¨Ενα Ευχαριστώ

Η συζήτηση στο 'Σχόλια σχετικά με το παιχνίδι' ξεκίνησε από τον/την MariaStathaki, 30/12/21.

Αγαπητέ αναγνώστη και αναγνώστρια του φόρουμ,

αν θέλεις να συμμετέχεις ενεργά στις συζητήσεις του φόρουμ ή να δημιουργείς τα δικά σου θέματα, θα πρέπει πρώτα να συνδεθείς στο παιχνίδι. Αν δεν έχεις ήδη λογαριασμό παιχνιδιού, κάνε εγγραφή. Ανυπομονούμε να σε καλωσορίσουμε στην ομάδα μας στο φόρουμ! „ΣΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ!“
  1. MariaStathaki

    MariaStathaki Νέος ειδικός

    ¨Ενα ευχαριστώ .... μάλλον είναι λίγο προς τις Συντονίστριες αυτού του φόρουμ καθώς και σε κάποιους Παίχτες .... Μέλη αυτού που μας βοηθάνε σε όλα τα ιβέντ . Πραγματικά σας ευχαριστώ όλους και εύχομαι όλες οι ευχές σας να γίνουν πράξη !!!!!! Καλή και δημιουργική νέα Χρονιά !!!!
     
    Αρέσει σε 2014chr, Lina123, -*Hermes*- και 11 σε άλλους.
  2. Ανουνάκι2

    Ανουνάκι2 Μαθητευόμενος στο φόρουμ

    Και εγώ με τη σειρά μου θέλω να ευχαριστήσω τις συντονίστριες του φόρουμ και ιδίως την κυρία Σνόρκελ που με καθοδηγεί από τότε που έκανα εγγραφή με το πρώτο Ανουνάκι. Ευχαριστώ:)
     
  3. -*Hermes*-

    -*Hermes*- S-Moderator Team Farmerama GR

    έχουμε και αγόρια εδώ...;););)
     
    Αρέσει στους 2014chr και MariaStathaki.
  4. Ανουνάκι2

    Ανουνάκι2 Μαθητευόμενος στο φόρουμ

    Ωχ, κύριε Ερμή δεν σας ήξερα, χθες εγγράφηκα. Απλά η πρώτη συντάκτρια έγραψε "συντονιστριες" και υπέθεσα ό,τι υπέθεσα. Εννοείται ότι ευχαριστούμε και εσάς!
     
  5. *Kirki*

    *Kirki* Forum Moderator Team Farmerama GR

    Καλησπέρα και χρόνια πολλά.

    Ανουνάκι2 .....Βασιλόπιτα έφτιαξες; Δε πας σιγά σιγά να φτιάξεις καμία μέρα που είναι;
    Οι έτοιμες δεν είναι το ίδιο νόστιμες.

    Αντε με το καλό και τα ξαναλέμε αύριο.
     
  6. Ανουνάκι2

    Ανουνάκι2 Μαθητευόμενος στο φόρουμ

    Όχι τώρα, προσπαθώ να καλλιεργήσω μαρούλι και να ανέβω επίπεδο. Το μαρούλι θα χρησιμοποιηθεί για την σαλάτα του τραπεζιού.:D
     
  7. *Kirki*

    *Kirki* Forum Moderator Team Farmerama GR

    Ανουνάκι2 , Το έχεις καταλάβει ότι κάνεις αναρτήσεις όπου να 'ναι και γράφεις ότι να 'ναι ε;
    Θα σε παρακαλέσω να σταματήσεις τα σπαμ άμεσα, για να έχουμε καλή χρονιά.
     
  8. MariaStathaki

    MariaStathaki Νέος ειδικός

    Ωπππς !! Νόμιζα ότι είχαμε μόνο κορίτσια ... :eek: Το ευχαριστώ μου είναι για όλους σας !!!:inlove::inlove:
     
    Τελευταία επεξεργασία: 3/1/22
    Αρέσει στον/ην -*Hermes*-.