Αδυναμία εγκατάστασης client

Η συζήτηση στο 'Τεχνικά προβλήματα' ξεκίνησε από τον/την olympiakara2000, 17/12/20.

Αγαπητέ αναγνώστη και αναγνώστρια του φόρουμ,

αν θέλεις να συμμετέχεις ενεργά στις συζητήσεις του φόρουμ ή να δημιουργείς τα δικά σου θέματα, θα πρέπει πρώτα να συνδεθείς στο παιχνίδι. Αν δεν έχεις ήδη λογαριασμό παιχνιδιού, κάνε εγγραφή. Ανυπομονούμε να σε καλωσορίσουμε στην ομάδα μας στο φόρουμ! „ΣΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ!“
Κατάσταση θέματος:
Δεν μπορείτε να υποβάλετε άλλες απαντήσεις.
  1. olympiakara2000

    olympiakara2000 Μαθητευόμενος στο φόρουμ

    Καλησπέρα. Έχω προσπαθήσει πολλές φορές να κάνω λήψη και εγκατάσταση του client στον υπολογιστή μου (έχω windows 8.1). Παρ' όλα αυτά, μου εμφανίζει το άσπρο πλαίσιο κάθε φορά και από το web που συνδέομαι είναι πάρα πολύ αργό σε σημείο που δεν με διευκολύνει να παίξω, καθώς είναι χρονοβόρο. Μετά τις 11 Ιανουαρίου 2021, όταν δηλαδή δε θα είναι διαθέσιμο το flash και λαμβάνοντας υπ' όψιν το γεγονός ότι δεν μπορώ να το κάνω λήψη, υπάρχει πιθανότητα να αποκατασταθεί το πρόβλημα στο web; Να επανέλθουν δηλαδή σε φυσιολογικούς ρυθμούς οι χρόνοι φόρτωσης εντός του παιχνιδιού; Διότι αδυνατώ να κάνω ακόμη και τα βασικά. Σας ευχαριστώ πολύ για το χρόνο σας, καλές γιορτές!
     
  2. iocaste1

    iocaste1 Forum Moderator Team Farmerama GR

    Καλησπέρα
    Κατω δεξιά στο ξύλινο πλαίσιο θα δεις την επιλογή για flahs.Μπες για τώρα μέχρι να το φτιάξουν.
     
  3. olympiakara2000

    olympiakara2000 Μαθητευόμενος στο φόρουμ

    Προς το παρόν ναι, αυτό κάνω αναγκαστικά. Ρωτάω για μελλοντική χρήση έπειτα από τις 11 Ιανουαρίου 2021 για το αν υπάρχει δυνατότητα να φτιαχτεί. Γιατί είναι κρίμα για τον καθένα μας. Ευχαριστώ.:p
     
  4. iocaste1

    iocaste1 Forum Moderator Team Farmerama GR

    Θα το φτιάξουν, κάνε λίγο υπομονή όπως όλοι μας.
     
  5. olympiakara2000

    olympiakara2000 Μαθητευόμενος στο φόρουμ

    Ευχαριστώ, καλές γιορτές!
     
  6. iocaste1

    iocaste1 Forum Moderator Team Farmerama GR

    Παρακαλώ,καλές γιορτές και για σένα.

    Το θέμα απαντήθηκε και κλείνει.
     
Κατάσταση θέματος:
Δεν μπορείτε να υποβάλετε άλλες απαντήσεις.