Αγιοβασιλιάτικο σεντούκι

Η συζήτηση στο 'Βοήθεια για αρχάριους' ξεκίνησε από τον/την stelios.kavala, 7/1/22.

Αγαπητέ αναγνώστη και αναγνώστρια του φόρουμ,

αν θέλεις να συμμετέχεις ενεργά στις συζητήσεις του φόρουμ ή να δημιουργείς τα δικά σου θέματα, θα πρέπει πρώτα να συνδεθείς στο παιχνίδι. Αν δεν έχεις ήδη λογαριασμό παιχνιδιού, κάνε εγγραφή. Ανυπομονούμε να σε καλωσορίσουμε στην ομάδα μας στο φόρουμ! „ΣΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ!“
Κατάσταση θέματος:
Δεν μπορείτε να υποβάλετε άλλες απαντήσεις.
  1. stelios.kavala

    stelios.kavala Βετεράνος του παιχνιδιού

    Καλησπέρα σας και χρόνια σας πολλά σας παρακαλώ εάν έχετε την ευγενή καλοσύνη μήπως μπορείτε να μου πείτε ποιο διακοσμητικό δίνει αγιοβασιλιάτικα σεντούκια και εάν το έχω έγω που το έχω τοποθετημένο ? . Χίλια ευχαριστώ εκ των προτέρων.
     
  2. iocaste1

    iocaste1 Forum Moderator Team Farmerama GR

    Καλησπέρα,καλή χρονιά.

    Το Αγιοβασιλιάτικο σεντούκι το πάιρνεις από το διακοσμητικό εκρηκτικό δώρο που και αυτό το πήραμε από το χειμερινό ημερολόγιο.
    Τώρα για να σου πούμε που το έχεις τοποθετήσει πρέπει αν θες,να μας δώσεις το id σου.
     
  3. stelios.kavala

    stelios.kavala Βετεράνος του παιχνιδιού

    Χίλια ευχαριστώ για την απάντηση σας πότε θα σταματήσει να μας δίνει το εκρηκτικό δώρο αυτά τα σεντούκια και όσο αφορά τώρα που κατάλαβα ποιο διακοσμητικό είναι ξέρω που το έχω τοποθετημένο. Με την απάντησή σας μπορείτε να κλείσετε το θέμα. Να έχετε ένα καλό μεσημέρι και καλή συνέχεια.
     
  4. iocaste1

    iocaste1 Forum Moderator Team Farmerama GR

    Όταν τελειώσουν οι χρήσεις του τότε θα σταματήσει.
    Βάλε πάνω το βελάκι σου και θα δεις πόσες χρήσεις έχει ακόμα.
    Παρακαλώ,καλή συνέχεια.

    Το θέμα απαντήθηκε και κλείνει.
     
Κατάσταση θέματος:
Δεν μπορείτε να υποβάλετε άλλες απαντήσεις.