Feedback Έρχεται χειμώνας

Η συζήτηση στο 'Συζητήσεις σχετικά με το παιχνίδι' ξεκίνησε από τον/την -*thumbelina*-, 28/11/16.

Αγαπητέ αναγνώστη και αναγνώστρια του φόρουμ,

αν θέλεις να συμμετέχεις ενεργά στις συζητήσεις του φόρουμ ή να δημιουργείς τα δικά σου θέματα, θα πρέπει πρώτα να συνδεθείς στο παιχνίδι. Αν δεν έχεις ήδη λογαριασμό παιχνιδιού, κάνε εγγραφή. Ανυπομονούμε να σε καλωσορίσουμε στην ομάδα μας στο φόρουμ! „ΣΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ!“
Κατάσταση θέματος:
Δεν μπορείτε να υποβάλετε άλλες απαντήσεις.
  1. moira

    moira Ενεργός συντάκτης

    452 παγούρια χρειάζομαι μόνο....
    φαντάζομαι μέχρι αύριο βγαίνουν....
     
  2. flyla78

    flyla78 Μόνιμος στο φόρουμ

    Τέλος και για μενα το δρώμενο, ευχαριστώ ολα τα γειτονάκια για την βοήθεια τους.
     
    Αρέσει σε kolokythopitas, LILA413, gtrullis και 7 σε άλλους.
  3. mmixail

    mmixail Βετεράνος του παιχνιδιού

    καλημερα 80 παγουρια θελω και τελος.
     
  4. agrotis1500

    agrotis1500 Νέος ειδικός

    Θέλω ακόμα 474 παγούρια και 4042 μούρα, ελπίζω να βγει μέχρι αύριο
     
  5. tsdstergios99

    tsdstergios99 Έμπειρος

    300 παγουρια και σχεδον τελειωσα απο μουρα, με δωρα ισως τα καταφερω
     
    Αρέσει στους kolokythopitas, vagelis1968 και skareleni.
  6. mmixail

    mmixail Βετεράνος του παιχνιδιού

    μερικες φορες γινονται θαυματα μην το βαζεις κατο εξαλου προς το τελος παντα δινει περισοτερα αναδυομενα.
     
  7. pepi1973

    pepi1973 Προχωρημένος

    θυσιασα γυρω στα 100 σλ και τωρα θελω μονο 26 αναδυομενα χαλαρααα πλεον
     
    Αρέσει σε kolokythopitas, sofiapao76, vagelis1968 και 3 σε άλλους.
  8. agrotis1500

    agrotis1500 Νέος ειδικός

    Μακάρι, πάντως πιστεύω ότι θα τελειώσω σήμερα με τα μούρα (+ όσα χρειάζονται για σακίδια), με τα παγούρια έχω πρόβλημα :oops:
     
    Αρέσει στους kolokythopitas και moira.
  9. misirli

    misirli Ημίθεος του φόρουμ

    τότε μόλις τελειώσεις με τα μουρα...φύτεψε το φυτό που έχει μεγαλύτερη διάρκεια.
     
  10. *Kirki*

    *Kirki* Forum Moderator Team Farmerama GR

    Καλησπέρα σας.

    Θα σας παρακαλέσω να σταματήσετε να ζητάτε αναδυόμενα με έμμεσο τρόπο στη συζήτηση.
    Υπάρχει ειδικό θέμα για αυτό.

    Βοηθήστε μας να διατηρήσουμε τη συζήτηση καθαρή για να μπορέσουμε να μεταφέρουμε στην εταιρεία την ουσία του δρώμενου.
    Οποιοδήποτε επόμενο ποστ με αναφορά και έμμεση ζήτηση αναδυόμενων θα διαγράφεται.
     
    Αρέσει στους kolokythopitas και vagelis1968.
  11. misirli

    misirli Ημίθεος του φόρουμ

    παιδια πριν απο αρκετή ώρα φύτεψα γαρυφαλλο...αργα το βραδάκι θα τα μαζέψω. και τότε πιστεύω πως θα έχω τελειώσει...αλλιώς ευτυχώς υπάρχει και μιση αυριανή μέρα :)
     
    Αρέσει σε kolokythopitas, graganta, martha72 και 3 σε άλλους.
  12. agrotis1500

    agrotis1500 Νέος ειδικός

    Ελπίζω μέχρι το βράδυ να έχω ξεμπερδέψει με τα μούρα ώστε μετά να βάλω κάτι για να το μαζέψω το πρωί και να πάρω όσα παγούρια μπορώ

