Άλμπουμ αυτοκόλητων

Η συζήτηση στο 'Τεχνικά προβλήματα' ξεκίνησε από τον/την FARMER.GP, 13/5/19.

Αγαπητέ αναγνώστη και αναγνώστρια του φόρουμ,

αν θέλεις να συμμετέχεις ενεργά στις συζητήσεις του φόρουμ ή να δημιουργείς τα δικά σου θέματα, θα πρέπει πρώτα να συνδεθείς στο παιχνίδι. Αν δεν έχεις ήδη λογαριασμό παιχνιδιού, κάνε εγγραφή. Ανυπομονούμε να σε καλωσορίσουμε στην ομάδα μας στο φόρουμ! „ΣΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ!“
Κατάσταση θέματος:
Δεν μπορείτε να υποβάλετε άλλες απαντήσεις.
  1. FARMER.GP

    FARMER.GP Βετεράνος του παιχνιδιού

    Χαίρετε!! Εδώ και δύο μέρες κάθε φορά που μπαίνω στη σελίδα 5 του άλμπουμ δεν μου εμφανίζει κάποια από τα αυτοκόλητα. Στις υπόλοιπες σελίδες μου τα εμφανίζει κανονικά. Το id μου 33451802
     
  2. .*Hazel*.

    .*Hazel*. Forum Moderator Team Farmerama GR

    Καλησπέρα
    Δεν υπάρχει κάποιο πρόβλημα στο παιχνίδι με τα αυτοκόλλητα. Αν μπορείς να μας πεις ποια αυτοκόλλητα σου λείπουν συγκεκριμένα γιατί εμείς βλέπουμε αυτοκόλλητα στη σελίδα 5 αλλά δεν ξέρουμε ποια είναι αυτά που σου λείπουν.
     
  3. FARMER.GP

    FARMER.GP Βετεράνος του παιχνιδιού

    Καλησπέρα!! Μερικά αυτοκόλλητα που μου λείπουν είναι "Γιορτή ζαχαρωτών", "Καρναβάλι 2013", "Φραουλομανία", "Γάτες εν δράσει" , "Βασίλισσα του καρναβαλιού 2019" και "Επίδειξη τρακτέρ".
     
  4. -Snorkel-

    -Snorkel- Global Team Leader Team Farmerama GR

    Είναι λογικό να μην βλέπεις το αυτοκόλλητο στην σελίδα 5 γιατί το έχεις στην σελίδα 4.

    Το ίδιο ισχύει και για τα υπόλοιπα αυτοκόλλητα αλλά δεν μπορούμε να ψάξουμε όλα τα αυτοκόλλητα σου και να σου πούμε σε ποια σελίδα τα έχεις τοποθετήσει. Είναι δύσκολο να ψάξουμε μέσα σε αυτό το χαμό αυτοκολλήτων στο άλμπουμ σου.


    Αραίωσε τα λίγο για να βλέπεις που έχεις τοποθετήσει το καθε ένα ή απλά διέγραψε τα να τα δεις όλα.
    Έχεις στοιβάξει 306 αυτοκόλλητα σε 8 σελίδες. Είναι λογικό να μην τα βλέπεις όλα όπως επίσης είναι λογικό να μην μπορούμε να ψάξουμε τα αυτοκόλλητα σου.


    Και αυτό είναι λογικό να μην το βλέπεις στην σελίδα 5 γιατί είναι στην σελίδα 6
     
  5. FARMER.GP

    FARMER.GP Βετεράνος του παιχνιδιού

    Καλησπέρα!! Το αυτοκόλλητο "Επίδειξη τρακτέρ" και το "Καρναβάλι 2013" είναι στη σελίδα 5. Δεν ξέρω να βάζω φωτογραφίες. Τέλος πάντων αφού δεν υπάρχει κάποια λύση δεν πειράζει. Ίσως εμφανιστούν τα αυτοκόλλητα κάποια στιγμή. Ευχαριστώ πολύ για το χρόνο σας μπορείτε αν θέλετε να κλείσετε το θέμα μου.:)
     
  6. -Snorkel-

    -Snorkel- Global Team Leader Team Farmerama GR

    Σου έδωσα 2 λύσεις. Διάβασε ξανά την ανάρτηση μου ;)
     
  7. FARMER.GP

    FARMER.GP Βετεράνος του παιχνιδιού

    Καλησπέρα!! Τις διάβασα και τις δύο και θα τις δοκιμάσω. Μπορείτε να κλείσετε το θέμα μου. Καλό βράδυ σε όλους-ες!!;)
     
  8. -*thumbelina*-

    -*thumbelina*- Board Administrator Team Farmerama GR

    Καλή συνέχεια.

    Το θέμα απαντήθηκε και κλείνει.
     
Κατάσταση θέματος:
Δεν μπορείτε να υποβάλετε άλλες απαντήσεις.