Αγαλμα Λιμανι

Η συζήτηση στο 'Τεχνικά προβλήματα' ξεκίνησε από τον/την minadakigiorgia, 22/3/17.

Αγαπητέ αναγνώστη και αναγνώστρια του φόρουμ,

αν θέλεις να συμμετέχεις ενεργά στις συζητήσεις του φόρουμ ή να δημιουργείς τα δικά σου θέματα, θα πρέπει πρώτα να συνδεθείς στο παιχνίδι. Αν δεν έχεις ήδη λογαριασμό παιχνιδιού, κάνε εγγραφή. Ανυπομονούμε να σε καλωσορίσουμε στην ομάδα μας στο φόρουμ! „ΣΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ!“
Κατάσταση θέματος:
Δεν μπορείτε να υποβάλετε άλλες απαντήσεις.
  1. minadakigiorgia

    minadakigiorgia Ανερχόμενος συντάκτης

    Καλησπερα ηθελα να σας πω πως μου ελεγε για να ξεκλειδωσω το λιμανι επρεπε να ξεκλειδωσω μια καμαρα του ναου εδωσα μπανανες και τωρα δεν μπορω παλι να ξεκλειδωσω το αγαλμα λιμανι
     
  2. .selia.

    .selia. Forum Moderator Team Farmerama GR

    Καλησπέρα,

    Αρχικά άνοιξες με μπανάνες την κάμαρα. Στη συνέχεια, πρέπει να ξεκλειδώσεις το συγκεκριμένο άγαλμα. Και μετά θα πρέπει να κάνεις την αποστολή που θα ανοίξει στη λαχαναγορά.

    Μπορείς να δεις τις συχνές ερωτήσεις εδώ https://board-el.farmerama.com/index.php?threads/Σ-Ε-bahamarama.10846/#post-36760
     
  3. minadakigiorgia

    minadakigiorgia Ανερχόμενος συντάκτης

    Μα εδωσα μπανανες για να ξεκλειδωθει η καμαρα για να συνεχισω να ξεκλειδωσω το αγαλμα λιμανι αλλα παλι τωρα μου λεει το ιδιο πατησα στο βελακι επανω
     
  4. .selia.

    .selia. Forum Moderator Team Farmerama GR

    Πάτησε πάνω στην τελευταία κάμαρα που ξεκλείδωσες και δες εκεί τα αγάλματα αν είναι διαθέσιμα.

    Μήπως το άγαλμα για το λιμάνι είναι σε πιο κάτω κάμαρα από αυτήν που έχεις ανοίξει?
     
  5. minadakigiorgia

    minadakigiorgia Ανερχόμενος συντάκτης

    Ναι αλλα που μου εφαγε τις μπανανες και δεν ξεκλειδωθεικε τιποτε?Και κατι αλλο αν δεν εχω ξεκλειδωσει κανενα αγαλμα απο την εβδομη καμαρα θα μπορεσω να ανοιξω την επομενη να ξεκλειδωσω το αγαλμα λιμανι?Ειναι πολυ μπερδεμενα
     
  6. .selia.

    .selia. Forum Moderator Team Farmerama GR

    Μάλλον δεν κατάλαβες. Χρειάζονται μπανάνες για να ανοίξει η κάθε καμάρα και μετά μπανάνες πάλι για τα αγάλματα. Δεν σου έφαγε μπανάνες λοιπόν, απλά άνοιξες μία κάμαρα. Μπορείς να ανοίξεις την επόμενη καμάρα, χωρίς να ανοίξεις κάποιο άγαλμα από την προηγούμενη.
     
  7. minadakigiorgia

    minadakigiorgia Ανερχόμενος συντάκτης

    Το ξερω αυτο σας λεω πως εδωσα μπανανες για να ανοιξω την επομενη καμαρα αλλα μου ζηταει κι αλλες
     
  8. .selia.

    .selia. Forum Moderator Team Farmerama GR

    Ποια καμάρα άνοιξες? Το άγαλμα για το λιμάνι είναι στην καμάρα 8.

    Διάβασες μήπως τις συχνές ερωτήσεις που σου έδωσα πιο πάνω?
     
  9. minadakigiorgia

    minadakigiorgia Ανερχόμενος συντάκτης

    Ανοιξα την εβδομη καμαρα οκ ευχαριστω πολυ.
     
  10. .selia.

    .selia. Forum Moderator Team Farmerama GR

    Άρα, έχεις άλλη μία και μετά θα δεις το άγαλμα του λιμανιού.

    Καλή συνέχεια,

    Το θέμα απαντήθηκε και κλείνει.
     
Κατάσταση θέματος:
Δεν μπορείτε να υποβάλετε άλλες απαντήσεις.