    Τέλος τα φανάρια που θέλουν μούρα, τώρα έμειναν μόνο 2 φανάρια με παγούρια και το φανάρι που θέλει 15 σακίδια
     
    Τελευταία επεξεργασία: 4/12/16
    Αρέσει στους kolokythopitas, vagelis1968 και skareleni.
  13. FARMERLENA65

    FARMERLENA65 Διοικητής του φόρουμ

    [​IMG]
    Τέλος για μένα! Ευχαριστώ τα γειτονάκια και τους φίλους γι' αυτό. Εύχομαι και στα δικά σας.
     
    Αρέσει σε kolokythopitas, Nantia123, misirli και 14 σε άλλους.
  14. vagelis1968

    vagelis1968 Επιφανής του φόρουμ

    καλησπέρα στην αγροτοπαρέα, τέλος κ για μένα από χθες το βράδυ κι ο λόγος που ποστάρω είναι να μοιραστώ τη χαρά μου μαζί σας για το Δούριο που κυνηγούσα καιρό κ το πήρα απ'τα δενδρύλια του ιβέντ. Για να λέμε κ του στραβού το δίκαιο το ιβέντ ήταν εξαιρετικό με πλούσια δώρα κ με kinder έκπληξη για μένα. καλή συνέχεια.
     
    Αρέσει σε kolokythopitas, skareleni, LILA413 και 8 σε άλλους.
  15. ath

    ath Επίτροπος του φόρουμ

    Καλησπέρα και από μένα. Είχα ένα άγχος ότι δεν θα το τελείωνα το event, μου φάνηκε αρκετά δύσκολο όχι τα φυτά αλλά τα αναδυόμενα. :oops:Αλλά τέλος επιτέλους και αυτό με αρκετό απόθεμα φυτών.;) Πάμε για άλλα:).
    Μόνο που δεν μπορώ να ανεβάσω φωτογραφία αν ξεμπλοκάρει θα το κάνω πιο μετά.
    Και για άλλη μια φορά τα δώρα ήταν υπέροχα από τα χτλ, τους πε και όλα τα υπόλοιπα. Καλό βράδυ
     
    Αρέσει σε kolokythopitas, gtrullis, takis.00 και 8 σε άλλους.
  16. mmixail

    mmixail Βετεράνος του παιχνιδιού

    τελος, τελος, τελος, επιτελους τελειωσα και εγω αυτο το ιβεντ το τρομερο λιγακι και εγω γεια να ξεκουραστο. καλλη συνεχεια σε οσους και οσες το παλευουν ακομα υπομονη αξιζει ο κοπος.
     
    Αρέσει σε ESABA, kolokythopitas, gtrullis και 5 σε άλλους.
  17. melita

    melita Εξαιρετικό ταλέντο

    Και για μένα τέλος το δρώμενο.
    Αν κρίνω από προηγούμενα δρώμενα, όταν αύριο τελειώσει το event θα μου έχουν μείνει ελάχιστα αναδυόμενα σε σχέση με παλαιότερα.
     
    Αρέσει σε ath, kolokythopitas, gtrullis και 7 σε άλλους.
  18. panos601

    panos601 Βαρόνος του φόρουμ

    καλησπερα τελος και εγω
    [​IMG]
     
    Αρέσει σε kolokythopitas, Gulit1, gtrullis και 7 σε άλλους.
  19. FARMERLENA65

    FARMERLENA65 Διοικητής του φόρουμ

    [​IMG] Δεν παίζω με τον πόνο όσων προσπαθούν ακόμη αλλά δεν άντεξα τόση κιτρινίλα και απαθανατίζοντάς την ανακάλυψα έναν ιπποπόταμο!!! τα δέντρα...
     
    Αρέσει σε kikijimy, ath, kolokythopitas και 9 σε άλλους.
  20. takis.00

    takis.00 Νέος ειδικός

    καλημερα τελος το ιβεντ και για εμενα. ευχαριστω τους γειτονες και φιλους για την βοηθεια.καλη συνεχεια σε οσους προσπαθουν ακομα.
     
    Αρέσει σε ath, kolokythopitas, Gulit1 και 5 σε άλλους.
Κατάσταση θέματος:
Δεν μπορείτε να υποβάλετε άλλες απαντήσεις.