Feedback Αγ. Βαλεντίνος 2015

Η συζήτηση στο 'Γενικό αρχείο' ξεκίνησε από τον/την *Kirki*, 11/2/15.

Αγαπητέ αναγνώστη και αναγνώστρια του φόρουμ,

αν θέλεις να συμμετέχεις ενεργά στις συζητήσεις του φόρουμ ή να δημιουργείς τα δικά σου θέματα, θα πρέπει πρώτα να συνδεθείς στο παιχνίδι. Αν δεν έχεις ήδη λογαριασμό παιχνιδιού, κάνε εγγραφή. Ανυπομονούμε να σε καλωσορίσουμε στην ομάδα μας στο φόρουμ! „ΣΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ!“
Κατάσταση θέματος:
Δεν μπορείτε να υποβάλετε άλλες απαντήσεις.
  1. gagalia

    gagalia Νέος ειδικός

    Επιπεδο 94 ...και κανένα κατοικιδιο o_O
    ... έτσι για να μην στεναχωριεσαι...
    παιχνιδι ειναι
    (Τα αναδυομενα δεν ηταν ζορικα αυτη τη φορα)
     
    Αρέσει στους elenigri, marketoysa και 2014chr.
  2. Troufitsas

    Troufitsas Μαθητευόμενος στο φόρουμ

    Καλημερα παιδια!
    Σπανια γραφω στο φορουμ!
    Το event το τελειωσα και εγω απο χτες το μεσημερι!
    Μπραβο στην εταιρεια για τα τελευταια event τα οποια βγαινουν σχετικα ευκολα και προσφερουν αρκετα δωρα
    Μακαρι να συνεχισουμε ετσι!
     
    Αρέσει στους graganta, elenigri και Stefoulini.
  3. Stefoulini

    Stefoulini Βαρόνος του φόρουμ

    πραγματικα πολυ ωραιο το ηβεντ και ευκολο. στην αρχη νομιζα οτι δεν θα τα καταφερνα. μου μενει μονο το τελευταιο βημα αλλα μεχρι το βραδυ θα το εχω τελειωσει. σας ευχαριστω ολους για τη βοηθεια σας. :) και μακαρι να ακολουθησουν κι αλλα τετοια ηβεντς με μινι παιχνιδια! :inlove:
     
    Αρέσει στους graganta, psipsi1978, misirli και σε ακόμα ένα άτομο.
  4. ariadnim

    ariadnim Μόνιμος στο φόρουμ

    Τελος και για μενα! Πολυ ωραιο event! Βγηκε ευκολα χωρις αγχος και χωρις βιοτεχνικα περα απο τσατνι οποτε εκανα και λιγη οικονομια για τα επομενα! Πολυ ωραια τα δωρα και η φασολια αλλα το παιχνιδακι ηταν τελειο! Για αλλη μια φορα με βοηθησατε και με τα αναδυομενα πολλοι απο εσας και με τις συμβουλες επισης εδω στην κουβεντουλα και σας ευχαριστω παρα πολυ! Καλη συνεχεια σε οσους το προσπαθουν ακομα! Αναμενουμε τωρα το καρναβαλι :music:!
     
    Αρέσει σε psipsi1978, elenigri, pan15200188 και 2 σε άλλους.
  5. pan15200188

    pan15200188 Γνώστης του φόρουμ

    Σας ευχαριστω ολους απεριοριστα με αυτα που μου στειλατε εχω 192 βελη και σε λιγο θα εχω πανω απο 200 θα φτιαξω τα βελη και ολα ετοιμα .Ελπιζω να τα καταφερωω!!:music:
     
    Αρέσει σε graganta, psipsi1978, Stefoulini και 3 σε άλλους.
  6. *TZOULIOS*

    *TZOULIOS* Προχωρημένος

    [​IMG]

    Καλή επιτυχία σε όλους σας και από εμένα! :)
     
