Feedback Έρχεται χειμώνας

Η συζήτηση στο 'Συζητήσεις σχετικά με το παιχνίδι' ξεκίνησε από τον/την -*thumbelina*-, 28/11/16.

Αγαπητέ αναγνώστη και αναγνώστρια του φόρουμ,

αν θέλεις να συμμετέχεις ενεργά στις συζητήσεις του φόρουμ ή να δημιουργείς τα δικά σου θέματα, θα πρέπει πρώτα να συνδεθείς στο παιχνίδι. Αν δεν έχεις ήδη λογαριασμό παιχνιδιού, κάνε εγγραφή. Ανυπομονούμε να σε καλωσορίσουμε στην ομάδα μας στο φόρουμ! „ΣΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ!“
Κατάσταση θέματος:
Δεν μπορείτε να υποβάλετε άλλες απαντήσεις.
  1. strassaki

    strassaki Μαθητευόμενος στο φόρουμ

    Με γαρύφαλλα και μικρά χωράφια πόσα αναδυόμενα παίρνετε?
     
    Αρέσει στους vagelis1968 και kolokythopitas.
  2. empotonaki

    empotonaki Δούκας του φόρουμ

    Καλημέρα. Σήμερα το πρωί πήρα 35 και 23 από δύο εκτάσεις. Με αυτό το ρυθμό θα το τελειώσω το βράδυ.
     
    Αρέσει σε vagelis1968, kolokythopitas, nana και 8 σε άλλους.
  3. mmixail

    mmixail Βετεράνος του παιχνιδιού

    καλημερα εγω εχτες το βραδυ εσπιρα πρασο σε ολλες της εκτασεις και πηρα σημερα στης 8 το πρωι πηρα 85 παγουρια και εσπιρα ολυρα το βραδυ θα δουμε τη θα παρο. χρειαζομαι αλλα 345 παγουρια. εχει ενδιαφερον αυτο το ιβεντ με σχετικα καλλα δωρα και δεν ειναι κουραστικο. η γνωμη μου ειναι προσπαθηστε ολοι να το τελειωσετε αξιζει ο κοπος.
     
    Αρέσει σε kolokythopitas, nana, skareleni και 3 σε άλλους.
  4. halvatzakos

    halvatzakos Ανερχόμενος συντάκτης

    να το τελειωσιυμε εννοεις να ναψουμε ολα τα φαναρακια ..........? εαν τα αναψουμε κερδιζουμε ολα τα δωρα γιατι αυτο καποιος το αναφερε παραπανω και δεν ξερω εαν ισχυει , πάντως εγω αναδυομενα τα βγαζω νε τοι σταγονομετρο μαλλον κατι πρεπει να διορθωσω
     
    Αρέσει στους kolokythopitas, skareleni και jimixatz.
  5. mmixail

    mmixail Βετεράνος του παιχνιδιού

    αυτο εννο να αναψουμε ολλα τα φαναρια ουτε και εγω ξερω αν ισχυει το ιδιο διαβασαμε παντος αν ισχευει αξιζει ο κοπος.
     
    Αρέσει στον/ην kolokythopitas.
  6. Nantia123

    Nantia123 Κόμης

    Καλημέρα! Προσπαθήστε να γράφετε κατανοητά ελληνικά. Δε βγαίνει νόημα από αυτά που γράφετε, παρά μόνο με μαντεψιά!
    Ναι, αν ανάψουμε όλα τα φανάρια, παίρνουμε όλα τα δώρα. Το αναγράφει σαφώς στις ΣΕ και το έχουμε πει πολλές φορές πιο πάνω.
     
    Αρέσει σε vagelis1968, kolokythopitas, skareleni και 9 σε άλλους.
  7. kitsena

    kitsena Ειδικός του φόρουμ

    Εγώ δεν παίρνω πολλά αναδυόμενα . Απορώ πώς κάποιοι τελείωσαν χωρίς σουπερ λίπασμα !
    Υπάρχουν πολλοί λόγοι που κάποιος δεν γράφει σωστά , όπως να είσαι 10 χρονών , ή να έχεις μαθησιακές δυσκολίες . Αγαπάτε αλλήλους , δεν γεννηθήκαμε όλοι τέλειοι !
     
    Αρέσει σε kolokythopitas, nana, skareleni και 19 σε άλλους.
  8. annatheol

    annatheol Μαθητευόμενος στο φόρουμ

    Με τα φυτά έχω τελειώσει και κλασικό αιώνιο πρόβλημα μου λείπουν καμία 400αριά αναδυόμενα.. :eek:o_O
    Με τριαντάφυλλο μου έδωσε 13 στο ξέφωτο και 19 στη βασική.. Με τέτοιους ρυθμούς δε νομίζω να βγαίνει δυστυχώς
     
    Αρέσει σε moira, kolokythopitas, skareleni και 4 σε άλλους.
  9. strassaki

    strassaki Μαθητευόμενος στο φόρουμ

    νομιζω πως καλυτερη λυση ειναι το γαρυφαλλο. με εξευγενισμο, βιοτεχνικο προιον για μειωση χρονου και κολοκυθομηλοπιτα πήρα περιπου 90 αναδυόμενα απο τις 3 εκτασεις της φαρμας και 19 απο νησι.
     
    Αρέσει σε misirli, kolokythopitas, ESABA και 5 σε άλλους.
  10. annatheol

    annatheol Μαθητευόμενος στο φόρουμ

    Λογικά θα έχεις δίκιο.. Αλλά είμαι επίπεδο 82, το γαρύφαλλο αν δεν κάνω λάθος ξεκλειδώνει στο 83..
     
