Αγορα βοηθων

Η συζήτηση στο 'Τεχνικά προβλήματα' ξεκίνησε από τον/την Μπάρμπα-Βασίλης, 30/11/17.

Αγαπητέ αναγνώστη και αναγνώστρια του φόρουμ,

αν θέλεις να συμμετέχεις ενεργά στις συζητήσεις του φόρουμ ή να δημιουργείς τα δικά σου θέματα, θα πρέπει πρώτα να συνδεθείς στο παιχνίδι. Αν δεν έχεις ήδη λογαριασμό παιχνιδιού, κάνε εγγραφή. Ανυπομονούμε να σε καλωσορίσουμε στην ομάδα μας στο φόρουμ! „ΣΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ!“
  1. Μπάρμπα-Βασίλης

    Μπάρμπα-Βασίλης Ενεργός συντάκτης

    Καλησπερα, προσπαθω να αγορασω αγροτικους βοηθους με paysafecard αλλα εδω και αρκετη ωρα στο πινακακι της paysafe οταν παταω συνδεση για να βαλω τον κωδικο της καρτας (PIN) βγαζει ενα κυκλακι που γυρναει συνεχως και δεν με συνδεει. Σας παρακαλω αν μπορειτε να μου βρειτε μια λυση χωρις να με παραπεμψεται στην υποστηριξη καλως αλλιως κλειστε το θεμα. Ευχαριστω εκ των προτερων.
     
  2. .*Hazel*.

    .*Hazel*. Forum Moderator Team Farmerama GR

    Καλησπέρα
    Δοκίμασε με κάποιον άλλον browser
     
  3. Μπάρμπα-Βασίλης

    Μπάρμπα-Βασίλης Ενεργός συντάκτης

    Ξερεται δεν ειμαι και ο καλυτερος χρηστης υπολογιστων. Δε φταιτε βεβαια εσεις γιαυτο.
     
  4. .*Hazel*.

    .*Hazel*. Forum Moderator Team Farmerama GR

  5. Μπάρμπα-Βασίλης

    Μπάρμπα-Βασίλης Ενεργός συντάκτης

    Εχω κανει ολα αυτα που λετε παραπανω αλλα δεν αλλαξε κατι και εχει πολυ ωρα που προσπαθω με αποτελεσμα να σπασουν τα νευρα μου.Σας ευχαριστω για την προσπαθεια σας να με βοηθησετε και απλα τα παραταω. Μπορειτε να κλεισετε το θεμα. Καλο σας βραδυ.
     
  6. -*thumbelina*-

    -*thumbelina*- Board Administrator Team Farmerama GR

    Μπορείς να μας πεις τι σημαία βλέπεις στη τράπεζα;
     
  7. Μπάρμπα-Βασίλης

    Μπάρμπα-Βασίλης Ενεργός συντάκτης

    Βλεπω την Ελληνικη.
     
  8. -*thumbelina*-

    -*thumbelina*- Board Administrator Team Farmerama GR

  9. Μπάρμπα-Βασίλης

    Μπάρμπα-Βασίλης Ενεργός συντάκτης

    Το προβλημα ειναι τελικα απο την εταιρεια της paysafe γιαυτο μη σας βασανιζω αλλο,απλα τα παραταω γιατι δεν μπορω να συνομιλω με μειλ μαζι τους, μια και δεν διαθετουν τηλεφωνα.μπορειτε να κλεισετε το θεμα και σας ευχαριστω πολυ για τις προσπαθειες σας. Καλο βραδυ.
     
  10. -*thumbelina*-

    -*thumbelina*- Board Administrator Team Farmerama GR

    Δοκίμασε να κάνεις μια επανεκκίνηση τον υπολογιστή και δοκίμασε πάλι.