    Αρέσει στον/ην ariadnim.
  7. pan15200188

    pan15200188 Γνώστης του φόρουμ

    Και ναι!!!και ναι δεν μπορω να το πιστεψω !!!!τελειωσα για πρωτη φορα δρωμενο!!!!κι ειναι του Αγιου Βαλεντινου πετυχαινα τα μπαλονια με μια χαρα λιγο ελλειψε να μην τα καταφερω γιατι η συνδεση μου ηταν πολλη αργη λογω του υπολογιστη και ηταν ενας αθλος αλλα τα καταφερα.Σας ευχαριστω οοολους graganta,ariadnim,psipsi1978,laomi63,donmilla,,empotonaki,λουσιντα 5,bobostela,efhmeris,-Barbie73-,χωρις εσας δε θα κανει τιποτα. Επισης ευχαριστω και ολου εσας που γραφετε και ε εχετε εξελιξει ως παικτη ουσιαστικα πριν ουτε βιοτεχικα χρησιμοποιουσα ουτε στρατηγικη ειχα.Ευχαριστω!!![​IMG]
     
    Αρέσει σε .pastaflora., graganta, ariadnim και 7 σε άλλους.
  8. Stefoulini

    Stefoulini Βαρόνος του φόρουμ

    συγχαρητηρια σε οσους τα καταφεραν! και κουραγιο και υπομονη σε οσους το προσπαθουν ακομα, αλλωστε υπαρχει ακομα χρονος! ;) μολις το τελειωσααααα! :) και σας ευχαριστω οοοολουυυυυυς!!! και για τα δωρα και για τη βοηθεια και για την ενθαρρυνση :)
     
    Αρέσει σε .pastaflora., psipsi1978, graganta και 3 σε άλλους.
  9. tempelxanas

    tempelxanas Μόνιμος στο φόρουμ

    Καλησπέρα κι από μένα.
    Αν και κάποιες προσωπικές μου υποχρεώσεις με ανάγκασαν να το ξεκινήσω με 3 μέρες καθυστέρηση, σε λίγο το ολοκληρώνω.
    Το δρώμενο εξαιρετικό και εύκολο. Πιστεύω ότι όσοι το προσπάθησαν δεν πρέπει να δυσκολεύτηκαν ιδιαίτερα.
    Στα αναδυόμενα, με πολύ καλό ρυθμό εμφάνισης, δεν αντιμετώσισα πρόβλημα, η ποσότητα του φυτού βγήκε πολύ άνετα, περισσότερο κι απ΄όσο υπολόγιζα, τα έπαθλα πολύ καλά, με τη σειρά σύννεφων και τις χρυσές μπανάνες να ξεχωρίζουν.
    Ας ελπίσουμε ότι και τα επόμενα δρώμενα θα συμπεριλαμβάνουν και πάλι χρυσές μπανάνες, που τις έχουμε τόσο ανάγκη όλοι.

    Καληνύχτα και συγχαρητήρια σε όλους τους συμμετέχοντες, είτε το ολοκλήρωσαν, αργά ή γρήγορα δεν έχει σημασία, είτε όχι.
     
    Αρέσει σε .pastaflora., graganta, psipsi1978 και 5 σε άλλους.
  10. annatheol

    annatheol Μαθητευόμενος στο φόρουμ

    Πριν λίγο το τελείωσα και εγώ..
    Να ξαναευχαριστήσω όσους , γείτονες και μη, μου έστειλαν βέλη..
    Καλή συνέχεια.
     
    Αρέσει στους psipsi1978 και ariadnim.
  11. [stsimpouklis]

    [stsimpouklis] Γνώστης του φόρουμ

    παει και αυτο το εβεντ,
    Καλη επιτυχια σε αυτους που προσπαθουν!
     
  12. *Kirki*

    *Kirki* Forum Moderator Team Farmerama GR

    Το δρώμενο έχει τελειώσει.
    Η συζήτηση κλείνει.
    Σας ευχαριστούμε όλους για τη συμμετοχή σας! :)
     
    Αρέσει στον/ην Stefoulini.
Κατάσταση θέματος:
Δεν μπορείτε να υποβάλετε άλλες απαντήσεις.