Αγορά Φιορινιών

Η συζήτηση στο 'Γενικά προβλήματα' ξεκίνησε από τον/την peggy241084, 18/10/20.

Αγαπητέ αναγνώστη και αναγνώστρια του φόρουμ,

αν θέλεις να συμμετέχεις ενεργά στις συζητήσεις του φόρουμ ή να δημιουργείς τα δικά σου θέματα, θα πρέπει πρώτα να συνδεθείς στο παιχνίδι. Αν δεν έχεις ήδη λογαριασμό παιχνιδιού, κάνε εγγραφή. Ανυπομονούμε να σε καλωσορίσουμε στην ομάδα μας στο φόρουμ! „ΣΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ!“
  1. peggy241084

    peggy241084 Αρχάριος στο φόρουμ

    Γεια σας, εδω και καιρο προσπαθω να αγορασω φιορινια και αλλα πακετα μεσω κινητου αλλα δεν γινεται καμια συναλλαγη!!! Παρακαλω απαντηστε μου. Ευχαριστω εκ των προτερων.
     
  2. -*thumbelina*-

    -*thumbelina*- Board Administrator Team Farmerama GR

    Καλημέρα. Μήπως έχεις φραγή στο κινητό σου για αποστολή μηνυμάτων σε 5ψηφια νούμερα; Έχεις ξαναγοράσει παλιότερα φιορίνια μέσω sms;
     
  3. peggy241084

    peggy241084 Αρχάριος στο φόρουμ

    Καλημερα και ευχαριστω για την αμεση απαντηση. Ασφαλως και εχω ξαναγορασει παλιοτερα φιορινια καθως παιζω 10 χρονια το παιχνιδι. Επισης προσπαθησα και απο αλλο κινητο αλλα και παλι δεν εγινε η συναλλαγη.
     
  4. .*Hazel*.

    .*Hazel*. Forum Moderator Team Farmerama GR

    Η σημαία, στην τράπεζα , είναι η ελληνική?
     
  5. peggy241084

    peggy241084 Αρχάριος στο φόρουμ

    Ναι ειναι ελληνικη.
     
  6. -*thumbelina*-

    -*thumbelina*- Board Administrator Team Farmerama GR

    Η υποστήριξη σου έχει απαντήσει στο έντυπο επικοινωνίας που έχεις στείλει. Η συνομιλία θα συνεχιστεί απο κει για να σε βοηθήσουν στο πρόβλημά σου.
     
  7. peggy241084

    peggy241084 Αρχάριος στο φόρουμ

    Καλησπέρα, δεν μπορώ να αγοράσω φιορίνια μέσω κινητού, έχω επικοινωνήσει με τον πάροχό μου και μου είπαν ότι όλα είναι οκ. Έχω επικοινωνήσει με την υποστήριξη και μου είπαν να αλλάξω τις ρυθμίσεις του κινητού, τις έχω αλλάξει και εργοστασιακές ρυθμίσεις αλλά το πρόβλημα παραμένει. Μπορώ να κάνω κάτι άλλο; Ποια άλλη ρύθμιση μπορώ να αλλάξω; Ευχαριστώ!
     
  8. -*thumbelina*-

    -*thumbelina*- Board Administrator Team Farmerama GR

    Καλησπέρα. Απο την πλευρά του παιχνιδιού δεν υπάρχει πρόβλημα με την αποστολή sms. Ίσως να έχεις φραγή αποστολής μηνυμάτων σε σε 5ψηφια νούμερα.

    Δες και πάλι αν η σημαία στην τράπεζα σου είναι ελληνική.

    upload_2020-10-26_16-33-1.png

    Επίσης σιγουρεύσου οτι στέλνεις τα σωστά νούμερα, στο σωστό αριθμό.

    upload_2020-10-26_16-34-33.png

    Εφόσον δεν υπάρχει κάποιο πρόβλημα απο τη μεριά μας, δεν μπορούμε να σε βοηθήσουμε κάπως αλλιώς, μόνο να ελέγξεις τα σημεία που σου τονίσαμε.