.
    Βεβαια απο την αλλη ισως τελευταια στιγμη κυνηγησω τα σαγονια του καρχαρια γιατι θελει 120 σ.τ που εχω
    Συμφωνω με οσα εχουν ειπωθει ως τωρα
    καλη επιτυχια σε αυτους που θα παρουν μερος:inlove:
     
    Αρέσει σε vagelis1968, takis.00, xaris68 και 14 σε άλλους.
  14. flyla78

    flyla78 Μόνιμος στο φόρουμ

    Είχα πολύ καιρό να γράψω στο φόρουμ, δεν έχω να συμπληρώσω κάτι, με κάλυψαν όλοι οι συναγρότες και με το παραπάνω. Θα ήθελα να σταθώ μόνο στο οτι έδωσαν ένα δρώμενο στο οποίο ακόμη και στη δοκιμαστική φάση εκφράστηκαν επιφυλάξεις και δυσαρέσκια. Δεν άκουσαν ούτε καν αυτούς, το μόνο που είχαν να τους απαντήσουν... "Γνωρίζουμε οτι το διάστημα μεταξύ δύο δρώμενων εκτροφών είναι πολύ μικρό και δεν σχεδιάζουμε να το επαναλάβουμε". Απο την στιγμή που το γνωρίζατε λοιπόν δεν έπρεπε να το δώσετε, δεν είναι άλλωστε πρώτη φορά, παλιότερα είχαμε πάλι την διαβέβαιωση οτι δεν θα επαναληφθεί. (να μην ξεχνιόμαστε κύριοι, εσάς... εκεί στις καρέκλες σας). Μετά μην στέλνετε μηνύματα γιατι αποχωρήσαμε απο το παιχνιδι ή γιατι δεν ξαναμπαίνουμε!
     
    Τελευταία επεξεργασία: 7/10/16
    Αρέσει σε psipsi1978, vagelis1968, fenia233 και 25 σε άλλους.
  15. dafro123

    dafro123 Ενεργός συντάκτης

    .....τελικα να ελπιζουμε σε ενα bonus κωδικο μη τυχον και αναγνωρισουν την δυσκολια του δρωμενου με τις υπερβολικες απαιτησεις σε σ.τ και μας χαρισουν μια σοβαρη ποσοτητα και οχι μερικες δεκαδες(και οχι μοναδες σ.τ οπως στο υπαρχον δρωμενο)σ.τ να κανουμε τις εκτροφες μας.
     
    Αρέσει σε vagelis1968, graganta, eeelenaki και 10 σε άλλους.
  16. xaris68

    xaris68 Στρατηγός του φόρουμ

    Καλημερα!!:)
    Βλεποντας το ποστ της Γεωργιας με τα 35 βατραχια να τολμησω να πω τη σκεψη μου για οσους θελουν να παιξουν και αυτο εχοντας και τις σ.τ.
    Οι μερες ειναι αρκετες αν βαλετε σταβλους και στις 3περιοχες μαζευοντας 2φορες την ημερα τα εχετε μαζεψει τα βατραχια που χρειαζονται για το δρωμενο.
    Αυτο κανω και εγω .
    Απο χτες εχω βαλει στα εκτροφεια τα θηλαστικα και τα ψαρια και περιμενουν τωρα τα γεννητουρια
    και για τα βατραχια θα περιμενω να μαζεψω τα ζωα που χρειαζομαι για να παιξω.
    Καλη επιτυχια σε ολους!!:)
     
    Αρέσει σε psipsi1978, vagelis1968, sofiapao76 και 12 σε άλλους.
  17. maria_palou

    maria_palou Βετεράνος του παιχνιδιού

    Καλημέρα και καλή επιτυχία στο δρώμενο...προσωπικά ενεργοποίησα τις ρούνες εκτροφής ψαριών και βατράχων,με 20 είδη και 10 στ από το καθένα,έχοντας και 11 βατράχια-20 ψάρια ήδη στην αποθήκη και κερδίζοντας αρκετές στ από το ροδάνι και τις αποστολές,θα προσπαθήσω το παιχνίδι ,μέχρι εκεί που μπορώ...υπάρχει και μια ρούνα που στο αποτέλεσμα δίνει Χ4 τα ζώα που εκτρέφουμε,σε κάποιες εκτροφές...ευτυχώς τα θηλαστικά είναι πολλά και ίσως δεν μας δυσκολέψουν...όλο το παιχνίδι βασίζεται στις στ ,που ως δια μαγείας από κάπου ξεφυτρώνουν...μη ξεχνάμε οτι στα παιχνίδια δεν κερδίζουν όλοι...παρ'όλα αυτά,περιμένω να θαυμάσω τις εικόνες επιτυχίας που ανακοινώνεται στο τέλος κάθε δρώμενου...όσο για την αγορά πακέτων,να μας προβληματίσει όταν και άμα γίνει υποχρεωτική...προς το παρόν ,καλές εκτροφές ! :inlove:
     
    Αρέσει σε vagelis1968, kolokythopitas, sofiapao76 και 6 σε άλλους.
  18. maroula

    maroula Αναλυτής του παιχνιδιού

    Απεριγραπτο, δεν προκειται να το κανω, ουτε τροφες, ουτε διαθεση δεν μου εμεινε πια. Ειναι πολυ νωρις, και μας δινει ελαχιστες πισω, οχι δεν θα παρω, θα πουλησω βατραχια, εχω αρκετα!!!! Ισως μονο τα θηλαστικα, επειδη μου αρεσε το εργαστηριο της αρκουδας, αλλα δεν ειμαι σιγουρη.
     
    Αρέσει σε vagelis1968, koyrsaros, fenia233 και 10 σε άλλους.
  19. georgia469

    georgia469 Διοικητής του φόρουμ

    Καλημέρα σας !!!
    αυτό έκανα και εγώ xaris68 γέμισα παντού βατράχια , ευτυχώς έχω αρκετές τροφές ,πιστεύω να τα μαζέψω
    μήπως μπορεί να μου πει κάποιος πόσα ζώα θα χρειαστούμε ?
     
    Αρέσει σε psipsi1978, vagelis1968, kolokythopitas και 8 σε άλλους.
  20. xaris68

    xaris68 Στρατηγός του φόρουμ

    Να πω και για οσους δεν εχουν τροφες
    100τροφες χωρις μειωση μυλου κανουν 10.30 ωρες
    Και παλι προλαβαινουν με 43 σταβλους στη βασικη με δυο μαζεματα την ημερα και τροφη παραγωγη δικια σας
    Και εδω να πω προς την εταιρια αν υπαρχει δυνατοτητα για μεγαλυτερο ποσοσο διλπων σηματων
     
    Τελευταία επεξεργασία: 7/10/16
    Αρέσει σε psipsi1978, vagelis1968, kolokythopitas και 10 σε άλλους.
Κατάσταση θέματος:
Δεν μπορείτε να υποβάλετε άλλες απαντήσεις.