    Αρέσει σε kolokythopitas, nana, skareleni και 2 σε άλλους.
  11. empotonaki

    empotonaki Δούκας του φόρουμ

    Τέρμα τώρα το ιβέντ. Το καλύτερο ήταν όοολα τα δώρα που πήρα στο τέλος,ανάβοντας,το τελευταίο φαναράκι.
    Χαλάλι την προσπάθεια μου. Μακάρι να γίνει ξανά αυτό.
    Καλή συνέχεια σε όσους προσπαθουν
     
    Αρέσει σε pap100, kolokythopitas, nana και 11 σε άλλους.
  12. agrotis1500

    agrotis1500 Νέος ειδικός

    Μία ερώτηση: όσοι τελειώσατε το ιβεντ, τι στρατηγική ακολουθήσατε;
     
    Αρέσει στους pap100, kolokythopitas και jimixatz.
  13. mmixail

    mmixail Βετεράνος του παιχνιδιού

    καλησπερα το πρωι εσπιρα ολυρα πηρα 90 αναδυομενα απο της 3 εκτασεις. απ το νιση ειχα σπιρει πεπονια πηρα 37 αναδυομενα συνολο 127 αναδυομενα δεν ειναι και τοσο δυσκολο αυτο το ιβεντ μαλλον δεν το πιρα ζεστα απο την αρχη πυστευω να τα καταφερο μου λειπουν ακομα 220 παγουρια στο τελος η περισοτερη θα τα καταφερουν καλλο τελος σε ολλους και ολλες μην το βαζετε κατο.
     
    Αρέσει σε kolokythopitas, nana, ESABA και 2 σε άλλους.
  14. GaTe987

    GaTe987 Παθιασμένος του φόρουμ

    Καλησπέρα στην αγροτοπαρέα την βασανισμένη, που σε κάθε δρώμενο η ζωή μας γίνεται δύσκολη:p Μας παιδεύουν. Κοντεύω να τελειώσω το δρώμενο, δυστυχώς τα παγουράκια δεν έρχονται με καλούς ρυθμούς και έβαλα άνετα χωράφια για να μπορέσω να τα μαζέψω. Έβαλα γαρύφαλλο και πράσο σε μια έκταση, ετσι ωστε να μαζευτούν πιο εύκολα. Και τα φυτά ατελείωτα τα άτιμα, βαρέθηκα να βλέπω φωτεινά μούρα παντού:p Ουφφφ ζητώ συγνώμη για την γκρίνια, αλλά κάπου έπρεπε να καταθέσω τον πόνο μου. Μπράβο στα παιδιά που κατάφεραν και το τελείωσαν... Εγω ελπίζω μέχρι το τέλος να τα καταφέρω... Και ενα μεγάλο ευχαριστώ στους γείτονες και φίλους που πάντα με στηρίζουν στα αναδυόμενα:inlove:
     
    Αρέσει σε graganta, takis.00, kolokythopitas και 8 σε άλλους.
  15. pepi1973

    pepi1973 Προχωρημένος

    210 παγουρια ακομα ελπιζω να προλαβω
     
    Αρέσει σε kolokythopitas, nana, ESABA και 4 σε άλλους.
  16. gtrullis

    gtrullis Βαρόνος του φόρουμ

    Τελείωσα πριν λίγη ώρα κι εγώ παιδιά.

    [​IMG]

    Δεν ήταν και τόσο δύσκολο τελικά,απλώς δεν το πήρα πολύ ζεστά από την αρχή.
    Και στα δικά σας....
     
    Αρέσει σε vagelis1968, -lousi-leon2001, takis.00 και 11 σε άλλους.
  17. ESABA

    ESABA Ενεργός συντάκτης

    σπερνω γαρυφαλο σε μικρα χωράφια με νερό και κοπρια εχω εξευγενισμο ενεργοποιώ την πηγη ζωής και ελιξηριο της ζωής , ο χρόνος βγαινει 10,40΄μου δίνει συνήθως 88/86 αναδυόμενα . ισα που το προλαβαίνω και εγώ ,βοήθεια εχω απο τους φίλους ΄στα 4 αναδυόμενα καθε μέρα και τους ευχαριστώ , ολα καλα ...........!
     
    Αρέσει σε takis.00, sofiapao76, kolokythopitas και 4 σε άλλους.
  18. nana

    nana Γνώστης του φόρουμ

    καλημερααα 35 εως 39 παιρω Καλη συνεχεια.
     
    Αρέσει σε ESABA, powerranger91, skareleni και 4 σε άλλους.
  19. KATAPIOS4

    KATAPIOS4 Δούκας του φόρουμ

    τελος και για αυτο το ιβεντ καλη συνεχεια σε ολους!!!!!!!!!!!!!!
     
    Αρέσει σε ESABA, gtrullis, -lousi-leon2001 και 6 σε άλλους.
  20. kolokythopitas

    kolokythopitas Έμπειρος

    καλημέρα σε όλους,τέλος το εβεντ και για μένα,μην μου στέλνετε αλλά παγούρια και η Αγιά Βάρβαρα που γιορτάζει σήμερα, να μας προστατεύει όλους,ειδικά τα ένδοξο<< πυροβολικό >>μας,που είναι και η προστάτιδα του,να είστε όλοι πάντα καλά:).
     
    Αρέσει σε ESABA, gtrullis, powerranger91 και 9 σε άλλους.
Κατάσταση θέματος:
Δεν μπορείτε να υποβάλετε άλλες απαντήσεις.