Αγορά με visaια

Η συζήτηση στο 'Γενικά προβλήματα' ξεκίνησε από τον/την dora196501, 26/3/17.

Αγαπητέ αναγνώστη και αναγνώστρια του φόρουμ,

αν θέλεις να συμμετέχεις ενεργά στις συζητήσεις του φόρουμ ή να δημιουργείς τα δικά σου θέματα, θα πρέπει πρώτα να συνδεθείς στο παιχνίδι. Αν δεν έχεις ήδη λογαριασμό παιχνιδιού, κάνε εγγραφή. Ανυπομονούμε να σε καλωσορίσουμε στην ομάδα μας στο φόρουμ! „ΣΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ!“
Κατάσταση θέματος:
Δεν μπορείτε να υποβάλετε άλλες απαντήσεις.
  1. dora196501

    dora196501 Ανερχόμενος συντάκτης

    Εκανα για πρώτη φορά αγορά φιορινιών με cache card visa (κάρτα από πιστωτικό λογαριασμό), από εκείνη την ημέρα όταν μπαίνω για να αγοράσω με άλλο τρόπο πληρωμής βλέπω πως έχει κρατηθεί ο αριθμός της κάρτας μου (βέβαια με ΧΧΧΧ στον αριθμό κάρτας), θα ήθελα να ρωτήσω εαν μου παρέχετε από την εταιρεία ασφάλεια στο να μην μπορεί κάποιος να έχει πρόσβαση στην πιστωτική κάρτα και λογαριασμό τραπέζης μου. Γιατί πουθενά δεν έχω δει το αντίστοιχο "λουκετάκι" που υπάρχει σαν πληροφορία ότι κανένας δεν έχει πρόσβαση στον λογαριασμό μου μετά και κατά την διάρκεια αγοράς με πιστωτική κάρτα!!!
     
  2. -Snorkel-

    -Snorkel- Global Team Leader Team Farmerama GR

    Καλησπέρα

    Πρόσφατα μεταφερθήκαμε από http σε https που σημαίνει οτι τα στοιχεία πληρωμής είναι απολύτως ασφαλή.
    Εφόσον πληρείς όλους τους κανόνες για την ασφάλιση των κωδικών σου πρόσβασης , δεν υπάρχει κανένας λόγος ανησυχίας.

    Οπως όμως συμβαίνει σε όλες τις σελίδες, είναι δυνατόν αν κάποιος άλλος έχει στην κατοχή του τα στοιχεία πρόσβασης του λογαριασμού σου και κάνει Log in και προχωρήσει σε αγορές στον λογαριασμό σου. Σε αυτό δεν φέρουμε ευθύνη εμείς αλλά εσύ είσαι υπεύθυνη να κρατήσεις το λογαριασμό σου ασφαλή και να μην κοινοποιείς τα στοιχεία πρόσβασης σε άλλους καθώς και οι κωδικοί πρόσβασης σου θα πρέπει αν πληρούν τους κανόνες ασφαλείας.
     
  3. dora196501

    dora196501 Ανερχόμενος συντάκτης

    Ωραία!!
    Ευχαριστώ πολύ καλό βράδυ!!
     
  4. .selia.

    .selia. Forum Moderator Team Farmerama GR

    Καλή συνέχεια,

    Το θέμα απαντήθηκε και κλείνει.
     
Κατάσταση θέματος:
Δεν μπορείτε να υποβάλετε άλλες απαντήσεις.